1. 1.
    Pokerde oyuncunun önündeki paralar.
    1 -1 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    ing. geriye kalan, tüm arda kalan anlamındaki kelimedir. yine aynı dilde dinlenmek, soluklanmak anlamında da kullanılır.
    2 ... antipatik oldum anne
  3. 3.
    burç pasajında yer alan, bursanın sayılı alternatif giyim mağazalarından
    sahibi serkan iyi bir insandır
    geçtiğimiz günlerde 2. yerini açtı yine burç pasajına
    1 ... hidrolikereksiyon
  4. 4.
    dario argento'nun card player adlı filminin türkçe ismi.
    ... dancerinthedark
  5. 5.
    pokerin vazgeçilmezidir.
    ... alpiyestigin
  6. 6.
    yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
    ... peynirciks
  7. 7.
    fbugrakaganın yalakası yazardır.şeker veriyormuş fbugrakagan rest yazarına.
    -2 ... demlikahve
  8. 8.
    eski sevgilime ve kankası fbugrakagan a takmış yazardır.kendisiyle ilgilenmediğimi söyleyerek,entrylerine eksi oy vereceğimi bilmesini gereken yazardır.kendi kelimeleriyle cümle oluşturamayacak kadar beceriksiz ve okuma-yazma durumunun ilkokul 3 (üç) olarak beriltmiştir önceki söyleşilerinde...ilgilenmemesi gereken yazardır.eski sevgilisi hiç olmayacaktır.
    ... demlikahve
  9. 9.
    ilgilenmediğimi söylüyorum ama dinlememekte ısrar eden yazarımsı.tamam bir insanı sevmeye bilirsin normal,çünkü ben seni sevmiyorum ama burada şu var insandan bash ediyoruz bu cümlede.ki kaldı benim yediğim ayarlardan sanane be arkadaşım diyesim geliyor...hatta geldi.sanane be...son olarakta eşşek s*kmediğimi bir daha belirtmek istiyorum.oldu mu bu.* *
    ... demlikahve
  10. 10.
    mafya gibi orospu çocukları bile aileyi katmazken hesaplaşmak için ama mafya kadar onurlu olmayan yazardır.kimsinki sen beni ne kadar tanıyorsun ki eski sevgilimin adını ağzına alıyorsun...
    tamam anladık sözlükteki tüm yazarların kucağında olduğunu senin ama şimdi neden bu kadar çok belli ettin nick altıma yazarak,diyeceğim fakat sözlük formatı nedeniyle diyemiyorum...
    ve son olarak eşşek skmediğimi bir kez daha belirtiyorum.
    -1 ... demlikahve