bugün

herkesi alabileceğini zanneden fenerbahçe nin rakipleri tarafından alaya alınmasıdır.

ayrıca tsubasa fenerbahçe nin çok büyük kulüp olduğunu stadına hayran kaldığını, böyle bir seyircinin önünde oynamaktan mutlu olacağını, alex i tanıdığını, ümit özat ın ortalarına hayran kaldığı, servet gibi dünyanın sayılı defans oyuncusuyla aynı takımda oynamaktan şeref duyacağını söyledi.
anlamakta zorlandığım konu bu işte. taraftarların birbirini aşağılama, dalga geçme, espri konusu yapma saygısızlığıyla karşı olduğu akımların taraftarlarına ve nedense düşmanlık boyutuna kadar giden ayrımlara sebep olan bu davranışları kabullenmek de ayrı bir zor. "aahhaha bak galatasaray subuo olmuş fenerin bilmenesi ne olmuş ahahahah..." bırakın bu ayakları kardeşim. ciddi ciddi eleştirecekseniz eleştirin. eksik açık bulacaksanız bulun gözümüze sokun. kabullenmezsek dalganı geç. hem fener hem galatasaray hem de beşiktaş için. yeri geldi süper kupayı bağrımıza bastık yeri geldi beşiktaşk diye sokaklara döküldük ve yeri geldi fener diye bağırmaktan sesimiz kısıldı ama kimse kimseyle dalga geçmedi geçmemeli geçemez.
bakınız fenerliyim ama ne beşiktaşa ne de galatasaraya laf atmışımdır hatta desteklerim saygı duyarım örnek mi (#440960) sadece biri.

edit: (bkz: fenerlilerden cimboma bagis)
(bkz: oh come on)
saygı duyduğumuz cevaptır...
(bkz: sozlugun ebesinin x lere cevabi)*
(bkz: tsubasa galatasaray da)
"son maçta, hava topunda biraz fazla havada kaldım, hava çarptı, bir sonra uçakla geliyorum."
eüüüü hattori hanzota koriyunşua nagatara. eüeee savana orasava kim lam inua şimuzuespas. eueee ito asis yuıldırımı sanava gotava ragasava götekavata. *
geçen sezon galatasaray forması giyen vatandaşı inamotoyla konuştuğunu belirten tsubasa; "inamoto'nun fenerbahçe hakkında anlattıkları beni çok etkiledi, ayrıca başkan aziz yıldırım bana reddedilmesi çok zor bir teklifte bulundu. fenerbahçe'nin takımım nankatsu ile bonservisim konusunda anlaşması durumunda yeni sezonda gollerimi fenerbahçe için atmak isterim" dedi...
olumlu olmuş, kendisi ilk antremana çıkmıştır.

http://img99.imageshack.u...ownloadphpavatar58gu4.jpg
(bkz: yatta)
(bkz: arigato)

türkçe konuştuğunu sanmıyorum da kendilerinin...*
henüz futbolu bırakacak kadar soğumadım. * *
sizin takımda çok klas oyuncular var. ben gelip de kendimi ezdirmem şeklinde olabilecek cevap.
(bkz: cevab veremedi)
-bi' kere stadınız benim alışık olduğum gibi bir stad değil! ben orada gerçek performansımı sergileyemem, ne kartal vuruşu ne de akula vurusunu gerçekleştirebilirim, bu bir!
ikincisi ben nankatsuda çok mutluyum. takımımdan ayrılmayı düşünmüyorum.
üçüncüsü her şey para değil. bunu anlayın artık.*
(bkz: fenerbahce nin tsubasa ya teklif etmesi)
çok basittir:

- jun misugi olmazsa, gelmem !
kendisi " ayava dinga hutoro kojiro dinbara " demiştir. meali " kojiro olmazsa gelmem pek göstermem ama severim puştu ".
Brezilya da top oynama hayalleri suya düşen tsubasanın peşin paraya ölen bir kişilk haline gelmesi sonucuyla ve adı geçen takımın teklifine ( ismini anarak işbu beyaz text alanını kirletmekten haya ettim) Atasözlerinde olduğu gibi "göbek ata ata gelir"
(bkz: prensipte anlaşmak)
-devem olmadan asla.
misaki'yi almazsanız gelmem demiştir.. başkanın maldo'su varsa tsu'nun da misaki'si var..
(bkz: wakabayashi gelirse gelirim)
(bkz: aragonesle çalışmak isterim)
(bkz: ne dedi ne dedi)