bugün

efsane pink floyd grubunun klayecisidir. gençken okulda waters ve barrett ile tanıştılar ve birlikte çalıştılar,çok grup kurdular ve en sonuda pink floydda da birlikte yer aldılar. pink floyd un o inanılmaz sound unu ve mükemmel tonlarını yaratan ve çok saglam şarkılar üreten sakin ve kıyak insan...
pink floyd un klavyecisi. pink floyd şarkılarındaki garip efectleri veren insan.
yazdığı sözlerden anlaşılan o ki, en ortamcı pf üyesidir. (bkz: paintbox) (bkz: summer 68)

ayrıca grubun* kendine has ruhunun mühendisidir. mimarı için (bkz: roger waters)
(bkz: rip)
see -you. see -you.

apples and oranges. 2 gitti elde var 3.

edit: küfür rick'e değil, duruma idi aslında ama sildim mecburen ne yapayım. sildiler çünkü rick, rick!
bugün kansere yenik düşmüş efsanevi klavyeci. eserleri arasında the great gig in the sky da bulunmakta. ki kendisi gökyüzündeki bu büyük şölene davet edilmiş olmalı ki gitmeyi tercih etti.
elimde sigara, 10 dakikadır monitöre boş boş bakıyorum. hiçbir tepki vermiş değilim, ancak live at pompeii açıp echoes dinlersem hüngür hüngür ağlayacağımı biliyorum. çok kötüyüm çok..
ölümü üzerine sigaralarını yakan tüm arkadaşlar ruhumu kül tablası yapabilirler. en çok koyan da zaten hayal olan birlikte son bir defanın artık mümkün olmayışı. ağlamak istiyorum... efsane nasıl anlatılır ki.
hayır çok garip ya. çünkü ben mutluydum, hastayım ve algım bulanık bu yüzden 2-3 gündür. yeni şeyler kurdum bilgisayarıma ve firefox'u açtım. başlangıç sayfam ekşi sözlük'dür ve ben açtığımda "rick wright(11)" gözüme "girdi". keşke fiziki olarak girseydi bir şeyler daha iyidi lan. rick yahu, rick! syd gittikten sonra, ben -kalan- 4'ünün ölebileceğinin farkındaydım ama şimdi mi yani? rick, allahsız, mutluydum diyorum lan sen ölmeden önce. cennete veya cehenneme ne kadar inanmıyorsam, gökyüzündeki o konsere de o kadar inanıyorum. şu gün yaptığım her şey burnumdan geldi vallahi. konserde tombul efes şişesi atarak intikamımı alırım ama rick. bilesin. görüşmek üzere.
sol framede adını görünce girme ihtiyacı hissettim. bende yanında bir sayı yazmıyor heralde bir hayranı ya da bir floydian methiyeler düzdü dedim neler yazmış acaba diye merak ederek girdim başlığa.

girerken nerden geldiğini anlamadığım bir "acaba öldü mü?" sorusu takıldı beynime. ama yok ya dedim ölmüş olsa yanında parantez içinde 10-15 falan yazar.

o da syd'in yanına gitmiş meğer. psychedelic klavye dokunuşlarıyla altüst ettiği psikolojimizi gidişiyle efkara sürükledi. shine on you too rick. huzur içinde yat.

sizleri rick wright anısına bir şişe biraya davet ediyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.