bugün

Bilal Erdoğan girsin.
Kesinlikle olmasını beklediğim durumdur. işler Tayyip Erdoğan için hiç iyi gitmiyor. Her geçen gün biraz daha dibe batıyor. Her geçen gün kazanma ihtimali giderek küçülüyor. Bu nedenle seçimlere girip kaybetmek yerine, seçimler için kendisinin yerine bir halef göstereceğinden eminim ancak ispatlayamam. Tabi ki Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi hayatı bu seçim ile bitmeyecektir. Kendi girmediği seçim kaybedileceği için ben aday olsaydım kazanırdık diyebilecek. Gösterdiği aday kazanırsa ben olduğum için kazandı diyecek. Yani her türlü çok karlı ve mantıklı iş. Bu stratejide AK Parti kaybediyormuş gibi görünebilir ancak uzun vadede yine Recep Tayyip Erdoğan kazanır.
öyle bi şeyin ihtimali yok güzel kardeşim.
Yüzde yüzdür. Tayyip erdoğan için cumhurbaşkanı adayı olup kaybetmek yolun sonu demek. Bir biçimde siyasetin içinde kalmalı. Dokunulmazlık zırhını bırakamaz. O yüzden anayasayı çiğneyip kazanma ihtimalinin yüzde 1 bile olmadığı bir seçime aday yaptırmaz kendini. Milletvekili adayı olacak. At fava bekle. Cb adayı ise fuat oktay falan olabilir. Mağlubiyeti o tarz birine yıkar. Selçuk bayraktarı feda etmez millet ittifakı adayının tarihi fark atacağı önümüzdeki seçimde.
çekilse ne olur, çekilmese ne olur...
Bugün yarın sirozdan ölür demedi demeyin.
Selçuk bayraktar'a bırakırsa koltuğu bir ihtimal kazanabilir Cumhur ittifakı.
Ben kesinlikle aday olmayacağını düşünüyorum. Depremden önce de böyle düşünüyordum. Düşüncem değişmedi. kaybedeceği seçime kesinlikle girmez. Bu saatten sonra hiçbir şekilde seçime girmez. Seçimleri ertelemek için Yunanistan ile göstermelik savaş çıkartacağını düşünüyordum ama deprem o işi bozdu. Artık seçimlere kadar böyle bir ihtimal olmaz. Sinirden ne yapacaklarını şaşırdılar her söyledikleri halkta tepki uyandırıyor. Bunca yıldır beceriksiz muhalefetin uyandıramadığı türk milletini bir gece ansızın deprem uyandırdı. Şimdi artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Seçimler olacak ve kaybedecekler. 21 yılın hesabını bu millete verecekler.

Bozkurtların dirilişi.
Bahçeli'nin kazanma ihtimalinden daha yüksektir.
rahmetli demirel'in sözü: siyasette 24 saat çok uzun bir süredir.
imkansız.
bence yok . reisin egosu biraz yüksektir .
makamını bırakmaz . zaten ailesi vs de engel olur .
seçimi kaybederse milletvekilliği zırhı da
işe yaramaz . bunlar bir arbede planlıyor da
halk desteği kalmadı .
2.Tayyip saha kenarında ısınıyor , sonra nerdesin Tayyiiip diye anıracaksınız atın fava bekleyin.
"umut " isimli sanatsal kısa film senaryosun, üzerine kurgulandığı ihtimal. evet küçük de olsa Bir ihtimal varsa umut da vardır!
Z ye kadar planları vardır kesin.
Sn. Cumhurbaşkanımız öyle bir ihtimal olsaydı emin olun son dakikaya bırakmazdı. Kendisi demek ki hala ülkeyi yönetebilecek gücü kendinde buluyor. Madem öyle, tabi ki tekrar seçim yarışına girmek en doğal hakkıdır. Allah hayırlı olanı ülkemiz için nasip eylesin.
--spoiler--
aynı şekilde erdoğan'da koltuk hırsı olmasaydı kendisi yerine kazanma ihtimali daha yüksek olan bayraktar gibi birisini
--spoiler--

