bugün

bu romantiklik sürekli ise çekilmez erkektir.

bi erkek gerektiğinde romantik olabildiği gibi gerektiğinde de öküz olabilmeli, yani bence.
ideal erkek.
Serseri erkek kadar rağbet görmezler. Kendimden biliyorum..
uzak dursun. ıyy o ne oyle vıcık vıcık. odun olmalı erkek yanıp tutuşan cinsten.
iddia ediyorum benimdir. gerçekten romantik biriyim.
duygularını betimlemek için imgelemlerden kaçınmayan erkektir. işitsel, görsel, işlevsel vb. etkilerle kendisini belli ettirir.

örneğin, karşılıksız bir duygu besliyorsa bas seslerle mırıldayarak kendisini tanımlar. karşılık bulunca hiçbir kalıba sığmaz gür sesi. renklerin en parlak halini kullanabilir.

realizmden uzaklaşmaya başladıkça anlam kazanacak romantik erkek, nerede ve ne zaman duracağını da bilemez.
Akrep burcudur. O da benimdir
candır ama iliski ilerledikce biter o romantizm.
Yazilanlara bakılinca kızların ne derece öküz olduğunu ortaya çıkaran başlık.

Bunlari harbiden mum ışığında tokatlamak gerek

(bkz: ben hariç herkes salak)
görsel
bugünlüğüne olmam gereken erkek.

sözlük hanımları lütfen bi yardım ediverin gari.

bizim hanım çalışıyor, akşam gelecek. ve bu ara bana sürekli hizmet etmekten yorulmuş durumda, ben de ona elimden geldiğince güzel bir sofra kurayım diyorum. tüm imkanlarım mevcut, basit bir menu önerin de yapayım kendi elcağızlarımla.

tabi önerilerinizin tariflerini de istiyorum.
Erkekler de tıpkı kadınlar gibi ikiye ayrılır. Birincisi romantik ikincisi ise taş gibi olan sevişmelikler.
Erkekler yakışıklı olanlar ve romantik olanlar olarak ikiye ayrılır.

Ben romantik sınıfındayım. Benden romantiği 2. Yeni.
vurduruyordur.
görsel
romantizm, ele avuca sigmayacak kadar gül veya mum isiginda aksam yemegi gibi seylere alet edilmekten cektigi kadar hicbir seyden cekmemistir muhtemelen. bir cuval dolusu gülü romantik bulacak kadinlara da söylenecek söz yok, kosarak uzaklasin. eger illa gül vermek istiyorsan partnerine, alirsin bir dal gül verirsin. tek bir dal gül bir cuval dolusu gülden cok daha romantiktir, zariftir. yazik degil mi lan hem.
fazlası mide bulandırır. erkek dediğin bu dengeyi çok iyi kurmalı. yoksa vıcık vıcık bir şeye dönüşüyor.
eski eşim küveti gülle doldurup beni çağırdığında, yazık değil mi bu güllere demiş insanım. öküz müyüm ? evet.
biri bana mı seslendi?
sevmediğimdir, olmayacağımdır.
zamanında olmaya çalıştığım sonra saçma sapan bulduğum erkek tipi. Bırak romantizmi

şimdi her şey; la pompe pompina!*
Çiçek resim şarkı mum romantikligi mi. Filmlerde olur. Romantik erkek nasıldır tarif edilse.
neden kaybetmesin ki, yani az biraz fıtri bilgisi olan biri bile anlar bunu, romantik demek hafif yumuşak demek, sırf romantik olayım diye afedersin kadınlaşan lavuklar var, onlar adına üzülüyorum.

bak size bir anımı anlatayım, toplanın ergenler bir gün yine seçim günü, (sanki her gün seçim oluyor) neyse oy vermeye gidiyorum, ben normalde çok sakin işlerimi uhulet ve suhuletle halleden bir insanım..

kimliğim evde kalmış, telefon açtım evdekilere böyle böyle sizde geleceksiniz gelirken getirin diye geçmiş zaman neyse tam hatırlamıyorum ben ters bir yanıt aldım, yani bu oy mevzusu günden güne olan kermes ya da mezat değil ki kardeşim, ters yanıt alınca ben çok sinirlendim o an, telefonda bir bağırdım tek 1 defa bağırdım zaten, sonra kapattım..

25 30 metre önümdeki kız durdu, arkaya döndü yani yüzünde sesimden oluşan etkinin izleri vardı ben akrep burcuyum sezgi %100 yani anlıyor musun, benle biraz sohbet etti ve lanet olası bir cool olup yüz vermediğim için gitmek zorunda kaldı.

romantiklikle yumuşaklığı karıştırdığınız için kaybedeceksiniz.
Romantiklik sınırlarını bilmedikten sonra ılık olarak görülecek vıcık vıcık ilişki erkeğidir.
Eğlenceli erkektir romantik erkek. Her zaman sevdigini korur kollar. ilgisiz değildir hayatının aşkını Romantizmin doruklarına çıkartır. En ummadık zamanlarda hemen bir sürpriz yaparak bazen gonlunu alır sevgilisinin bazen üzüntüsüne ortak olup destek olur. Öyle bazılarının dediği gibi sıkıcı ve kılıbık değildirler. Yeri geldi mi yemek yapar yeri geldi mi evin yıkılmaz çınarı olur. Uzun lafın kısası rüya gibi erkektirler.
erkekler istediklerini alacakları zamana kadar bütün kadınların istediği ve aradığı erkek olurlar.