bugün

ilk izlediğim zaman sigara bile bırakmama yol açan film iliklere işler uyuşturucu feryatları.
midemi bulandıran. izlenmesi gereken güzel film.
soundtrack'i ülkemizde trajedi konulu haberlerin vazgeçilmezi olmuştur. filmde; her şeyin yolunda gittiği, uyuşturucunun filmdeki karakterlerin hayatına zarar vermediği zamanla, uyuşturucunun yavaş yavaş kişilerin hayatının odak noktası olduğu zaman ayrımı iyi yansıtılmıştır. bir de jennifer connelly gerçeği var tabii.
Hemen ardından trainspotting izlediğinde kendini intihar etme isteğiyle dolup taşıyor;hayattan tiksiniyorsun.
mutlu başlangıçla başlayan, sıkıntı, hüzün, üzüntüyle sona eren ismi iyice piyasa olduğu için bazen enteller ve popülerizme karşı olan topaçlar tarafından yadırganan film.
sıradan* bir konuya sahip sıradan bir drama filmi ha oyunculuklar güzel ona lafım yok ama benim için filmin çekimlerinden oyunculuğundan çok konusu önemlidir.
Bütün psikolojimi sikip atan filmdir, başta o kadar özendiriyordu ki sonlara doğru ölmekten beter olunca adamlar ben de tövbe etmiş bulunmaktayım.
yarısına kadar zor dayanılan,sıkıcı durağan bir filmdir. tek güzel yanı müziğidir.
uyuşturucu denilen illetin insanı en tepeden nasıl sonlara getirebileceğini bize öğretmiş, gerek oyunculuk ile, gerek müzikleri ile gönüllerde taht kuran, uyuşturucu temalı en iyi filmlerden bir tanesidir. bir diğeri için ;

(bkz: the basketball diaries)
insanı bunalıma sokan bazen sıkan ama bittiğinde güzel filmdi dediğiniz müzikleriyle ünlü olan film.
güya gençlere ibret amaçlı çekilmiş,uyuşturucunun zararlarını konu edinmiş, sıradan ve bayağı bir filmdir.
insanın sinirlerini alt üst ediyor tam anlamıyla.
en çok ağladığım filmdir kendileri, kendime gelememiştim uzun süre.
Jennifer Connelly ablamız baya iyidir bu filmde.
izlediğim en etkileyici filmlerden biriydi, psikopatlık derecesinde geriyor adamı ve çok orjinal bir havası var. izlediğime çok memnunum.
harika bir film.
http://www.dailymotion.co...eam-soundtrack-summ_music
Wayans kardeşleri birbirinden ayrı gördüğümüz ender filmlerden biri. Konusu kadar saundtrackide harikadır.
madde bağımlılığını işleyen, mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında türkçesi bir rüya için ağıt olarak çevrilmiştir
fazlasıyla overrated bir adet film.
muhteşem gatsby, satıcının ölümü gibi amerikan rüyasının ortasında geçen ve bunu yaparken de o rüyanın içine s.çan bir konusu vardır bu raflık filmin. yukarıda bahsi geçen iki filmden farkı ise üslubudur. ülkemizde 2010 yılının sonlarına doğru ayrıntı yayınlarından romanı da yayınlanmıştır.
can sıkıntısından dur şu filmi izleyeyim diyerek açtığım ve uzun bir bölümünü gözümü kırpmadan izlediğim nadir bir filmdir.
film kadar müziklerinin de etkileyici olduğu sinema filmi.
aileyle izlenmemesi gereken filmmiş. yılbaşı akşamı olur arkadaşlar gelir. ailenin küçük fertleride salondayken film açılır. tabi sözlüklerin gazıyla müthiş bir film açıyorum denir. filmin konusu hakkında bir bilgi almamak için spoilerlar okunmazken konusu da okunmayınca ilk 15 dakika içinde film kapatılmak zorunda kalınır. rezil olmakta bedava. aman diyim ben ettim siz etmeyin. 2 gün utançtan salona çıkamadım.
allak bullak ters yüz eden film. sinirden ağlatır tokat gibi sahneleri ve müzikleri sayesinde. hani biri sizin sinir olduğunuzu bile bile tırnağını duvara sürter gıcık gıcık sesler çıkarır ya işte öyle insanı deli eden arıza film. favori filmler sırasına ilk sıralardadır bende.
bu filmin ismini telaffuz etmeye çalışırken, nice ergen telef olmuştur.