ülkemiz için utanç kaynağıdır.

http://www.59saniye.com/z...gana-sordugu-tarihi-soru/.

http://inciswf.com/rteevetfastanaradimkisa.swf.

https://dl.dropboxusercon...et.fastan.aradim.kisa.mp4.

bütün linkleri sırayla izleyin.

bunlarda yanında çerez niyetine.

(bkz: haramzadeler in fezlekeleri yayınlaması).

(bkz: 35 yıllık denilen villanın 2 yıl önce görünmemesi).
başbakanımız gereken şeyi yapmıştır. sonra dürüstçe de kabul etmiştir. ne yani inkar mı edecekti? o yalan söylemez.
Biz bugune kadar padisahsiz nasil yasamisiz valla hayret. Millet olarak biz padisah ve tabiun olarak yasamayi hak ediyoruz. O yuzden sansur falan olsa kimin umrunda.
dublaj diyenlerin montaj olduğudur. bu da mı gol değil be?
kıvırmadan , fırfır yapmadan adam gibi direk söylemiştir. hee aradım lan kertenez. nolcek. götün yiyosa durdur. anlamlarınada gelen laflar söylemiştir.
işte halk böyle lider istiyor. kıvırmıyor. he yaptım lan var mı diyor.
(bkz: zehrebatirilmisbicakkeskinligi)
"fas'tan arama noktasında evet aradım. bu açık ve net ortada." demiştir.

oğlum, bu nasıl ifade lan?

açık açık medyaya müdahale ettim, halkın haber alma özgürlüğüne karıştım, bunu da kanal sahibi ile muhabbetim olduğu için yaptım demiştir.

yüzü azıcık bile kızarmadan.

bu açıklamayı yaparken başka bir haberciyi azarlayıp tehdit etti.

utanmayı sıkılmayı, istifayı, özürü mözürü geçtim, bu olay japonya'da olsa yeminle canlı yayında seppuku yapar o başbakan.

ar damarı çatlamış bunların.

ama olsun be ya, alnı secdeye değen başbakanımız var. yihuuu!!1
ona göre bu sansür değildir ki. büyük adalet savaşçısı tayyip, ülkesinin geleceğine karşı kurgulanan ve dış mihraklarca tahrik edilen komployu çökertme harekatına girişmiştir en fazla. buna da hakkının olduğunu düşünmektedir.

sabır taşıyor, kazan kaynıyor başbakanım... çanlar senin için çalıyor!
anayasal suç işlediğini itiraf ettiğini gösterir. ama adam olaya böyle bakmıyor. sürüsü de böyle bakmıyor. koskoca başbakan olmuşum, bir altyazıya da müdahale edemeyecek miyim diye düşünüyor. seçmenleri de aynı şekilde. cumhurbaşkanının görevini yapmaya davet edilmesi kendisinin gözünde ana bacı düz gitmekle eşdeğer olmalı ki birtakım hakaretlerin edildiğini, buna kayıtsız kalamayacağını söylüyor. bu adamın dünyayı algılayış şekli incelenirse magalomani hakkında aydınlatıcı tezler yazılabilir.
peşinden sansürlemek için sizden izin alacak değiliz diyebileceği olaydır.
çok büyük bir hamledir aslında.

biz şimdi işin aslını görenler tamam farkındayız bunun çok büyük bir yanlış olduğunun ama bunu kabul etmesindeki tavrı ve açıklaması çok büyük hamledir. kabul etme şekli sözleri öyle olağan öyle sıradan ki eminim rte'yi destekleyenlerin bir çoğu: "ne var amk gayet doğal bu" kademesine ulaşmışlardır. çünkü öyle ustaca bir hareket yaptı ki bu yaptığı yanlışı oldukça doğruymuş gibi aktardı.

yakında etrafınızda görürsünüz ne var aradıysa gayet normal demelerini.
iyice çirkefleşmeye başlandı. ispanyolların francodan kurtuldukları günü bayram ilan ettikleri gibi türkiye bu büyük beladan kurtulduğu günü ben bayram ilan edip kutlayacam.

Çok yakında seçimlerinde şaibeli olduğunu öğreniriz o günlerde bize uzak değil.
http://www.bianet.org/bia...siligi-5-yila-kadar-hapis kendisi yine de istediğini yapabilir,dilediğince soymaya devam edebilir, bildiğini okuyabilir de tabii! Beğenmezsek çekip gidebiliriz efenim.
ne yaptığını açıkça ifade etmiştir.
beklenmedik şekilde bütün tv kanalları arasında zaman gazetesi muhabirinin sorması da kenera köşeye yazılmalıdır.
niye cnn türk muhabiri sormuyor? niye trt muhabiri sormuyor?
soramıyorlar mı yoksa sormuyorlar mı?

ki tbbm'den düzenleme diye geçen internet sansürü yasasını açıkça bir göstergesidir.

"ben yaptım da sana ne oluyor?" demektir.

başbakanın soruları cevaplamadan önce hangi muhabiri tehdit etsem acaba bakışları da var.

ki kabak zamana patlar. her zamanki gibi değil. artık...
zaman gazetesi muhabirinin sorusu üzerine önce rte'nin birine göz kırpması (gerçek anlamda ! kimeydi acaba?) sonrasında yaptığıdır.
Basında özgürlüğe darbe vurduğu gerçeğini değiştiremeyecek harekettir. Kabul etmesi sadece basına el altından ayar verdiğini ve kişiliği hakkında ne kadar doğru şeyler düşünüldüğünü kanıtlar. Utanç kaynağıdır.
(bkz: utanç)
(bkz: çıkmaz sokak a sokan sorular)
(bkz: tayyip erdoğan ın yüce divanda yargılanması)
sıvama çalışmaları hızla sürüyor.