1. 1.
  dünya medya devlerinden news corporationun sahibi avustralyali iş adamı. manchester united takımını 1 milyar dolara satın almışlığı vardır. gün itibariyle tgrtyi de satın alarak türkiye pazarına girp kaynak aktarmıştır.
  1 ... city walk
 2. 2.
  dünya'nın önde gelen medya patronlarından birisidir. murdoch, wall street journal'a çok büyük saygı ve sempati duyduğunu belirterek tam 5 milyar dolarlık teklifte bulundu. bu çıkışla şirketin değeri 2.6 milyar dolardan 4.7 milyar dolara çıktı 2 mayıs 2007 itibariyle. ne denir ki, çok ilginç.
  ... aykut
 3. 3.
  isminin dünyanın medya devi ve medya patronu sıfatıyla anıldığını duyduğumda "kesinlikle yahudi asıllıdır" veya "mutlaka yahudilerle ilişkisi vardır" diye önyargılı bir düşünceye düştüğüm kişidir.

  geçen günlerde, wall street journal' a yaptığı devasa teklif ile ilgili haberden sonra (#1602960) içimde sanki "dünyada yine baş döndürücü şeyler yaşanıyor, birşeylerin dengesi yine bozuluyor..." diye düşündürtmüş ve ardından bu kişinin kim olduğunu araştırma isteği oluşmasını sağlamış kişidir.

  hakkında bazı bilgilere ulaştığımda annesinin bir yahudi olduğunu görmüş olmam, daha fazla bilgi edinme isteğime birdenbire bir son verdi. birşeyler yine büyümeye ve tekelleşmeye başlıyor.

  http://www.jewwatch.com/j...y-murdoch-jew-photos.html
  1 ... arcadian
 4. 4.
  terbiyesiz adam... yaşına başına bakmadan yahoo'nun yüzde 25'lik hissesi karşılığında vereceğini söylemiş. * *
  rupert murdoch
  1 ... herostratos
 5. 5.
  5.6 milyar $ vererek wall street journal'ı satın almış medya patronu. türkiye'deki fox tv de kendisine aittir. aydın doğan'ın global versiyonu denilebilir. gerçi aydın doğan bu adamın yanında devede kulak kalır.
  ... dersini almis da ediyor ezber
 6. 6.
  modern calut'lardan.
  1 ... tabudeviren
 7. 7.
  bez bebek'ten haberi olup olmadığını çok merak ettiğim medya patronu. sen 70 milyar dolar de, bez bebek izlet, aklım almıyor bazı şeyleri hacı.
  4 ... dasti
 8. 8.
  Firefly dizisini bitirdigi icin kendisinden nefret ettigim, sabah aksam aklima geldikce kufur bastigim, vizyonsuz rezil herif...
  2 ... bard of hell
 9. 9.
  dünyanın en güçlü adamı.
  ... klimandjaro
 10. 10.
  ruh ikizi aydın doğandır .
  ... klauss