bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  korkak tavuk ortega
  bir fenerbahçe beşiktaş derbisinde fenerbahçe tribünlerindeki bir pankartta cesur yürek ortega'nın hemen altında yazan sözler... maçtan önce beşiktaşlı kartalizma grubu tarafından hazırlanan ve stada sokulan üst düzey bir yaratıcı beşiktaş taraftarı örneği... stada pankartı sokma hikayesi de şöyledir:
  iki tane yaratici beşiktaş taraftarı, giriş kapısında içeri girmek üzere olan fenerli taraftarlara;
  -abi biz bilet bulamadık, ortega için hazırladığımız bu pankartı tribünde acarsanız çok seviniriz- diye bu pankartı verirler.
  büyük harflerle -cesur yürek ortega- yazılı pankartın altında -cobarde gallina ortega- yazılıdır. asıl anlamını bilmeyen fenerli taraftarlar güle oynaya acarlar pankartı. ispanyolca bilmeyen, stada sokulan pankartın anlamını sorgulamayan fenerbahçelilerin büyük gafı...
  yüzyılın golüdür...
  40 -15 ... cyranox
 2. 2.
  (bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)
  9 -1 ... ferrole
 3. 3.
  (bkz: cobarde gallina ortega)
  2 -3 ... ferrole
 4. 4.
  (#89770)
  ... ferrole
 5. 5.
  bir galatasaray'lı olarak gerçekten tebrik ettiğim,büyük zeka,yaratıcılık örneği pankart.ortega'nın düşündüklerini merak ediyorum cidden.
  6 -6 ... elendil
 6. 6.
  yasimin yettigi zaman diliminde Fenerbahce'de gordugum en iyi calim atan enfes oyuncu. Gidisine nedense fazla uzulmedim.
  1 -1 ... divanedestan
 7. 7.
  gidişine hala üzülürüm ama herif memleket hasreti cekmiştir hep ve baska bir ülkede de fazla kalamamıştır buyüzden yapacak bir sey yoktur. ayrıca 6-0 lık macta da müthiş oynamıştı hasan ve ergün e attıgı o calımları hala dün gibi hatırlarım. resmen taşak gecmişti...
  5 -3 ... like a rolling stone
 8. 8.
  fenerbahçenin bozuk para gibi harcadığı dünya yıldızlarından sadece biri
  1 -1 ... tttddd
 9. 9.
  menejerinin anlattığına göre; türkiye'de oynadığı futbol takımında, yemeğine öldürücü etkisi olmayan zehirimsi bir madde koyularak gözdağı verilen futbolcu.
  -2 ... eqin
 10. 10.
  tribün tarihinde gerçekleşmiş en muhteşem olaydır.

  2 şubat 2003 fenerbahce besiktas macinda cereyan eden hadise orteganın fenerbahçeden kaçmasındaki yegane sebeptir.**
  1 -5 ... altan