bugün

saat 20:00'da inönü stadyumu'nda başlayacak olan tsl 8. hafta maçı.

(bkz: yeşil ulan)
Beşiktaş taraftarın sabrının taştığı Beşiktaşın mutlak galip gelmesi gereken bir maç.
beşiktaş'ın -hemen öncesindeki şampiyonlar ligi maçı kaybedilirse- mustafa denizli'siz çıkabileceği karşılaşma.
yeni sezonda sadece bir galibiyet alan beşiktaş'ımızın artık galibiyet serisine başlayacağını umduğum maçtır...

denizlispor teknik direktörü nurullah sağlam'ında ''oynatmak'' üzerine taktik belirleyeceğini düşününce yeni bir sayfa için doğru bir rakipmiş gibi geliyor. ama madalyonun diğer yüzüne bakınca karanlık bir tablo ile karşılaşıyor insan. ''yönetim istifa'' ve ''yeter yıldırım demirören'' tezahüratları cepte... eğer futbolculara da tepki gösterilirse ve erken bir gol yenilirse o zaman stad karışır. tabi bunları düşünmek istemiyoruz. kapalı'daki yerimi alıp sesim kısılıncaya kadar bağıracağım...

(bkz: haydi kalk ayağa)
hani yine de futbol'dan ve oyundan yana çok bir beklentim yok ama olurda iyi oynanıp iyi bir skor yakalansa bile maçın tamamında "Yıldırım Demirören Yeter" seslerinin kesilmemesi için dua ettiğim maçtır.

Ha tabi şu da var; bırakın 90 dakika, tüm cami hocaları okudukları 5 vakit ezanın sonuna iki kublecik'de "Yıldırım Demirören Yeter" mısralarını sıkıştırsa, sözkonusu şahsın bunu sadece "bir grup beşiktaşlı olmayan kendini bilmezin yaptığı kaba saldırı" olduğunu iddaa edip, yüzsüzlükle orada oturmaya devam edeceğine eminim.
holosko'nun sakatlığı nedeniyle yer alamayacağı ve kalede rüştü'yü, sağ bekte ibrahim kaş'ı, ön liberoda ekrem'i ve sol açıkta yusuf'u ilk 11 de görürsem bırakın beşiktaş'a inanmayı, dünyaya olan inancımı kaybedeceğim maç.
özgüveni kaybolmuş bir takımın en iyi ilacı bir galibiyettir. ama nasıl olursa olsun kazanmalıyız. iyi futbolu
filan geçtim zaten. yeterki kazanıp bir silkelenelim yoksa rekora doğru gidiyoruz. erken gol çok önemli. inşallah
herşey istediğimiz gibi gider. tabi ki hiçbir maçın garantisi yok ama inönüde denizliyi de yenelim bir zahmet.
bu maçı 5-0 da kazansak ben bu seneye kayıp gözüyle bakıyorum. bazı şeylerin üstü örtülür sadece. hocamız yine
ilginç taktikler dener, başkana söyleyecek sözüm yok zaten.. ve son olarak tabi olmazsa olmaz tezahüratımız:
(bkz: yeter yıldırım demirören yeter)
beşiktaş için kötü günlerin geride kalacağı bir milat olacaktır. tabi sayın denizli buna müsaade ederse.
bu takımda nihat ı hala forvet zannedip ekrem i koca finkler uğurlar varken ön liberoda oynatıp(serdar kurtuluş modelinimi esas alıyor anlamıyoruz) 37 yaşındaki kaleciye eldiven verip boboyu solda oynatırsan bu sene küme düşecek olan denizliyi değil batman belediye bile yenemezsiniz.. hocam nolur bi 4-4-2 denesen? koca chelsea sadece anelka sag cizgide oynatmaya kıyamadıkları için döndü manchester utd keza 4-4-2 pekı biz ? türkiyeye 18 yıl sonra televizyonun gelmesi gibi birşey olacak.. ben zaten yerli kaka onurun yerli cafu erhanın yeni hakan şükür batuhanın ve cristiano ronaldo yu gölgede bırakan tabatanın nerde oldugunu izahını bulamamışken denizliyi nobrenin tek golüyle yenmişiz yada serdar özkana hayranlık beslemişiz bi yerden sonra hepsi boş ..
iddaa'nın bi çılgınlık yaparak alt için 1.95 oran verdiği maç. oynayın, oynatın.
5-0 da yensek 10-0 da yensek 90 dakika boyunca yönetim istifa diye bağırılması gereken maçtır. demirören istifa etmemekte direnirse serdar bilgili'ye yaptığı şey kendi başına gelecek küfürle gelen küfürle gidecek ancak ben demirören'in küfür edilse bile istifa edeceğini düşünmüyorum taraftar beni çok seviyor ondan küfür ediyor der ertesi gün. bu kadar yüzsüz bir insan daha görmedim böyle bir başkana sahip olduğumuzdan dolayı bir beşiktaşlı olarak utanıyorum.
TGS* 2-3 oynanması gerek maç.

