bugün

ispanyol erkeklerine hastadır kendisi.
Cnn türk'ten ayrılıp show tv ile yeniden anlaşan kişi. gündüz kuşağında program yapacak olan tümer hafta bir gün de saba tümer'le gu gece adı altında eski programı formatında bir program yapacakmış.
Seksi, modadan az anlayan, oyunun kurallarını çiğnemeyen kadın.
Gülüşüne kurban olunamayacak kişi .
Çok çok şeker bir kadın kendisi. Çok beğeniyorum ve seviyorum kendisini. Zaten gülüşüne diyecek birşey yok muhteşem gülüyor hem gülüyor hemde güldürtüyor. Show Tv'de programı başlıyor 12 eylülde. Bu program kaçmaz.
şimdilerde evlenilecek kadın oldum iddialarında bulunan kişi.
samimiyetsiz gülüş denince akla gelen kadın.

hiç içten değil. çok yapmacık.
show tv'de gündüz kuşağına geçmiş. oldukça başarısız bir de müzik yapmışlar program için gülüşünden falan oluşan. ilk konuklar sergen, acun ılıcalı, hülya avşar, burcu esmersoy. bu konuklarla izletir ama sonrasında izdivaç programlarına yenik düşmesi çok mümkün.
(bkz: #13132557)
az önce programında uludağ sözlük'ü telaffuz etmiş sunucu.
keseden yiyiyor. yaşlandıkça sempatikliği azalıyor.
(bkz: bayan kahkaha)
show tv de gündüz kuşağına geçtiğinden beri daha itici gelmeye başladı. gece programına daha çok yakışıyordu.
kahkaha atışların kulaklarımızı delsede , programlarda en uzun süreli abartıp gülen , reyting ugruna saçmalayıp bizi güldürür saba tümer

(bkz: ahahahah (46 saniye) )
(bkz: öyle mi olmuş hahaha (86 saniye))
harbiden neşeli ve gülmeyi alabildiğine seven içten kadındır.çirkin midir güzel midir asla çirkin değil , ahım şahım olmasa da seksi sevimli ince yüz hatlarına sahip haline neşeli tavırları ve zekası da eklenince al sana kütür kütür kadın.
(bkz: ömrü uzatır)
bildiğin koca götlü.
zenci götlü bayan.
show tvdekı sabah kuşağı gayet iyi başlamıştı.ilk hafta konukları falan.ibrahim tatlısesı konuşmayı bıraksın artık.

(bkz: sıkıldık)
kiloyla kafayı bozmuş.3 lafından bitanesi kilo.
dövüşçüye kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma demiş kişidir.
hep gülsündür. çok yakışıyor.
gülüşüyle hayatı sorgulamaya başladığım, sempatik mi antipatik mi karar veremediğim televizyon figürüdür. ev hanımı görüntüsüyle, sarı saçlarıyla entellektüellikten uzak ama dikkat çekmeyi başarabilen sunucumsudur.
kendisinden hiç hazetmem inanılmaz derecede itici geliyor bana. makyaj güzeli bile değil, bir kadına yakışmayan abartılı kahkasıyla nasıl popüler oluyor bu kadın ben anlamıyor. medya şişiriyo abi şişiriyooeeee!
türkiye'nin en itici ve sinir bozucu tiplerinden biri.
birisi onun gülüşüne gülmüş, o gün bugündür hiç ağzını kapatamamış,
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)