bugün

Nickelodeon'da Tommy Pickles ve arkadaşları Chuckie,Angelica,Phil&Lil,Dil,Kimi ve Susie'yi konu alan çizgi film.Ancak bunlar büyüdü ve çizfilmin yeni adı

(bkz: All Grown Up)
Bebek dünyasını pek güzel anlatan çizgi film.Filmin cesur karakteri Tommy ve onun en yakın korkak arkadaşı Chuckie çoğu bölümde ana karakterlerdir ve Angelica'yı devamlı kazdığı kuyuya düşürürüler.Gelmiş geçmiş en komik diyaloğu ise ikizlerden Lil'in,karnının ağrıdığını söyleyen chuckie'ye:"Chuckiiiiiiiieeeee,yoksa bozuk pastel boya mı yedin?" demesidir.
popolarındaki bezler, ellerindeki biberonlarla, hiç bilinmeyen bebeklerin dünyasını ekrana en güzel şekilde yansıtan çizgi film (angelica benim minik cadım).
çok küçükken playstation oyununu oynadığım çizgi film. çok değişik modları vardı yanlış hatırlamıyorsam, ilginç bi oyundu zamanına göre.*
emmy ödüllü çizgi dizidir.
anlamı halı sıçanları dır.. bi çizgi filme ve bebeklere bu kadar uyabilen bi isim..
çok orjinal fikirleri olan insana dünyaya yeni bir bakış açısı getiren çizgi dizi.*
o kadar yaratıcı ki, o çizim ve çizimin ardındaki yönetim gerçek bebeklerin bizim çıplak gözle göremediğimiz maceralarını ustaca yakalıyor ve sunuyor. o cümbüş içinde kurdukları hayallere dalıp gidiyoruz farkına bile varmadan. sadece oldukları yerde oynadıklarını farketmemiz ve toplumsal bir mesajı alıp olduğumuz yere oturmamız, izlemeye başladığımız ilk bölümünde gerçekleşiyor. çok hoş espiriler de var fakat baştan sona olan biten komik ve basit olsa fıkra olarak anlatılabilecek gibi.
son zamanların en iyi çizgi filmi.

nickelodeon un küçükler kadar büyüklerin de severek izlediği çizgilimlerinden biri.

diğerleri için;

(bkz: avatar the last airbender)
(bkz: spongebob squarepants)
(bkz: CATDOG)
(bkz: angry beavers)
angelica karakterini bi arkadasima benzettigim cizgi dizi...
sevimli kahramanlardan sonra en güzel çizgi filmdir.
angelica karakteri; mahalle maçlarında topu olan çocuk gibidir.
angelica karakterini örnek aldığım çizgi film. *
süper bir çizgi film idi zamanında. belliki kolay unutulmayacak. bebekleri büyütmemek için aşırı çaba gösterseler de

all grown up da fena değil idi. rugrats canada, rugrats grönland falan yapmayarak saygımızı kazandılar en azından.

ayrıca ana bebeği 'çakiii' diyenini hani, oya bora daki oya seslendirmekteydi.*
benim için tvde izlenecek 10 kayda değer programdan birdir. 20 li yaşları bitirmiş biri olarak rahatlıkla bunu söyleyebiliyorum. en azından siyaset meydanından daha gerçekçi geliyor bana.
nickelodeon dan kablolu tv yıllarında izlediğim ve beni sabah erkenden yataktan ayıran çizgi filmdi kendileri çok zaman önce. angelica karakterini de hem fiziksel hem de davranışsal açıdan ablama benzetmemden ötürü ise ablama karşı çifte kin beslemişliğim olmuştu sayesinde. yine denk gelinse usanmadan izlenebilecek çizgi film pazarının başarılı yapımlarından biridir.
nickelodeon'ın verdiği güzel çizgi filmlerden biri. müthiş uyutmasını beklerken keşfettim. uyutmasını beklerken uykumu kaçırdı, koyuldum izlemeye.
chuckie, angelica, tommy, phil, lil her bölüm farklı bi macera yaşanır zevkle izlenirdi. yanında bi de cici bebe bisküvi ile izlemesi ayrı bir zevktir.
her bölüm farklı maceralar peşinde koşuşturan dünyayı ele geçirme potansiyeline sahip bebeklerin konu alındığı çizgi film.
4 yaşından beri hala 19 yaşımda hiç bıkmadan usanmadan izlediğim efsane çizgi filim. hafta içi 03:00 da nickelodeon da çıkmakta.
çocukken en çok izlediğim çizgi filmdi.

2014 düşüncem =
- Tommy saç ektirmiştir.
- Chuckie lens takmıştır.
- Angelica hala orospudur.
en kaliteli çizgi dizidir.
yıllar önce izlediğim en keyifli çizgi filmdi, bebek dünyasını çok güzel anlatıyor. kesinlikle izlenesi. emmy ödüllü olduğunu da şimdi öğrendim.
beyaz show gibi yaşım küçükken seviyordum geçenlerde baktım yeni versiyonu çıkmış hiç güzel değil eskileri de artık zevk vermiyor.
Aniden aklıma gelen ve şimdi izleyceğimdir.

https://m.youtube.com/?#/watch?v=NL5MwS7Zihk