bugün

Büyük kezban ansiklopedisinde bile yeri olmayan olay. Bunlar şaşırtmış tümden.
Ne bu facebook 2015 durum güncellemesi mi?
görsel
Master kaşar.
Benimki waterproof, sıkıntı yok.
Obüşürken gozleri kapatiyorlar ya eski adiyla 1 milyoncu olan yerlerden alinmis dandik rimeller gozunuzu kapatinca gozunuzun altina fln bulasir o yuzden iste. Yoksa 500 tl verip aldiginiz bir rimel varsa kirpigunizde 3 tl.lik rujunuzun tadina bajtirip karsinin midesini bulandirabilirsiniz. Off boogk.
Bir an essy geri döndü sandım.
atkını sağlam bağlayacaksın ki boyun fıtığın azmasın.

bence bu daha mantıklı laf.
Mantıksız ve saçma bir söz öbeği. O zaman "bu makyajın kime güzelim" demezler mi? Derler..
öpüşerek hamile kalabileceğini sanan ruh hastası beyanı. kezban falan değil direkt ruh hastası.
Ne bu Ruj tadına bakamamışların mottosu mu?
Rujunun tadına baktıktan sonra olay oral sekse evrildiyse rimelin akması normal.

Rimeldir akar, olur öyle.
bir de gökkuşağına döndü temalı bi söylem vardı diye hatırladığım söz.
Muhteşem film the apartment‘ten araklanıp devşirilen ‘laf’tır.

Orijinali ise şöyledir:
“nasıl bu kadar aptal olabildim. hâlbuki şimdiye kadar öğrenmiş olmalıydım; evli bir adama âşıksan, rimel sürmemelisin.”

https://www.imdb.com/title/tt0053604/
vasat ergen mottosu.
biz kezban sözü.

yazacağın aforizmayı skeyim.
ergen başlığı, yazanlar da ergen... ama insan demek ki böyle böyle öğreniyo. Demek ki hata yapmadan doğruyu bulamıyosun.
ipek ongun romanı ile tiktok islamcısı arasında bir yerde konumlanmış aseksüel deyiş.

bu arada rujun tadına bakmadan da rimelin akıtılabileceğini bilen erkek ve kadınlara selam ederim. "throatjob" da derler.
dikkat kezo çıkabilir tabelası niye koymuyonuz lan başlığın köşesine falan.
siktir git bi ömür vibratörle takıl o vakit. adını da mahmut falan koyarsın artık.
pantalonu gösteren ütüdür

kezbanı gösteren götüdür.
Ruj süren kadının öpülmeyeceğini bilmeyen cahil bir kadın sözü. Muhtemelen kahraman tazeoğlu falan okuyordur.
Ruhunun diye okudum bu sözlük için fazla naif ve duygusal bir insanım ben..
Bir keko atasözüdür.

görsel
neydi o bir kadinin en guzel ceyizi emiklenmemis çıban memeleri mi neydi.

aklima gelmedi.

bana gore en iyi ceyiz bankada gram altin hesabi olmasidir.