bugün

namı diğer Ron Weasley. şu an 35 yaşındadır.
kızı varmış.
bugün doğum günüdür. 28 yaşına girmiş.
ne alakaysa dün rüyamda gördüğüm beybi kişisi. kaprisliydi falan ama sonlara doğru iyi arkadaş oluyoduk. uyandığımda gerçek olmadığını anlayınca kahroldum resmen. sonra bu rüyayı gördüğüm en iyi rüya ilan ettim. bendeki en güzel rüya bu, vizyon bu kadar.
driving lessons,cherrybomb,lego house klibinde ve en önemlisi harry potter'da oynamış 88'li oyuncu.

görsel
Harry Potter ın ron weasley sidir. Ayrıca cherrybomb filminde de oynamıştır. Kızıldır. 1988 doğumludur. Kızıl olduğunu söylemiş miydim?
görsel
büyümüştür, yakışıklı olmuştur. oha dedirtiyor bu resimde. film dünyasının bir mucizesi mi yoksa tanrı cidden var mı? bu değişim nasıl açıklanır şimdi?
hayatımda gördüğüm en güzel ve en havalı kızıldır. harry potter serisinden sonra daha çok kaliteli projelerde görmek istiyorum.
ayrıca kendisinin en sevdiği sözcük wicked miş... bende ona buradan wicked gibi çocuksun demek istiyorum.
mimikleri inanılmaz tatlı 12 yaşında olduğu ilk filmden beri.
domuz gribini atlatmış oyuncudur. daniel radcliffe'in öldüğünü iddia eden medyamızın abartılarından biriydi bu elemanın domuz gribi olması. kendisi domuz gribi hakkında "normal grip gibiydi, atlattım." tadında bir şey demiştir. ayrıca thunderpants'te de oynamıştır.
domuz gribine yakalanmış..

http://www.haber3.com/news_detail.php?id=486645
filmde rolünde en basarılı olan we rolüne uyan kişilerden biridir.
''acaba türkçe dublajında olduğu gibi normalde de 'r'leri söyleyemiyor mu'' diye düşündüren oyuncu.

(bkz: harry potter)
rolünde başarılı olmasının yanında son günlerde herhangi bir şekilde bayağı boy atmıştır.5. ve 6. kitaplarda da zaten ron un boyu hayli uzamıştı şeklindeki ifadelere yer verilmiştir.