bugün

birbirinden troll iki yazarın kıyaslaması. birisi sözlüğe yeni katıldığında ilk okulu henüz bitirmişti diğeri yeni yetme trollerden birisidir.

velhasıl kelam ikisini toplasan bir adam etmemektedir.

darılmaca gücenmece yok.
rus kekosu ilgi çekmek için açık eksi falan atıyor. oytunkaran ise yılların montofon öküzü.

hepsini siktir ettim ama eksi toplayıp milletten küfür yemek için neden yarışırlar onu hala bilemiyorum.
Al birini vur ötekine.
Bunlar kim amk.
Ruskekosu öğretmeninin tavsiyesi üzerine sözlükte yazmaya başlayan 2. Sınıf öğrencisidir. Böylelikle okuma yazması gelişmesi amaçlanıyor. Eee devir değişti, bizim zamanımızda gazete okumamız istenirdi.
Ruskekosu alır.
Ruskekosu dünkü bebedir, ilgi çekmek için açık eksi falan gibi boş boş işlerle uğraşır.
Oytun bu işlerin piji olmuştur, ruskekosu gibi 20 tanesini cebinden çıkarır.

11. Nesilleri oytun'a saygı duymaya davet ediyorum.
nikah şahitleri kimler olacak?
Etuuu ikisinide ziker araya karbon kagidi da koymaz.
rus kekosu kim mk?
Yaz, oytunkaran. Gerci ikiside donuzlu, ensestci, firlatma, insan olmayan tiplemeler olsa da (bkz: oytunkara nın beyaz poposu)’nu sececegim, sanirim.
ikisi de adamın dibidir. öyle dibidir ki bunlardan daha aşağısı henüz dünya'ya merhaba dememiştir.

esfel-i safilinler!
(bkz: Yiğit vs it)
Oytunkaran alır. Ama göbeğine kadar.
bu ruskekosu denilen muhterem dingilin neresi troll.
resmen yontulmamış odun. hatta kütüğün önde gideni.

bu niteliksizi oytunkaran' la kıyaslamak,
emeğe, zamana ve bilgiye hakarettir.

not: bu arada oytun nerde?
ortalık bite- pireye kaldı. gelsede haşer ilacını şu dingillere bi sıksa iyi olur.

not2: iki eksi birden verince düşüncemin değişeceğini mi sandın, marangoz hatası.
(bkz: 9 cm)
Bi an kararsız kaldım ama keko zemini yadırgamazsa alır gibi.
Farklı pencereden bakıldığında özünde zeki mizahlı espirili arkadaşlardır. Konuyu ateşlemek adına damardan giriş yaptıkları için aynı zamanda hedef haline gelen ama bunuda pek biryerlerine takmayan yazarlardır diye düşünüyorum.
iki gereksizin versusudur.

toplamları da çarpımları da 0 etmektedir.
oytun puştun tekidir ama özünde iyi çocuktur. diğeri ham orço'ymuş. yeni anladım ve bu versusu açtığım için oytun puştundan, huzurlarınızda özür diliyorum.
oytun alır ama göbegine kadar xd.
oytunkaran'ın bile öpüp baş tacı edileceği bir versus olabilirmiş demek ki.

herif bu kekonun yanında orhan pambık kalır amk.
güncel Önemli Başlıklar