bugün

rüyada devlet başkanını görmek iyidir. ama biz kabus gördük diye yataktan fırlıyoruz nedense.
Benim de bir gece rüyama girmişti. Aynen şunu söyledi;

"Ey kedi memduh. Sen kimsin ya! Sözlük yazarlığını senden öğrenecek değiliz."
yine bu saatte uyanmama vesile olan şeylerden birisidir. bir yanımda tayyip erdoğan, diğer yanımda bir arkadaşım karşımda da erdoğan'ın atadığı gözlüklü ve badem bıyıklı vali mi belediye başkanı mı ne var. yürek yemiş gibi atadığı kişiye benim seni veto etme hakkım vardı, seninle çalışmak istemiyorum istifa et diyorum. erdoğan'da hiç karışmıyor, kararıma saygı duyarcasına elimi tutuyor.

uykum da kaçtı. bu nasıl rüya lan...
Bu gece gördüm.

Ona bakıp haziran'da gidicisiniz dedim o da kahkaha attı. Seçimle gideceksiniz dedim. Nereden biliyorsun dedi.
--spoiler--
rüyada devlet büyüklerinden birini görmek iyiye yorulur. hayir olsun.
--spoiler--
rüyada devlet büyüğü görmek zenginlik veya rütbece yükselmektir.

hadi yaaa !!!!

ben eskiler dahil pek çok c.başkanı - başbakan koltuğunda oturan şahısları rüyamda gördüm.
Hayatımda hiç bi bok olmadı... net.
bir şey arzulamışsın da kendisi soylesin sana https://youtu.be/767nQOnWd8g
Cennetle müjdelenmiş olduğunuzu gösteren hadise! Zira ülkemiz sayesinde enflasyon ve kaçak sığınmacı cennetine döndü ve uyandığınızda o kendinizi o cennetin içinde bulacaksınız.
adamı görmediğimiz, sesini duymadığımız bir gün bile yok ki, rüyalarımıza girmesi çok normal.
Rüyada devlet büyüklerinden birini görmek iyiye yorulur. Hayir olsun.
tatlıya bağlanmasını istemezdim açıkçası.
bende tam gorecektim ki, araya 1500 tane koruma girdi, goremedim.
yeni yapılan yollarda bir yolculuğa çıkacağınıza delalettir. eğer rüyada recep bey ile konuşurken gördüyseniz. bu iş hayatında terfi, maaş zammı vs. iyi haberler alacağınıza inanılır. eğer rüyada recep bey ile atışırken gördüyseniz. bu hayatınızda soğuk bir yere gidip yıllarca orada kalacağınıza delalettir.
Bu gece başıma gelen hadise. Hayır olsun inşallah. Kendisi bir masada oturmuş beyaz bir fincanla çay içiyordu. Bende arabanın içinden onunla konuşuyordum. Biraz eleştirdim hatta. "Öyle mi düşünüyorsun?" Deyip gülümsedi. Sonra tatlıya bağladık.
Rüya işte.
Taarruz edebilir dikkatli olmakta fayda var.
Az önce 'karabasan' başlığı üzerine mi açıldı bu başlık ? Rüya tabirlerinde bile yeri vardır artık.
kıçımızın açıkta kaldığına delalettir.
(bkz: rüya vergisi) istenebilir.
Bir keresinde görmüştüm rüyamda cumhurbaşkanımızı. Rüya bu ya Sinop' a geliyormuş cumhurbaşkanı. Sonra ben ona Sinop' u gezdiriyordum. Çok iyi arkadaş oluyorduk. Muhalif bir insan olan bendenizin bir anda kanı ısınıyordu cumhurbaşkanına. Sonra laf arasında utana sıkıla söylüyordum aslında normalde ben size muhalif bir insandım ama sizi tanımadığım içinmiş gibisinden, ne kadar da yanlış düşünmüşüm diyormuşum. Sonra tabii cumhurbaşkanımız da gülüyordu buna. Göreli bir iki sene oldu. Bu da böyle bir anımdır.
KÂBUSTUR UYANiNCA ILK iŞ RÜYADA iBLiS GÖRMEK NEYE IŞARETTiR DiYE GOOGLE DE ARATiLiR.
rüyamda bir keresinde kılıçdaroğlu ve rterdoğan,taksi durağı gibi bir yerde miting alanı kavgası yapıyorlardı.ben de onları Atatürk'e şikayet ediyordum.
ulan uydurmuyorum harbi gördüm.
Tersi çıkar derler.

Gerçek hayatta Erdoğan Tayyip receple karşılaşman olası.
peygamber efendimizi de görmüş birisi olarak çok şükür reisi görme şerefine de nail oldum.

vallahi bu iki rüya gerçek 10 hayata bedeldi.
benim bimdiğim kadarıyla rüyada iblis, cin, şeytan görmek hayra değil felakete uğursuzluğa işarettir. inşallah rüyalarıma girmez bu adam.
hayirlara vesile olsundur.
Sarildik sohbet ettik.
Fakat sohbetin icerigini hatırlamıyorum.
en son yanından ayriliyorken yüzüne baktigimda gülüyordu. gozleri ve kaşlari mavimsi bir renkte olup kalinlasmisti.
Daha önce yaşadığım olay. Refleks ile kendimi sağlama almak için ayaklarına bakıp ters mi düz mü onu kontrol etmişliğim var.