hem bjk'nin çıkış arayışında olması hem de kendi evinde olması maçı lehine çeviriyor.
beşiktaş'ın beklenen patlam... puhahahah.

beşiktaş'lıyım ama futbolculara ve yöneticilere olan bütün güvenimi kaybettim. patlama yapmaları için desteklemiyoruz biz bu takımı. saçma sapan demeç vermeyi bırakıp, maça adam gibi hazırlansınlar. sayın denizli zamanını ilk 11'i nasıl kurması gerektiği hakkında düşünerek geçirsin. geçen sene yiyen sürpriz kadrolar, bu sene yemiyor. kaç maçtır tecrübeyle sabit. yeter artık!
beşiktaş yönetimi'nin numaralı tribün koltuklarını, olası tepkiler için, satışa sunmadığı maç. fiyat listesinde gözüküyor fakat sistem numaralı tribün bileti almanıza izin vermiyor.
beşiktaş'ın farklı kazanması muhtemel maçtır. süper bir gazla başladılar. bence yarın köşe yazarları ne yazacaklarını şaşıracaklar. tüm oyuncular maça harika başladı.
kafası güzel iddaacıların 4.17'lik oranla 02 oynadıkları maç.

subjektif falan değil bu, iddaa oran bilgisi veriyor arkadaş.

hadi bakalım, kısfmet.
bu maçla birlikte beşiktaşın ciddi bir çıkış yakalayacaktır.
çarşı'nın protesto ettiği maçtır. stad dolu ancak çıt çıkmıyor. ara ara yeter yıldırım demirören yeter ve antep'e başkan olsana tezahüratları dışında maç sessiz geçiyor. beşiktaş iki tane gol fırsatından yararlanamadı bu arada. bir de rüştü'ye büyük protesto var top ne zaman ona gelse yuhalanıyor.
yönetim istifa sesleri duyulan maç.

yönetim yönetim beşiktaş ı mahvettin sesleri de cabası.
Beşiktaş seyircisinin başta yıldırım demirören olmak üzere tüm yönetime tepki koyduğu maç. ancak taraftarların kendi aralarında da özellikle ilk yarının başlarında sık sık tartışmalar ve kavgalar yaşandı. Maça gelince beşiktaş ilk yarıya inanılmaz bir tempo ile başladı ancak golü bulamadı. özellikle nobre maçında başında akıl almaz bir gol kaçırdı. ardından serdar özkan karşı karşıyada topu auta gönderdi. daha sonraları beşiktaş'ın temposu biraz düştü. ilk yarı sonucu 0-0.
beşiktaş seyircisini seviyorum arkadaş . destekse destek , tepkiyse tepki . gerektiğinde sahip çıkan , gerektiğinde de tepkiyi koyan bir seyirciye sahip beşiktaş . şampiyonlar ligi maçlarında o kadar çok destek oluyorlar ki gaza gelip çıkıp gol atasım geliyor . nasıl kızmayayım şimdi fenerbahçeme ? maça bile gitmiyoruz . avrupa'da destek olmuyoruz . kafayı cimbomla bozmuşuz . takım haftada 3 maç yapıyor hala galatasaray maçı konuşuluyor .
beraberlikle devam eden karşılaşma.
tabata'nın golü ile 1-0 devam eden maç...

sanırım beşiktaş'ın bu sezon ligde izlediğim ilk maçı.

(bkz: yeter yıldırım demirören)
tabata' nın 8 milyon avroya değer olduğunu gösteren maç. 1-0 bjk önde.

edit: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz.
dakika 49 itibariyle tabata'nın ilk golünü attığı ve 449 dakikalık gol orucunun bozulduğu iftarın yapıldığı karşılaşmadır aynı zamanda. *