bugün

saçını griye boyatmış haliyle instagram'da fotoğraf paylaşıp, açıklamasına "gri, yeni siyah! sarışınlar, bu hepinizi susturmak için! #brrr" yazmıştır.
görsel

keşke yeniden kızıla boyasaydı.
son haliyle seksilikten uzak daha çok keş gibi görünmekte olan şarkıcı.
katy perry ile saç boyama konusunda aşık atmaktadır. boyamadıkları tek renk bok rengidir. yok lan bi dakika.
götüm gibi olmuş.
müziğin avatarı olarak ortaya çıkmıştır.

cilt renginin verdiği avantajın üzerine çocuksu ve üst düzey güzellikte bir yüz.
böyle bir güzellikten çıkan yine çok üst düzey bir ses.
bunların yanında diğer bir çok bayan idol gibi minyon da değil. boyu yerinde vücudu sağlam.
ve tarzı tamamen kendine güvenden oluşuyor.

sevilesi yıldız.
Kişisel serveti 43 milyon dolar.

Ah o memeler bacaklar bende olsaydı ben de kazanırdım.
Yemin ediyorum çok güzel kadın.
hastası olduğum kadın. sıçma dese sıçmayı bırakırım.
son haliyle cruella de vil'e benzemiştir.
Şaka gibi ne mi şaka? Bu kadın buraya geliyor 35 bin kişi kişi konserine gidiyor. Bilet fiyatları da 535 tl ye kadar çıkıyor en ucuzu bile 100 küsür bilmem ne! Ya şaka mısınız valla sinirimden... şimdi bu kadında müzik yok ses yok dans yok. sen gidicen bide buna bu kadar para bayıcan zaten aslında sorun bu da değil millet fakirlikten kırılsın işçi asgari ücrete talip olsun sen enayi gibi bacak şov için bu kadar parayı ver. Hadi ben zenginim diyosun para benim sana ne lan diyorsan biraz müzik zevkin olsun arkadaş. Git bi Placebo'ya git bi iron Maiden'a. Ha dersin ben malım sadece dıp tıs dıp tıs müzikler dinliyorum onlar ne diye ona da bi lafım yok lan. Bak mesela J.lo geldi kadın 1999 'dan beri resmi olarak müzik sektörümün içinde. Geldi buraya bilet fiyatları 400 küsürdü. Bi lafım çıktı mı? Yoo. Niye? Çünkü kadın en azından dans edebiliyo lan ve playback yapmadan. Ha sesi amma iyi amma kötü ama ortada bi estetik şekilde yaptığı dans var. Ona kimse laf edemez. Ya da beyonce kadında ses var dans var şov var ortada bi emek var. Bi müzikal altyapı var. Bu kadının yaptığı ne dur işte prodüktörler bana albüm yapsın bana sadece stüdyoda binbir düzeltmeyle şarkıyı söylemek kalsın. Ha bi de tura çıkarım zaten Alttan ver playbacki, dans mı o ne giderim elimi bi kaç kere kukuma götürürüm hem gündemde kalırım oh ne güzel lan nasıl olsa keriz de çok olmadı bacağımı açarım kıçımı açarım kucak dansı yaparım abazaları toplarım konsere. Zaten yaptığım müzikte ticari pok gibi bi kaç şarkıyı bi numara yaparım o yüzden. aptal ergenlerde başarılı olduğumu zanneder hayranım olur savunur orada burada poku pokuna. Bu kadın bile acaba buralara gelebileceğini düşünüyo muydu bence o bile tahmin etmiyordu bu kadarını. Bu kadar salak insanın olduğunu.
Edit: dedim ya işte keriz çok. Burda da varmış aptal ergenlerimiz rahatsız.
kısa saçlıyken 10 kat daha çekici olan barbadoslu şarkıcı.
Güzelliğiyle , sesiyle ,şarkılarıy her şeyiyle mükemmel ,Sexs kraliçesi Dünyaya meydan okuyan, illuminati prensesi .
o sesin neresinden çıktığını bulucam. (bkz: onun ki sesse bizim ki ne abi)
büyük ihtimal yeni albümünü yine kasımda çıkaracak sesi güzel, kendisi güzel şarkıcılardan. "unapologetic"i de iki kliple harcadı yine. "pour it up"ın klibinden hala ses seda yok.
çok güzel bir kadın. ancak tavırları çok itici ve şımarık aynı zamandada canlı performanları oldukça kötü.
youtube vevo içinde total certified videos sıralamasında 14 video ile 1. sırada olan sanatçı.

şuan diamonds world tour'un iskandinav ülkelerindeki ayağında. en son bergen'deydi.
canlı performansları rezilin de altında olsa da sahne şovları ile işi fazlasıyla iyi yürüten şarkıcı.
klip çekmekte çok cimrileşen sanatçı.
loud albümünde tam 6 videosu var. Talk That Talk \'ta 3, unapologetic albümünde sadece iki. ocaktan beri Pour It Up çıkacak diye bekliyoruz ama yok ondan da ümidi kestik artık. Right Now tekli olarak çıktı en son ama onun çıkma ihtimali milyarda bir.
genelde gangbang tercih ettiğini düşündüğüm kendini pazarlamayı çok iyi bilen barbadoslu şarkıcı.
dostum bu kadın tam bir kara delik.
Turkiye'de olsa şopar diye nitelendirilirdi acik ve net.
saçlarını onun gibi kestirmeye çalışan kızların doktorlardaki zenan a benzediği şarkıcı.
kliplerinde tanrıça gibi olan kadın, fakat sokakta pek öyle değil.

http://4.bp.blogspot.com/...ALR0miI/s1600/rihanna.jpg
bir haftalık tatilde 800 bin dolar harcayan kadın.

http://www.sabah.com.tr/G...bir-haftada-800-bin-dolar
justin bieberin çıkma teklifine maruz kalmış kadın.