bugün

Bir forma bu kadar mı güzel olur dedirtir. Maşallah ya.
yıllık ücreti 4,900 olan forvetimiz. forma parasıyla ödenecektir sıkıntı yok. evet.
keşke gelmeseydin...
fenerbahçeye gelerek kariyerine son veren futbolcu.
""balon oyuncu"".
Ogluyla birlikte futbol sovu yapan topcudur. Oglu hem selcuk sahinden hem sarbi reisden daha yeteneklidir
galatasaraylıların, hakkında düzenli olarak yorum yaptığı efsane futbolcu. tahminimce bu önümüzdeki 3-4 sene boyunca böyle olacak. ne sinir krizleri, ne kıskançlık krizleri göreceğiz daha. soktuğu golleri çıkarmak için buralara üşüşecekler falan.

ne diyelim allah sabır versin. ben olsam gidip bilal kısa forması alırdım, kabullenmek lazım bi yerden sonra.

edit: bu arada söylemeden geçemeyeceğim bi forma bi insana bu kadar yakışabilir. travesti renklerine gitseydi sırf bu yüzden bile yazık olurdu adama.
balon oyuncu diyen geseliler haklıdır. şöyle ki, bu adam uçmuyor mu? uçuyor. balon da uçuyor. demek ki bu adam balondur.

eheh.

fb.
Fenerbahçeye Gelerek Kariyeri Boyunca Yapmış Olduğu En Büyük Hatarlarından Biridir Muhtemelen Fenerbahçede Emekliliğini Yapacak Olan Futbolcu .
Parti kur gençlik kolları başkanı olayım rvp reis dedigim efsane.
Gayseliler günlerdir bok atıyorlar demek ki iyi transfer yapmış fenerbahçe.. Helal olsun.. Fenerbahçelilerden fazla vakit harcıyolar bu başlıkta yeminle..
imza töreninde beraber şov yaptığı oğlu da, fenerbahçe'nin alt yapısında oynayacakmış. Terraneo reyiz bir taşla iki kuş vurmuştur.
Kendinden ziyade oğlunun gelişine sevindiğim futbolcudur.
Oğlu emenikeden daha iyi lan..
dunya' da futbolu sevip ismini bilmeyen kimse yoktur dedigim, futbol tarihinde ismi her zaman olacak olan mukemmel bir futbolcudur. fenerbahce cok iyi bir transfer yapmistir. biz besiktaslilar bekliyoruz hala.
fenerbahçe 'nin yıldızı. sahadaki son adamı.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Her uçan madde balon değildir.
yeni transferimiz. gelişine en fazla sevindiğim ikinci futbolcumuz. birincisi ise pierre van hooijdonk. evet alex de souza'ya bile bu kadar sevinmemiştim ben, efsanemize bile.

çok özel bi adam transfer ettik be. yemin ediyorum çok mutluyum. nani falan bi kenarda dursun, zamanı gelince konuşuruz. robin van persie fenerbahçe'de ulan. sakatlık falan olmaz inşallah. çok iş yapar bizde. gözünün içi gülüyor ayak bastığı ilk andan beri ülkemize.

hoşgeldin robin van persie.

çok özledik mutluluktan gözyaşı dökmeyi, sokaklara dökülmeyi.. sesimiz kısılana kadar "fenerbahçe ulan!" diye bağırmayı.

çok özledik şampiyonlar ligini, ligde fırtına gibi esip gürlemeyi.

hadi fenerbahçe.

şimdi tam zamanı.
(bkz: aziz yıldırımın çıkartıp masaya koyması)
Hala inanamıyorsunuz lan ezikler adam resmen fenerde .
onu bugünlere getiren van gaal tarafından neden siktir edildiği merak edilen futbolcudur. malum manchester en kötü sezonunu 2 yıl önce yaşadı. tarihinde ilk kez avrupa kupalarına bile katılma hakkı elde edemedi. ferguson dan sonra yaşanan büyük şoktu. van gaal göreve g oldu ikinci ve şaşırtan kararı da van persie çoğu zaman kadro dışı kaldı önemsiz maçlarda yedek kadrodaydı.
oysa van gaal in gelmesine en çok sevinen van persie idi. milli takımda kendisine her zaman şans veren ve doğru pozisyonda oynatan van gaal in neden kendisini dışladığını anlayamadı.

garip. ya manchester ve van gaal bu işi bilmiyor ve nani yi anında kiralık lisbon a çakıyorlar ve persie takımda yer almıyor ya da fener çok dahice bir hamle yapıyor.
umarım sakatlanmaz dediğim futbolcu.

oğlum ciddiyim lan, yani kötü amaçla demiyorum bunu baştan söyleyeyim adana demirspor taraftarıyım. van persie sakatlandı mı tam sakatlanan bir adam ben oturup trtspor'da maç özetleri izlerken bu adamı ve bu adamın gollerini seyretmek istiyorum cidden. iyi bakın lan adama!
Türkiye'ye en çok yıldız getiren takımın yıldız futbolcusudur. ironiden anladıklarını sananlar da kadlec'i yazacağına diego'yu yazsın. Ayrıca bilal kısa'yı transfer edenlerin alper potuk'a laf edebilmesi neyin kafası anlaşılamayandır. Hep rvp yüzünden. Adam geldiği gibi gslilerin devreler gitti. *
Ulan bu da guiza gibi fıs ve tirt çıkarsa ne gülerim ama hahahha. Gerçeği fener kendisine güldürmeyi çok iyi bilir, yerimizi aldık lig baslasin hep birlikte göreceğiz neyin ne olduğunu.
imza törenine çıktığında adama "ulan maç mı vardı acaba?" diye düşündürtmüş bir takımın oyuncusudur kendileri.

görsel
çok büyük transferdir. çok ama çok canlar yakacak.