entry'ler (207)

ilk adımı atan kızlar

anne babalarını sevindiren kızlardır. paytak paytak yürümeye de başlar ilk adımdan sonra.

türk hava yolları

şu sıralar çalışanı olan birilerinin yardımına ihtiyaç duyduğum firma. thy çalışanı olanlar kutsal değerleri hatırına bi yardımcı olsun.
telefon numaram 053.... komiklikler şakalar işte. mesaj atın lütfen mesaj.

kapıcının polisin hakimin tacizci olduğu toplum

Matrax'a bağlanan hanımefendi anlatıyor bu durumu;
http://galeri.uludagsozlu...zeki-kayahan-co%C5%9Fkun/
Hanımefendi kapıcının tecavüz girişimine uğruyor. Komşular duyuyorlar. Geliyorlar lakin "bana suçluymuşum gibi baktılar" diyor hanımefendi. Polis "genç ve güzelsiniz. Yalnız da yaşıyorsunuz" deyip olağan durummuş gibi davranıyor. ifadesini alan hakim hanımefendiye "Bir gece benimle çıkın" diyor. Kapıcının abileri hanımefendiye davayı çekmesi için baskı yapıyorlar ve hanımefendi davayı çekiyor.
Lan nasıl bir toplum olduk biz. Tecavüze uğrayan kadın nereye gidecek. Polise gidecek dimi. Nahsıl gidecek lan. Şu hale bak. Polis yalama olmuş, hakim zaten şerefsiz. isteyen bu ülkede hak hukuk var desin, taciz artmadı gösterilirliği arttı desin. Yok arkadaşım nefret içimizi kemirecek, bu zihniyetle çamurda bataklıkta sürünüp gidicez.

zeki kayahan coşkun

Adamın dibidir. Bu gece tacize uğrayan kadınların sesi olmuştur.

türk edebiyatının en iyi romanı

bireysel bir tercih olmakla beraber (bkz: saatleri ayarlama enstitüsü)

sözlük yazarlarının sözlükten para kazanması

Haftalık ödemenin sürekli gecikmesiyle aksayan durum. Herkesin ödemeleri var gecikmesin şu ödemeler.
Patrona yavşama notu: Lütfen

pipo

Dumanını dumanını savura kullanılan zevkli tütün içme gereci. Yapısıyla oldukla basit içimiyle oldukça zahmetlidir.

yaran diyaloglar

yer öğrenci evidir. konu yapılacak yemektir.

+ Makarna yapıcam ben
- Benim yarım tonbalığım vardı. Makarnaya katarsın
+yarım ton balığın makarnada ne işi var?
(Anlamayanlar için arkadaş yarım tonbalığını 500 kilo anlamıştır)

tek taş yüzük istemeyen kadın

çükü olabilecek kadındır. Dikkat etmek lazım.

bill gates in garson hikayesi

Sonunda beni yıkmış hikayedir. Resmen beklenmedik yerden aldım darbeyi. Zira insan tüm hikayeyi aklında resmediyor ve adam bu cevabı veriyor. Gece gece güldürmüştür.

sertaç serdar

Dersine gidilesi tek hocadır. Tabi buraları okuyordur o. Şımartmamak da lâzım.Bu arada sakalları kesmiş. Meğer onu o yapan şey top sakalıymış. Üzüldüm resmen. Tanıyamadım. Ayrıca dersinden yüksek almak sanıldığı kadar zor değildir. Kağıdınızı işaretlemese de 100 alırsınız, işaretlese de kalabilirsiniz. E bu adam o zaman neden kağıtları işaretliyor? Zannımca beni işaretleyecek mi diye bekleyenlerin gerilimini seviyor.

film dizi isimlerini ösym ile değiştirmek

Iyi kötü ösym
içimdeki ösym
sıkıysa ösym
ösym uykusu.

rotringin et ile tırnağın arasına saplanması

bizzat yaşamadığım şahidi olduğum olaydır. Ete giren ucu kendi çıkaramaz bu durumdaki arkadaşımız yardım ister öyle.

durex gerçek dokunuş reklamı

7 olmuştur. bir de bunun wifi etkisi de var sanırım arada duvarlar falan varken etkileşim var. oldu 8.

sınavdan bir gün önce yapılması gerekenler

finale girmeden büte girilebiliyor mu diye bakılabilir.

biji ne demek sorunsalı

temizlikle alakalıdır. biji biji yapmak.

koala

aylak hayvandır. Dünya umurlarında değil, kucak buldu mu gerinir hemen uyurlar.

osmanlı devletin bekası için evladını bile boğardı

Bunlar da boğuyorlar, ama paraya boğuyorlar.

müşteriyi en iyi soyan firmalar

Turkcell ve ttnettir. Çoluğumu çocuğumu yedi doymadılar.

rüyada görülen kıza aşık olmak

Rüyada görülen insanlar gerçek hayatta bir şekilde gördüklerimizden olduğundan o kadar da umutsuz bir durum olmayabilir yazar arkadaşlar için. Filmde vs gördüyseniz yazıktır zaten.