bugün

almirante brown u david trezeguet in attığı 2 golle yenerek b nacional de şampiyon olmuştur.
david trezeguet'in takımı.
ilkokuldayken bu takımın ismini görünce, arkadaşlarla ' oğlum takıma bak, nehir tabağı diye futbol takımı ismi mi olur? ' diyerekten taşak muhabbeti yapardık. ne günlerdi be.
son yıllarda hiç bir şeyden çekmedi belgranodan çektiği kadar. 2010-11 sezonunda son 3 yıldaki kötü performansı nedeniyle 2. lig üçüncüsü belgrano'yla baraj maçı yap, cordoba'da 2-0 kaybedip evinde 1-1 berabere kalıp ilk kez küme düş, 2012-13 sezonunda evinde rakibine 2-1 yenil *, bu sezon da evinde golsüz berabere kal ve önceki gün deplasmanda 2-1 yenil. bu takımın taraftarı olsam yine mi bamya derdim herhalde.
O kadar paraya rağmen zamanında küme düşmüş korkak tavuklar kulübü.

Boca'nın boku olamaz.
hafta içi iddaada verdim estudiantese yenilgi hafta sonuda verdim olimpo maçında berabere kaldı ve şampiyonluk artık elinde değil, 2 dir kuponlarımı tek maçtan yatırıp para kazanmamı engelliyor, haftayada verip şampiyonluktan ettirmemi istiyor galiba.
gece oynanan copa sudamericana finali ilk maçında kolombiya temsilcisi atletico nacional ile 1-1 berabere kalıp kendi evindeki rövanş maçı için avantajı eline geçirmiş takım. ligde ise bjk'nin 2003-04 sezonunda yaşadığı durumu yaşıyorlar. son hafta maçları öncesi racing club takımının 2 puan gerisindeler ve büyük ölçüde açılış ligi'nin şampiyonluğunu kaybettiler.
yakın bir tarihte küme düşmüş ezik takım. avrupa da eibar ayarındadır.
ilk maçta 1'den 2 oynamıştım. ilk yarı 1-0 bitince ümitlendim ama 2 tane daha yemişlerdi. hayır 8 tane atabiliyorsanız neden ilk maçta yenmediniz aq?
gece itibariyle iç sahada seyircisi önünde argentinos juniors ile karşılaşacak olan arjantin efsanesi.

geçen hafta kupadaki o meşhur 8-0 lık galibiyetin ardından tribünler de dolmuş durumda ve kalite olarak da çok kötü durumda olan rakibi karşısında bugün rahat birr galibiyet elde edeceklerini düşünüyorum.

evet büyük bir oranı yok ama çok garanti olduğu için gececi tayfaya önerme gereği duydum. wsbets te iç saha galibiyetine 1.45 veriyor. güvenle alın ya da kombinenize ekleyin derim.
Bizim ortega'nın takımı. Maradona'nın takımı olan boca juniors'ı finalde yenerek Libertadores kupası'nın sahibi oldu. Amerika kıtası'nın en büyüğü oldu.
daha yeni küme düşmemiş miydi bunlar lan? ne ara tekrar çıktılar da liberta kupasını aldılar?
Thk'nın sponsor olduğu futbol takımıdır.
görsel
tam adı Club Atlético River Plate olan, Arjantin'in en köklü kulüplerinden birisi olup, 1901 yılında kurulmuştur. Maçlarını 69.321 kişilik seyirci kapasitesine sahip Antonio Vespucio Liberti/Monumental stadyumunda oynamaktadır. 
2022-2023 sezonu itibariyle PRiMERA DiViSion argentina'da mücadele eden takım.