bugün

hiç gece rüyanızda artı18 ibareli cinsel içerikli bir rüya görmediniz mi.? peki o rüyalarınıza hayallerinizi süsleyen ama hiçbir günahı olmayan masum bir kızı alet etmediniz mi.? etinniz biliyorum. daha sonra kalbiniz bu heyecana dayanamayarak beyninize komut gönderip, beyninizde hormonları maksimum seviyede pompalarken zevkin doruklarına ulaşmadınız mı.? derken uyandınız ve aslında rüyada olması gereken şeyin gerçekte olduğunu anlamadınız mı, bi ıslaklık hissetmediniz mi.? cevap eğer evetse tebrikler artık sizde rüyalanmış bir bünyesiniz. hsydi duşa şimdi köftehor.
(bkz: Siber seks)
uykuda zahir teharet ilen halvet olma halinin kırsaldan kente göçmüş biraz okumuş ancak kriterlerini yıkamamış ebeveyininin gence tavsiyeye başlamadan önce zodanikçeden türkçeye tercüme ettiği hali.bir baba hele ki anne cümleye bununla başlıyorsa ardına bakınmadan şener şen koşusu ile oradan uzaklaşılmalı.lakin fazla uzaklaşınca diğer tavsiyelerden de bihaber olunup ömr-ü mekan boyunca abdessiz kalınması muhtemeldir.ki bunu ben mi söyledim ?
:= )
ramazanda tam bir kabustur efenim. iftardan önce bir uyuyayım demeye gelmez. bir keresinde niyetliyim ezana kalmış 2 saat dedim şöle bi saat kestreyim. bi uyudum. rüyada off neler neler tabi sonra bi uyandım ezan okunuyor, önümde bi ıslaklık. o ana kadar hayatımda böyle sövmemiştim ben. hemen duşa girdim fln ama ezan okunmuştu çoktan. Allah kabul etmiştir inşallah efenim.
(bkz: onu bulamayanlar da var)
rüya görürken horozu öttürmek.
yarrak gibi bir isme sahip yarrak gibi bir durum.

''rüyalanmak'' ne lan? ne kadar itici.

ayrıca erkeğe yaşattığı hissiyat dolayısıyla da tam anlamıyla yarrak gibi bir olaydır bu. varsa bu sikko durumu henüz yaşamamış olan falan belirteyim ki öyle ''boşalmak'' şeysine kanıp da zevkli bir şey falan olduğu sanılmasın yani. düpedüz ısdırap, düpedüz eziyettir rüyalanmak.

bir kere uyuyorsun hocularlı. iki kere sikişmiyorsun, üç kere otuzbir çekmiyorsun. hiçbir şekilde sikine temas etmiyorsun yani. yarrak free tamamen. handsfree aqü. boşlukta alet. kan yürümüş, sertleşmiş, bir şekilde keyfe gelmiş, attırdı attıracak ama herhangi bir temas yok alete.

ve işte sen bu haldeyken boşalıyorsun.

şöyle diyeyim;

otuzbir çekerken ya da -olmaz ya hani, oldu diyelim- sikişirken tam boşalma esnasında dur! evet, dur amk. normalde sikişirken ya da otuzbir çekerken tam boşalma esnasında hareketler, devinimler, vuruşlar vs. hızlanır ki; erkek tam doyuma ulaşabilsin. ama rüyalanma olayında böyle bir şey yok dayım. işte bu yüzden uykuda boşalırken boktan bir acı hissediyorsun.

bacak kemiklerinin çekildiğini düşün lan. idrar yolunun, döl yolunun, artık sikinle alakalı ne kadar yol, boru, damar, sinir varsa alayının tutulup koparıldığını düşün.

işte böyle rezil bir şey rüyalanmak.

uyandıktan sonra iç çamaşırındaki meninin soğuk soğuk ve ıslak ıslak kasıklara değmesinden bahsetmiyorum bile. donu çıkardıktan sonra burna efil efil gelen meni kokusunu zaten siktir ettim. boşaldıktan sonra uykuya devam edip de uyandığında külodun kasığa, sike, taşağa yapışması olayını allah'a havale ettim.
yatmadan önce herhangi bir resim videodan tahrik olunursa rüyalanma riski daha fazla olur. iğrenç bir durumdur. sabah kalktığında donunun çavuşun kafasına yapıştığını görürsün.
erkek için en berbat ve hazırlıksız olduğu durumdur. hac'da olan versiyonu bile görülmüştür ki alay konusu bile olabilir.
rüyada ayıp olan bir şeyin yapılması, kötü ahlaka ve yaramaz sıfatlara işaret eder.
(bkz: hallenmek) *
Her sene insanın başına en az bir kere gelen durumdur.
genelde ruyasinda kimle işi pişirdiğini hatırlayamadığı halde ,boxerında islaklik hissedip ,uykulu uykulu duşa girmek zorunda kalan insanin drami.
birileri rüyalanmış demeye sebebolacak saatlerde sol framede boy gösteren kavramdır. *
Dünyanın en boktan şeyi. Önceki postlarda bireyin kendi bünyesinden çektiklerinden bahsedilmiş. Bir de bunun gecenin bir yarısında duşa girerken anne-baba anlamadan yani çaktırmadan yapma işi vardır ki amman aman. Bazen anladıklarında da çaktırmamaya çalışıyorlar ama yüzün kızarıyor falan oooof ooooof.

Bu yüzden parmak ucunda sessizce yürüme kabiliyeti geliştirir.
ramazan aylarında ergenlerin sabah kalkınca ilk gideceği yerin banyo olmasını sağlayan durum.
uyanınca mavi ekran hatası vermeye sebep olan durum. valla kötü bi durum.
(bkz: hallenmek)
+18 rüya görürsünüz ve sabah kalktığınızda donunuzda beyaz bir leke varsa buna rüyalanmak denir. (bkz: hallenmek) (bkz: kamyonu devirmek) .
uyku mamurluğunda duşa girmek gibi lanet bir hedeyi beraberinde getiren kötü durum.
halk arasında ihtilam olmak veya boşalmak olarak da bilinen meninin istek dışı akmasıdır.
(bkz: getting dream)
3 uykudur başıma gelen olaydır. ulan istemiyorum artık yeter dedirtir insana.
(bkz: Kamyon devirmek)
cinsel hayatı olmayan kişi eylemidir.
fakirler sizi.