1. 1.
  dünyanın en iyi dil eğitim seti derler.

  beginner seviyeden başlar ve gider.(beginner ın da beginner ı bu)
  ilginç öğretim tekniği vardır ki bence doğru olandır.
  alışık olduğumuz tarzda "ismin nedir?" "nasılsın?" "eyvallah saol ben de iyiyim" soru ve cevaplarından girmez konuya. bir adam, bir bayan, bir at dedirterek başlatır "bu bir ... dir/dır." dan devam eder. görsel işitsel olarak ciddi ciddi çalışılırsa dil öğreniminde büyük katkısı olur. havada soru işareti bırakmaz öğretirken.

  ingilizce, almanca, fransızca, italyanca, rusça, türkçe, çince ve daha birçok dil paketine sahip kendileri.
  4 ... swashbuckler
 2. 2.
  (bkz: rosetta stoned)
  1 ... meister writer
 3. 3.
  150'den fazla ülkede milyonlarca insan tarafından kullanılan dil öğrenme yazılımı. dil eğitiminde önde gelen kurumlar tarafından tercih ediliyor. var olan en iyi dil öğrenme yazılımı olarak bilinir. kısa sürede, eğlenerek dil öğrenmek isteyenler için akıllıca bir seçimdir.
  1 ... 7th son of a 7th son
 4. 4.
  Tüm dil paketlerinde 3 seviye ye sahip olan bu dil öğrenme programında 1. seviyenin karşılığı elementary-pre intermediate
  2. nin karşılığı intermediate 3.nün ise upper intermediate-advanced dir. Nasa'nın kontrolü altında üretildiği söylenilen
  bu programda sayesinde ayrıca bir çok ajan yetiştirildiğide söylenmektedir. 40 a yakın dil öğreten bu programda en çok dikkat çeken nokta ise ayrıca size bir mikrofon aracılığı ile kelime telaffuzu imkanı sağlamasıdır. Görsel olarakda büyük
  bir kolleksiyonu olan program writing,speaking,grammer, listening ve reading alanlarında ileri bir öğretim tekniğine sahip.
  ... dareau
 5. 5.
  iletişim bölümünde telefon numarası olmayan web sitelerinden alınmaması gereken settir.
  2 ... mhertalian
 6. 6.
  sayesinde fransızca öğreneceğim* programdır.
  elbette korsan ..

  (bkz: korsana evet)

  öğreniyorum harbiden. gavurlar yapıyor abi ..*
  -1 ... mope
 7. 7.
  bilgisayar destekli öğretimde başarılı bir programdır. bireysel çalışmalara uygundur. bir mikrofon edinerek bu program aracılığıyla bir çok yabancı dili öğrenebilirsiniz. yabancı dil öğretiminde oldukça başarılıdır.
  ... wiccawitta
 8. 8.
  Kesinlikle en iyi dil öğrenme/öğretme programı. En temelden alır konuyu. Ama farklıdır. Aynı kelimeyi size ezberletene kadar 20 kere tekrarlatır. Bunu yaparken klasik metotların hiçbirini kullanmaz. Nasıl yaptığını anlatmak isterim ama (bkz: anlatılmaz yaşanır)...Türkçe'den Çince'ye, Arapça'dan ispanyolca'ya kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Ses algılama özelliği ile kelimeleri/cümleleri size okutarak telaffuzunuzu kontrol eder. Korsan olarakta temin edilebilmesi ülkemizde programın kullanılabilirliğini arttırmış. Benim şu an kullandığım versiyon 3.4.5 olup program sürekli güncellenmektedir.
  ... phantaso7
 9. 9.
  napolyon'un mısır seferi sırasında keşfedilmiş çift dilli yazıttır. kralın yaptığı iyiiliklerden bahseder. bir nevi methiye görevindedir. champolion bu yazıt sayesinde mısır hiyeroglif dilini çözmüştür.
  ... yggdrasil
 10. 10.
  basit bir dil programı. bu programa güvenerek bir bok öğrenilmeyeceğini hatırlatmakta fayda var.
  -7 ... september storm