bugün

dünya medya devlerinden news corporationun sahibi avustralyali iş adamı. manchester united takımını 1 milyar dolara satın almışlığı vardır. gün itibariyle tgrtyi de satın alarak türkiye pazarına girp kaynak aktarmıştır.
isminin dünyanın medya devi ve medya patronu sıfatıyla anıldığını duyduğumda "kesinlikle yahudi asıllıdır" veya "mutlaka yahudilerle ilişkisi vardır" diye önyargılı bir düşünceye düştüğüm kişidir.

geçen günlerde, wall street journal' a yaptığı devasa teklif ile ilgili haberden sonra (#1602960) içimde sanki "dünyada yine baş döndürücü şeyler yaşanıyor, birşeylerin dengesi yine bozuluyor..." diye düşündürtmüş ve ardından bu kişinin kim olduğunu araştırma isteği oluşmasını sağlamış kişidir.

hakkında bazı bilgilere ulaştığımda annesinin bir yahudi olduğunu görmüş olmam, daha fazla bilgi edinme isteğime birdenbire bir son verdi. birşeyler yine büyümeye ve tekelleşmeye başlıyor.

http://www.jewwatch.com/j...y-murdoch-jew-photos.html
terbiyesiz adam... yaşına başına bakmadan yahoo'nun yüzde 25'lik hissesi karşılığında vereceğini söylemiş. * *
görsel
5.6 milyar $ vererek wall street journal'ı satın almış medya patronu. türkiye'deki fox tv de kendisine aittir. aydın doğan'ın global versiyonu denilebilir. gerçi aydın doğan bu adamın yanında devede kulak kalır.
modern calut'lardan.
bez bebek'ten haberi olup olmadığını çok merak ettiğim medya patronu. sen 70 milyar dolar de, bez bebek izlet, aklım almıyor bazı şeyleri hacı.
Firefly dizisini bitirdigi icin kendisinden nefret ettigim, sabah aksam aklima geldikce kufur bastigim, vizyonsuz rezil herif...
dünyanın en güçlü adamı.
ruh ikizi aydın doğandır .
(bkz: medya patronu)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.