herkes kendi işini yapar..
kılıçdaroğlu'nun adaylığı ile tamamen yok olmuş ihtimaldir. rte'nin gölgesi bile kılıçdar'ı tokatlar her türlü. koskoca muhalefette aday olarak en zayıf halkayı aday yapmak kimin fikri ise, dıj güjlerin filan fikriyse öyle dıj güjün ben beynine sokayım.
--spoiler--
2.tayyip saha kenarında ısınıyor , sonra nerdesin tayyiiip diye anıracaksınız atın fava bekleyin.
--spoiler--
ikinci dediğine göre birinciden de pek haz etmediğin manası çıkar !..
--spoiler--
ikinci dediğine göre birinciden de pek haz etmediğin manası çıkar !..
--spoiler--

bilakis o gönüllerimizde tahtını kurmuştur, kader '2.Tayyibi sahaya sürecektir hepinizin defterini dürecektir.
asla mümkün olmayan ihtimaldir. reis 22 senedir dimdik halkın adamı olarak iktidarda neden kaçsınihihihohahahahaha ak mücahit taklidi yaparken bile sinirlerim bozuldu. bunlar bir de bu kafada yaşıyorlar düşün..

iade anlaşması olmayan bir okyanus ortası/ötesi ada falan bulurda satın alabilirse ( servetleri bilmem kaç onlarca milyar dolar malum ) veya muhalefet ile kendisine ve şehzadelere, sultanlara dokunulmayacağına dair garanti alamaz ise asla çekilmez. çekilmez değil aslında çekilemez çünkü nereye giderse gitsin türkiyeye iade edilecektir. valla ben muhalifim ama adamın işi de çok zor hakkını vermem lazım. iktidarda kalsa kendi yarattığı binlerce sorunla uğraşmak zorunda. iktidarı bıraksa 22 senenin hesabı verilecek gibi değil. allah sabır versin ne diyelim.
mel mel bakılan hayal ötesi rüyalar...
Bir de şöyle bir hayaliniz var;
Tayyip Erdoğan gitti kurtulduk.
Bizden kurtulacağınızı mı zannediyorsunuz?
Bizim fikriyatımızdan kurutulacağınızı mı zannediyorsunuz?
Tayyip Erdoğan yarın Allah'ın rahmetine de kavuşabilir, biz bu davayı bırakıp size teslim mi olacağız?
Devlet ebed müddet...
Bunu en iyi Ahmet Kekeç: "Ben Ak Parti'nin değil, Ak Parti benim yandaşım." diyerek açıklamıştı zamanında.
""25 yıldır günlük yazı yazıyorum. Belli bir siyasal çizgiyi, bir tavrı savunuyorum yazılarımda, bu değişmiş değil.
Ben şu an AK Parti ile ilişkilendiriliyorsam bu doğrusu benim kabahatim olamaz. Benim yazarlık yaşım AK Parti’den daha büyük. 10 yıllık bir partiden söz ediyoruz, eğer bu parti benim savunduğum görüşlere, doğrulara ilişkin bir siyaset izliyorsa ben ne yapabilirim? Burada bir yandaşlık ilişkisi aranacaksa, olsa olsa AK Parti benim yandaşımdır denebilir!
Bu parti iktidardan gitse yine aynı yazıları yazacağım. Bu tavrı başka siyasal iktidarlar döneminde de gösteriyordum ama kimse beni yandaşlıkla suçlamıyordu."
***Biz Reis'in kara kaşına kara gözüne sevdalı değiliz, onun yürüdüğü yolun HAK olduğuna şahit olduğumuzdandır arkasında oluşumuz. Dün rahmetli Erbakan bugün Reis, yarın bir başkası fark etmez! Bu dava kiminle sürerse biz de ömrümüz yettiğince onun ardında olacağız.
Bu sebeple, Tayyip Erdoğanı indirince BiTMEZ, bizde TAYYiP ERDOĞANLAR BiTMEZ...(alıntı)
(bkz: nerde o günler)
https://twitter.com/gamze.../1636253633883918339?s=20