bugün

fenerbahçeli taraftarlar, ağaç kütüğünden uyumlaştırılmalı bacaklara sahip futbolcudan "baskanım beni de al" demesini beklerken çok sert bir tepki almış olup, futbolcu, gönlünün fenerbahce 'ye gitmemekten yana olduğunu söylemiştir..

http://www.internethaber..../news_detail.php?id=24689 * *
(bkz: babamı alırsın)

edit:tamam ya yalancı duruma düştüm.bir yazarın üzerinede bu kadar gidilmezki *
(bkz: ariel ortega)
(bkz: pierre van hooijdonk)
(bkz: alex de souza)
(bkz: nicolas anelka)
(bkz: stephan appiah)
(bkz: nazar etme ne olur sende çalış seninde olur)
(bkz: yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır)
dün rıdvan dilmenin bizim okuldaki panelinde hakkında aynen şunu söylediği futbolcu: fenerbahçe yönetimine yakın biri olarak sunu söylüyorum.roberto carlos %99.9 seneye fenerbahçededir..bir galatasaraylı olarak içimden noluyoruz demişimdir.rıdvan diyorsa vardır bir bildiği.

edit: rıdvan ın yalancısı olmuşumdur..geçmiş olsundur.
- hadi roberto cevap ver geliyor musun?
+ geliyorum,geliyorum...
- noldu?
+ yine gelemedim... **
ben size herhalde gelemeyecem ama 3 yıl sonra olabilir. bir ara görüşelim. ha bu arada paraya sıkışırsanız haber edin. ben abramovicten baya bir alacağa benziyorum. size de vereyim.
(bkz: soruyu bi daha alabilirmiyim)
(bkz: televizyonunuzun sesini biraz kisarmisiniz)

edit: (bkz: sampiyon fenerbahce) lakin ilk sozu bu olmustur turkce olarak..
- hele bizim oğlanı bi everelim de düşünürüz.
sabah gazetesinin haberine göre artık febeye evt demiş olan futbolcu..

R.Carlos artık Fenerli

Sarı-lacivertliler, 100. yılın transfer bombası olarak R.Madrid'in ve Brezilya'nın sol bekini aldı. Şimdi sıra Anelka'nın iyi rakama satılmasına ve süper bir forvet alınmasına geldi.

Yeni sezonda 100. yılını kutlayacak olan Fenerbahçe'de, yönetimin transfer bombasının Roberto Carlos olduğu ortaya çıktı. Eski başkan Ali Şen'in "19.07'de yeni transferlerin açıklanmasını bekliyorum" açıklamasından sonra beklentiye giren camia, yönetimden resmen bir müjde almadı ama uzun süredir Roberto Carlos'la temasta olan sarı-lacivertli yönetimin, Dünya Kupası öncesinde anlaştığı Brezilyalı yıldızın transferini bitirdiği bildirildi. Uzun süre, ülkesine dönmek, Real Madrid'de kalmak ve Fenerbahçe'ye gitmek arasında kararsız kalan Roberto
Carlos, Kanarya'nın ısrarlı ve cazip teklifi karşısında daha fazla direnemedi ve istanbul'a gelmeyi seçti.

savunmada işlem tamam
Fenerbahçe böylece son iki senedir savunmanın solunda yaşanan sıkıntıyı, bu bölgede dünyanın en iyilerinden biri olan Roberto Carlos'la kapattı. Ayrıca Brezilya'nın Sao Paulo takımında forma giyen Uruguaylı stoper Diego Lugano'nun da transferiyle sarı-lacivertli takımın savunmasında eksik kalmadı. Teknik direktör Zico, Uruguaylı yıldız için "Güney Amerika'nın en iyi stoperi. Takımımda görmeyi çok istiyorum" diyerek yönetime bu oyuncunun alınması yönünde rapor vermişti. 10 sezondur oynadığı Real Madrid'le 2008'e kadar sözleşmesi bulunan Roberto Carlos'un maliyeti sır gibi saklanıyor. Lugano'da ise bonservisinin 2 milyon euro olduğu biliniyor.

http://www.sabah.com.tr/spo107.html
(#443031) gazetelerde çıkan haberlere bakarsak roberto carlos'un "geliyoruuum !,alex'in oynadığı takımda,zico'nun olduğu bir yerde olmak büyük şereftir" anlamı taşıyan cevaptır.
çünkü şu an elimde eski bir gazete tutuyorum.11 temmuz 2006 tarihli fotomaç gazetesi.eveet derin bir nefes alın.size ilk sayfa manşetini söylüyorum.

"maniche g.saray'da !!!"

ayıptır,günahtır kardeşim.yapmayın etmeyin.
(bkz: bsg)
(bkz: tsubasa nın fenerbahçe ye cevabı)
en azından listemize girmesinin yeterli oldugunu, konustugumuz isimlerin kendi camialarında poster olarak kullanıldıgını dusundugum bir baslıktır.
(bkz: maniche'nin galatasaray'a cevap vermeye tenezzül etmemesi) ile ilişkisi olduğunu düşündüğüm başlık
(bkz: sozlugun ebesinin x lere cevabi)*
(bkz: ben sana layık değilim)
hangi fenerbahce, galatasaray'da oynayan mı? *
(#445528)
(bkz: ybsg)
(bkz: Fener istesin bugün gelirim)
"fenerbahçe'nin büyük bir camia olduğunu zaten biliyordum. türkiye hakkında da çok şey duydum. sağolsunlar arkadaşlarım alex, edu ve nobre beni bilgilendirdiler. ben de bu büyük kulübe gelmek için bir dakika bile düşünmedim. işte geliyorum. büyük fenerbahçe taraftarı önünde top koşturmaktan ve de gollerimi çakacak olmaktan dolayı çok mutluyum. ayrıca her konuda desteğini esirgemeyen aziz başkana da teşekkür ederim."
(bkz: baskanim beni de al)
an itibariyle evet olduğunu ntv'den öğrendiğimiz cevaptır.
yaşı itibariyle brezilya hükümetinin kendisine tayin ettiği vasisi tarafından verilmiştir.

(bkz: vasi)
muhtemelen sessizce söylediği veya içine attığı cevaptır. *"ulan 35 yaşına geldim, hangi salak bana bu kadar parayı verir ki başka? gideyim tabi ulan, enayimiyim?" *"türkiye çok güzel bir ülke, insanları çok sıcak, fenerbahçe çok büyük bir klüp, seve seve gelirim başkanım."

evet robertokarlos çok büyük bir stardır, çok flaş bir isimdir, lakin ömrü ne kadardır? 1 sene oynadı iki sene oynadı, ya sonra?
flaş tansfer getireceğiz diye bu memleketin milyonlarca dolarını niye kaçırıyorsunuz be akıllı yöneticiler. bari veriyorsanız size adam gibi uzun süre hizmet edebilecek birine varin.
sinirlendim gene şimdi.