bugün

gülüşü bende sinir yaratan, nasıl program yaptığına ve nasıl bu kadar izlendiğine anlam veremediğim bay'an. *
32 adet porselen dişlerinin ben de kabus yarattığı ve koca götüyle devamlı masa arkasında oturması memleket erkekleri hayrına olan bir zamanların haber spikeri şimdilerin medya maymunu.
Evrim teorisine inanmama neden olmuştur.
gülme gazı sıkılmış eski haber spikeri.
maalesef gittikçe antipatikleşen kişi.
gülmesi bile eskisi kadar sıcak gelmiyor bana. sanki bir zorlama var gibi.
zorlama gülen zibidi kadın.
"hahahahahhaaa aaaaaayh" diye bir jeneriği olan kişi.
Show tv ye gecip su an ki yaptigi programa basladigindan beri butun samimiyetinden uzaklasan, sadece kendini ve programini reyting denilen seye kaptiran daha cok nasil reyting yaparim diye ugrasan ve artik dikkat ettim gulumsemesi/kahkahasi bile millete itici gelmeye baslamis sarisin guzel kadin.

(not: eskiden gece yaptigi programda tamamen reyting kaygisi yoktu ve cok iyiydi. bende saglamina takip ediyordum kendisini ve programini.)
candır can. güzel değildir ama sempatik abi yani şimdi ayrıca türk kızlarında nadir bulnunan bir olgu olan zekaya bol bol sahiptir.
popüler olunca daha bir poposu kalkmıştır. haber sunarken de böyle miydin şekerim ne zaman show girl oldun.
show tv de yaptığı programda, o kahkahasının artık iyice sahte bir hal almasının dikkatimi çektiği, tamamen reyting peşine düşmüş olan ve artık bana itici gelmeye başlayan kadın.
Mehmet Aslan'la beraber olduğunu duyduğumda şok geçirmeme sebep olan şahsiyettir.
fazla metafizik işlerle bozduğunu düşündüğüm şahıs.
burç, murç, astroloji, zırt bırt aman of.
bana gelen her konuğuna yazıyormuş izlenimi uyandıran sunucu. severim kendisini o ayrı.
bence geçenlerde bi çocuk var aleni ona yazılmıştır.
arka sokaklarda mı ne polis rolünde galiba. adı berk idi sanırsam.
Gülmeyi abartan televizyoncu.
Kahkahanın baharat gibi ölçülü kullanılması gerektiğini öğrenmesi gereken talk showcu.
takıntıları ve metafizik manyaklıkları için hemen bir doktora görünse iyi olacak kişi.
ya da bir an önce evlendirin gitsin. derdi o sanırım.

insan evinin kadını, kokoş, alışveriş delisi ve çocuklarının annesi olmak için yaratılmış bir tip olup da bu kadar alıp yürüdüğü halde, aslında evlenmeye mantıklı bir seçimden öte "evde kalmak" suretiyle maruz kalmışsa, böyle delüzyonları olabilir. *
hakkında yapılmış, gülmekten öldüren videosu bulunmaktadır:

http://www.youtube.com/wa...SzsNo6s&feature=feedu

--spoiler--
ayol adam götünü veriyor
--spoiler--
dişleriyle reklam yapabilecek ağız ve diş yapısına sahip televizyon yüzü.

http://www3.bobiler.org/u..._cnn_kahka_201751137a.jpg
Yaşar Nuri Öztürk'e rağmen sabırlı bir insan olduğunu kanıtlayan kadındır.
An itibariyla oya aydogan, ahu tugba, banu alkan i canli yayina cikaran televizyoncu.
gulerken kriz geciren tas hatun.
mehmet dememesi gereken sunucu.
Türk fiziğine sahip, gülüşü insana neşe veren, bakışları elektrikli, basenleri büyük, eğlenceli, gülünce Kütahya porselen reklamı gibi olan güzel kadındır.
gündüz kuşağına geçip, kadın programı yapmaya başlayarak gözümdeki bütün sempatisini yitiren sunucudur. evet kendisi beni kaybetmiştir.