bugün

entry'ler (33)

aile mutluluğu

çok fazla insanda olmayan mutluluktur.

leyla ile mecnun

türkiye de dizi sektörüne inanmamı sağlamış olan proje. bundan yıllar sonra bile 2000 ler denince akıllara direk olarak geleceğine eminim.

başbakanı sevmesek de israil karşısında ezdirmeyiz

biz ezdirmesek bile rte bir kaç hafta sonra yaptığı açıklamaların, sunduğu sunumların ve söylediği sözlerin arkasında durmayacağı için kendi kendini düşük duruma düşürüp bize "ya yine mi recep usta" dedirtecek. işte bizde abd laflarına göre yaşıyoruz ne yapalım artık. umarım yanılırım.

istanbul

avrupa yakasının her bir karesi buram buram tarih kokan, fakat kalabalıktan ve gürültü kirliliğinden dolayı bir çok insanın götüm götüm kaçtığı *, anadolu yakasında huzur bulduğu şehir.

iki ferrarinin çarpıştığı yer

kesinlikle asfalt altında katır vardır.

kıvanç tatlıtuğ

(bkz: #13076280)

ben bu yazıyı kızlara yazdım

burada yazan bir çok beyefendi, kızların karşısına geçip söyleyemediklerini avazları çıktığı kadar buralara dökmüşlerdir...

kuzey güney

kıvancı beğenmem etmem. fakat adam gerçekten oyuncu olmuş bu dizide. beni inandırdı kuzey in serseri olduğuna. ya adam iyi bir gözlemci yada gerçekten içinde kocaman büyük bir serseri vardı, dizi sayesinde ortaya çıktı. durmadan pantolonunun kemer yerinden tutup üstüne çekmesi, çiçekçi kadınla sohbeti esnasında burnu ile garip harketler yapması, "apla apla param yok be apla" demesi tam bir serseri. konuşması biraz apaçi olmuş ama yinede yapmış helal olsun. buda kıvanç ın geleceği olduğuna işaret neden mi; bu adama ölen biten kızlar var, bu konuşmayı yaparak bir çok kızı kendinden uzaklaştırması muhtemel, bu çocuk tipi ile para kazanıyor ama oyunculuk için bu role girmekten kaçınmamış... gerçekten gelecek var bu çocukta bugün inandım.

öyle bir geçer zaman ki ve behzat ç izleyen bünyeme yeni bir dizi katılmış oldu...

izmir ekonomi üniversitesi

izmir balçova da bulunan kocaman görünen okul. ayrıca çevresinde hiç cafe tarzı yerler görmedim. dağ başını duman almış tarzı bir okul.

recep tayyip erdoğan

hiç sevmediğim ağır abi.

ben daha yeni yeni yeni siyaset nedir, neden yapılır diye sorgularken türkiye nin başına geçmiş adam. tabi o zamanlar siyaset benim için geçmişte yapılırdı yani deniz gezmiş, ibrahim kaypakkaya, sinan cemgil, hüseyin inan benim için siyasetti. sağ ve sol muhabbetlerini siyaset sanırdım. yavaş yavaş rte yaptıklarını ve düşüncelerini öğrendikçe adamdan soğudum.

türkiye nin başına gelmiş yada gelecek en kötü parti lideridir. çünkü durmadan bulunduğu konumu unutup bir sidik yarışında olduğu için kendisi hala kasımpaşa mahallesinden çıkamamıştır. dikkat edin her lafa bir cevabı vardır. vatandaş yada milletvekilleri herkese laf yetiştirmekle meşgul fakat her söyleşisinde dediği laf uzata uzata "bir lafa bakarım laf mı diye bir söyleyene bakarım adam mı diye " demekten kaçınmıyor. kendisiyle o kadar paradoks yani.

orta doğunun lideri falan hikaye bu adam atatürk ile aşık atıyor ben artık buna inanıyorum. kendi organlarını kurup türkiye tarihine adını tezek harflerle yazdırmaya çalışıyor.

prenses yerine cüceye aşık olan prens

(bkz: kalender meşrep)

gece yenilen yemek

direk kalçaya giden yemektir. yemeyiniz.

mutsuz olunduğunda yapılacaklar

sevdiğiniz bir kitabın, sevdiğiniz sözlerinini akıla getirmek evet gerçekten insanı güçlü yapıyor o anda.

en sevdiğiniz insanı hemen telefonla aramak, getirebilirseniz yanınıza getirmek.

gelecek ile olan planlarınızı hatırlamak yada düşünmek.

wicked

ing argoda, dehşet

justin bieber

daha 15 yaşında paraları löp löp cebe indirmiş, şimdilerde ise gidip rihannaya falan tekliflerde bulunan emma watson ile çıkmak isteyen naylon popüler bebek. adam dünyada ne kadar ergen kız varsa ele geçirmiş durumda, bir ıslığı ile dünyayı ele geçirip totomuza kaktırabilir... ayrıca kendi cinsimi anlamakta güç çekiyorum, arkadaş bende 15 yaşlarında rupert grint hayranıydım. hala öyleyimdir. fakat filmlerini izlemekten posterlerini odama asmaktan başka yaptığım reaksiyon yoktu. bunu neden mi dedim işte bu yüzden ;

http://video.milliyet.com...-soktu--gzu9tsis2zug.html

dünya adaletsiz, 3 akor biliyor Dm akorundan Am akoruna geçebiliyor diye bu kadar para kazanılmaz ki !

özgü namal

komedi dalında gerçekten harikalar yaratan bayan. ben beğeniyorum ama kendisi daha çok dramalarda rol almaya çalışıyor. umarım ilerleyen zamanlarda kendisini daha insanı neşelendiren projelerde görürüz. belki bundan 50 yıl sonra bizim nesilin adile naşiti olur. gerçi özgü nün sesi daha daha hatta çok daha kalın ama olsun.

müzik

insanın gerçekten psikolojisini etkileyen...

ne kadar mutlu olursanız olun açın bir tsm direk içme isteğiniz olacaktır. o sevinç bir anda hüzün ile karışıp içinizde balon gibi şişip sönecektir... birden geçmişi sorgulamaya başlayıp heyt lan ben neler yaşadım tarzında düşünceler aklınızın ucundan geçecektir.

işte müzik budur. müzik hayata daha bir anlam katan ve baş kaldırandır.

ilk kez nargile içeceklere tavsiyeler

içinize çekip hayvanlar gibi duman çıkaramayınca direk köz bitti diye tak tak diye maşa ile vurmayın valla nargileyi yakarsınız.

türkiye nin en iyi dizisi çocuklar duymasın dır

2000 yılları başı evet aynen öyleydi. fakat oyuncuların saçma özel hayatları ve türk halkının bokunu çıkarma gibi huyları olduğu için artık öyle olmayan dizidir. ilk zamanlar bizden biri gibiydiler, şimdi ise o aptal havuç un saçma sesini duymak gerçekten insanı dinden imandan çıkarıyor.

ismet inönü

kemal paşa nın "ben ekonomi adamı değilim ben asker adamıyım" diyerek doğunun vergi sistemini kendisine güvenerek teslim ettiği fakat inönü ise bu güveni 3 ayda yerle bir ederek, ülke vatandaşlarını sömürerek ataya büyük ayıp etmiştir...

Zaten oğlunu da sevmem. eski topraklar öldükten sonra erdal inönü den bir koç şey bekledi chpliler fakat tabii ki adam fos çıktı.