1. 177.
    Arayıpta bulamadığımdır. Yokmu lan şöyle beni kollarına alıp titaniğin burnunda bulutların üzerine çıkaracak erkek.

Bir an yükseldim kusura bakmayın beyler bende erkeğim.
    ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  2. 176.
    Bir yerden sonra bayıyorlar. Adam iki cümle kuruyor ben şimdi buna nasıl karşılık vereceğim diye derde düşüyorum. Hiç bana göre değil...
    ... cosmabirader
  3. 175.
    Hic cekilmiyorlar. Miy miy miy takiliyorlar. Bunlarin bi de siir yazan versiyonlari var. Cogu beceremiyor farkinda degiller. Maco odun da cekilmiyor. Ulan bi "normal" olamadiniz. Piyasada normal adam kalmadi, herkes sekil sukul pesinde.
    2 ... karantinadabunaldim
  4. 174.
    günümüzde kaybedecek erkektir. kızlar artık odun, maço, serseri onları üzen erkeklerden hoşlanıyor.
    ... minmimeranim
  5. 173.
    Erkeğin “güya” romantikliği kadını elde edene kadardır, ondan sonra direkt öküz. *

Var olmayan erkektir.
    3 ... helen of troy
  6. 172.
    Bazı amaçları uğruna iyi rol kesen erkektir. O romantikliğin altındaki amacı bildiğimiz için biraz samimiyetsiz geliyor.
    1 -1 ... erkeksi bayan buse
  7. 171.
    eve gittiğinizde eşinizin yanağına bir öpücük konduruyor sanız siz osunuz.

ara sıra bir gülde olsun unutmayın çok mutlu oluyorlar.
    1 ... erdemlii
  8. 170.
    bir çok kadın tarafından hunharca kırılan, üzülen ve hayattan bezdirilen erkek türü... maalesef nesli tükenme noktasına geliyor...romantik olduğunu belli etmemek için ekstra çaba sarf eden ve bu konuda kendisiyle savaş içinde olan bir sürüme upgrade oluyor çoğu...romantik erkeklerin değerini bilmeyen odun kadınlar sağ olsun...
    2 ... keshberfo
  9. 169.
    "mesela öküz" denen kısma vermeniz de ayrı bir ironi sanırım.
    söz meclisten dışarı tabi heheh.
    ... kendinden utanan adam
  10. 168.
    bir turlu basarili olamadigim konu.
    benim bir arkadas vardi demir dogramada calisiyordu.kaynakci adam.sevdigi kadina ferforjeden kalp yapmisti aq.

sonra tabi ayrildilar.koyden bir kizla evlendi iki cocugu var su an.
    1 ... beton baris