özelikle avrupa maçlarında gösterdiği üstün performans ile beni benden alan milli kalecimiz.
artık mesleği bıraksa da kurtulsak dediğimiz kaleci.
kendisine artık kumbara desek yerinde olucak.
mos'kova'da dondu.
en son brezilya türkiye maçından sonra hiç bir büyük maçta bir halt etmemiş milli kaleci. Bugüne kadar ki emekleri için bir teşekkür plaketi verip missisipi' ye vapur aktarmalı gönderilmesi gereken şahsiyet. Ya rüştü allah aşkına bir önemli maçta önemli bir iş yap ya. Fener maçı çkıp top kaybettir gs maçı kornerden gelen topu izle kolunun altından top kaçır yeter ya. Gökhan Zan gitti diye seviniyorduk biz...
rakip forvetlere güven veren bir kaleci.
milli takımda en çok oynayan futbolculardan biri olarak saygı görmesi gerekirken şu sıralarda çoluk çocuğun maskarası olan şahsiyet. beşiktaş'ta kötü günler geçiriyor tamam ama adam milli takımda 100'den fazla maç yapmış. bu adam kova ise önünde oynar gibi yapanlar da bahçe hortumu!
(bkz: ne oldum değil ne olacağım demeli)
30 eylül 2009 cska moskova beşiktaş maçına eşofmanla çıkmak için maça bir saat kala uefa yetkililerine ricacı olmuştur. maç saatinde sıcaklık +6 derecedir. çıta gibi bacakları oluğundan üşümüştür adamcağız.

(bkz: http://www.news.mail.ru)
Artık futbolu bırakma zamanı gelmiş, reflekslerini yitirmiş bir kalecidir.
kariyerii boyunca bir çok takımda oynamış türkiye milli takımkında kaleci olarak rol almış ve görevini başarı ile yapmıştır ama insanları artık yaşlandıklarını ve yeteneklerinin azaldıgını kabul etmesi gerekmektedir.lakin rüştü reçber bunu kabul etmeyen ve buna karşılık takımın gol yemesinde difer ekip arkadaşları kadar rolü olan kişidir.
hürriyet internet sitesinde cska moskova maçı ardından açık açık kova olarak adlandırılan kaleci.
(bkz: moskovada donduk)
an itibariyle feyste videosunu izlediğim kişidir. paylaşma gereği duydum; http://www.facebook.com/v...o/video.php?v=91131584931
ilker yasin'e göre önce bakıp sonra atlayan kaleci;

(#6172966)
ortalık malı olmuş kaleci.

yazık lan fenerliler dövdü beşiktaşlılarda dövücek adamı.
ilerleyen yaşından dolayı, kalitesi azalan kalecidir. bu durumdan dolayı daha küçük takımlarda oynaması daha doğru olur. büyük takımlar onu kendi kalesinde tutarak riske girmemelidirler.
şu anda en iyisi.
Her ne kadar sörfün yanında gol da yese, ve her ne kadar futbolun f'sinden anlamasam da, favori kalecimdir kendisi.

(bkz: lan o rençber değil miydi !)
belçika ve ermenistan maçları için milli takım aday kadrosuna çağırılan futbolcu.

anlamıyorum, rüştü'nün bu sezonki performansına bakarsak, ne diye milli takıma çağrılır arkadaş. şu sözlükteki en fanatik beşiktaş taraftarı elinden gelse rüştü'yü beşiktaş kalesine koyar mı acaba?
bir beşiktaşlı olarak artık Tv yorumcusu yada kaleci antrenörü olmasının zamanının çoktan geldiğini düşündüğüm kalecidir.devam etmesi durumunda türk halkının gözündeki panter rüştü imajının yerını kova rüştü yada yumurtlayan rüştü alması muhtemel kişidir.
3 ekim 2009 beşiktaş denizlispor maçıında ayağına gelen her topta bir grup beşiktaşlı tarafından ıslıklanan kaleci, hem hak etti diyorum hem de üzülüyorum onun adına.
her gol yedikten sonra iki elini havaya kaldırıp ofsayt mofsayt bekleyen kaleci.
hakkında entry girilince önce kesin futbolu bıraktı diye sevindiğim, ardından belki de degaj yapmayı öğrenmiştir diye hülyalara daldığım kaleci. hayal kırıklığı yaşadım tabi.
türk futbol tarihinin en iyi kalecisi...
üç yıl daha oynamayı düşündüğünü açıklamış kaleci. oynayacağı takımın taraftarlarına Allah sabır versin.

kaynak : http://www.sporx.com/futb...4/?takim=102&ref=AKM6