1. 1.
    din istismarının bir göstergesi olarak recep tayyip erdoğan'ın elindeki kuranı sallayarak miting yapması, kuranı satmasıdır. din istismarının efgan alasıdır.

rte nin elinde kuranla mitinge gitmesi
    7 -2 ... baris gucu
  2. 2.
    artık yaptığı hiçbir şeye şaşırmıyorum. bu adam gerçekten hasta.
    5 -3 ... cakinin gelini
  3. 3.
    şovenistlik nedir.
    1 ... jarrus
  4. 4.
    şarlatanlık. artık bokunu çıkarttı işin.

(bkz: delirmek)
    2 ... wat the fak
  5. 5.
    bunların atası muaviye sıffın savaşında yenileceğini anlayınca kuran'ı mızrakların ucuna taktırmıştı. O zamandan bu zamana hiç birşey değişmemiş hala kuran siyasete alet ediliyor.
    8 -3 ... bexdever
  6. 6.
    Sonun başlangıcıdır. Çöküş öyle güçlü geliyor ki, kuran-ı kerimden bile medet umar hale geldiler. Oylar eridikçe, yakında cuma hutbelerinde, bile çıkıp propaganda yapabilirler.
    4 ... miafori
  7. 7.
    tam hatırlamıyorum ama bir yazar diyorki" ticaretle çok uğraştım ama din ticareti kadar karlısını görmedim."
    3 -1 ... marcus aurelius
  8. 8.
    elindeki kuran kalbindeki imandan daha çok iş yaptığı ülkede gayet doğal olandır. sömürsün efendim, aptala acımak beyne hakarettir.
    2 ... postmodernist
  9. 9.
    Kitlesi tarafından mehdi , peygamber , halife ilan edilmiş bir kişi için çok sıradan karşılanması gereken hadise.
    2 ... liverpoolmlt
  10. 10.
    allah' ın bütün vasıflarına (bkz: haşa) sahip dediler bu adama. şaşırmamak gerek. çakma dincilere ve yobazlara dinlerine sahip çıkmasını umuyoruz.
    (bkz: din elden gidiyor)
    2 ... empiree