bugün

belki yine onu görürürm diye sürekli uyumanıza sebebiyet verecek durumdur.

demek ki reel de bulamayınca bilinçaltı böyle bir şey yapıyor.
abazalıkta çığır açmaktır. bu kadar yalnızsan intihatr et.
otobüste gördüğün birine aşık olmaktan daha iyi bir durum.
dort yıl boyunca duydugum yalanlar sılsılesının basıdır.
rüyada görülen erkeğe aşık olmak durumuyla yaşadığımdır, annesini, ablasını, yaşadığı yeri * bile gördüm sözlük, lakin yok öyle biri.

(bkz: psikolojik sorunları olan sözlük yazarları)
(bkz: yalnızlığın dibine vurmak)
halk edebiyatındaki, âşıkların ya da ozanların aşık olma biçimlerini hatırlatan hadisedir. bir motif sayılabilir. âşık, daha sonra o aşkın tesiriyle güzel şiirler yazar, sazı ile çalar ve söyler.
abazalık yolunda ilerleyen şahıs. Nefes alsın yeter ayarındadır.
kontrolü kaybetmediğin sürece, anlatılanın aksine hiçte kötü bir durum değildir. insana umut verir, aramasını öğretir. dünyada birisi var. Tabi madalyonun diğer yönünde eğer kontrolü kaybedersen herkesi onun yerine koyup "sapık" olur çıkarsın...

(bkz: farkındalık)
hayatım boyunca (aslında o kadar uzun değil, 18 yaşım) 3 kez başıma gelen durumdur. ilki ilkokul 5. Sınıftaydı, fazla umursamadım. Ikincisi geçen hafta oldu, çok güzeldi abi bir haftadır çaktırmadan onu arıyorum reelde. Neyse gelelim üçüncüsüne dün gece başıma geldi diğerlerine göre rüya daha uzun sürdü ve çok güzel muhabbet ettik. Birlikte sorular çözdük (bilinçaltı ışte lys mağduruyum) neden sonra uyandım, ne göreyim karşımda o var. Kendi kendime aha bulmuş beni o da seviyor diyorum. Bu da rüyaymış meğer. Lucid rüya tekniklerine çalışcam telefon numarası alcam bir dahakine, aşk acısı çekiyorum abi hiç yoktan.
insanın rüyasında gördüğü kişiler aslında hayatlarının bir döneminde rastlamış olduğu kişilerdir.
bunu ben demiyorum isviçreli bilim adamları diyor o yüzden güvenin.
bu sebeple geçmişine dön bir bak, belli mi olur.*
(bkz: külkedisi)
bilinçaltınızın sunduğu bir oyundan ibarettir itibar edilmemesi lazımdır
bir gece aşık olup diğer geceler hülyalara dalarak uyumaktır

Dört yıl önce rüyamda,
Alsancak sahilinde buluştuğum kızıl saçlı bir kız görmüştüm. Çok şevmistim onu.
gözünüzü kapatıp tekrar yüzünü unutmamaya çalışmaktır. yaşamayana saçma gelebilir ama o hisse kapıldığımı hatırlıyorum rüyamda yıllar önce. başka da olmadı öyle garip şeyler. saçma geliyor şimdi o zaman yaptıklarım tabi.
Çok enteresan bir duygudur, valla başıma geldi, ordan biliyorum, rüyamda bir kızla öpüşüyorum, ama cinsellik anlamında değil böyle, aşkla şevkle... Sonra kızla göz göze geliyoruz biraz duraksayıp, kızı tanımıyorum, ama uyandığımd kalbim o kadar hızlı çarpıyordu ki anlatamam... Bir kaç gün aklımdan çıkmadı, yüzü, gülüşü, dudakları... Kendi kendime dedim evleneceğim kız bu olacak.. O tarihten sonra ne o kızı bulabildim, nede şu an yüzünü hatırlıyorum, sokakta görsem tanımam.
eğer gerçekte var olan biriyse , onunla karşılaşınca gerçekten hisler beslemeye sebep veren olaydır. dershanedeki bir çocuğa bu şekilde aşık olmuştum.
artik gorulen ruyalarin %80 oraninda video goruntusu olarak kaydedilebildigi gelismesinden sonra, daha az ic cektirme ihtimali olan eylemdir. Hergun ayni ruyayi kare kare kendime hatirlatip, gecici bellek depo suresini artirmaya cabaladigimi bilirim. Bazen de ressam olsam da, en azindan o kiza dair somut birseylere sahip olsam diye ic cekerim. O derece.
çok kötü bir şeydir. arasan ulaşamazsın kıza. teklif edip, evet ya da hayır cevabı da alamazsın. tam bir bok çukuru.
çok garip bir duygu. bir iki yıl önce başıma gelmişti de birkaç gün etkisinden çıkamamıştım. olay örgüsünü hala hatırlamama rağmen kızın yüzünü unuttum. yakında ne anlattığını da unutucam galiba. belki deja vu olursa hatırlarım. kısmet bu işler.
tuhaf bir durum.

bugün başıma geldi. kızla tanıştım bile ismi ''deniz'' lan benim deniz diye erkek arkadaşım var neden deniz olur! çok güzeldi ama. hüzünlü bir şekilde uyandım sözlük.
insanı o kadar etkiliyor ki sana yanaşan kızları bile reddetmeye teşvik ediyor. sırf rüyandakinden etkilendiğin ve onu bulmaya çalıştığın için.
yanlızlık belirtileri.
(bkz: ruby sparks)
(bkz: rüyalanmak)
Rüyada görülen insanlar gerçek hayatta bir şekilde gördüklerimizden olduğundan o kadar da umutsuz bir durum olmayabilir yazar arkadaşlar için. Filmde vs gördüyseniz yazıktır zaten.
güncel Önemli Başlıklar