bugün

reklam verenler derneğinin kısaltılmış olarak ta düşünülmüiş gereksiz bir bilgidir.
ayrıcada geçişli boru tıkaçları için düşünülmüş, düşünülmekle kalmayıp hayata geçirilmiş amerikan vari bir kısaltımlama biçemidir. hayırlı olsun.
rob van dam güreş tarihinin görüp görebileceği en korkusuz ve inanılmaz riskli hareketleri gerçekleştiren güreşçilerinden biridir. ilk başlarda ecw için güreşmiş daha sonra 2001 yılında ecw, wwf tarafından satın alınınca burada güreşmeye başlamıştır.* şu anda kendi içinde üç farklı lige bölünmüş olan wwe'nin ecw* bölümünde güreşmektedir. 2006 yılının ilk yarısında money in the bank sayesinde no.1 contender olduğu wwe şampiyonluğunu ecw one night stand'de john cena'dan kazanmış ve daha sonra cena ve edge'e karşı ünvanını korumaya çalışırken cena tarafından çok feci benzetilmiş, ancak ünvanı * edge'e kaptırmıştır.* şu anda da kurt angle ve sabu ile ecw şampiyonluk maçında yer alabilmek adına mücadele etmektedir.**

edit: sabu ile yaptığı maçı kaybederek summerslam'deki şampiyonluk maçına katılma hakkını kaybetmiş çarşamba sabaha karşı.
an itibariyle basketbolla ilgili olan üstün(!) bilgisi ve yorumlarını, b,r forum tarzında sözlüğe taşımaktan çekinmeyen üçüncü nesil. *

(bkz: sözlük formatı)
remote virtual disk.
Son olarak Royal Rumble 2009'da 25. sıradan girmiştir ve maçta 13 dakika durmuştur.Chris Jericho tarafından elenmiştir.Yazıktır.
chris jericho entrysi yazarken ahanda böyle yazar varmış diyip sayfasını açtığım yazardır

hakkında çıkan TNA dedikodularına Royal Rumble 09 a katıalrak cevap veren, yeniden ECW kadrosuna katımasını, smackdown a katııp rated-r superstar edge i tokatlasa da hayır demeyeceğim güreşçidir.
tna kadrosuna girdiği gibi ana kemer şansı yakalamış ve kazanıp almış uzak doğu dövüşüyle güreşi harmanlayan amerikan güreşçisi. giriş müziği güzeldir.
ironiyle arasi pek iyi olmasa gerek.

(#3435903)
(bkz: fifa 32/#13261892) yaşını tespit ettiğim yazar. tespit ederim affetmem...
metal gear solid seven ve sanırım oyungezer okuyan yazar. *
ecw originals'dan biridir wwe universe tarafından cok sevilir.
"köpek gibi seven eski sevgili"ye sahip olma ihtimali yüksek olan. Görünen o ki "teşbihte hata olmaz" diyenlerden.
son zamanlarda premier league ile ilgili her entry'sine profesyonel bir manyak tarafından "eh işte" atılan şahsımdır, yazardır.
edit:bak hala.
(bkz: #18353337)

teşekkürler. yarım saattir bakıyorum nasıl okunacak bu diye...
(bkz: #18363167) resmen koptum yahu geberesice. *
rob van dam ve profesyonel güreş hayranı yazar.
halihazırda rob van dam ve profesyonel güreş hayranı olmayan yazar. bir ara severdim, izlerdim, nicki de o zaman aldım.
güncel Önemli Başlıklar