bugün

darren aronofsky'nin en iyi filmlerinden biridir. zaten aronofsky'nin kendisini kabullendirdiği black swan ile kanıtlanmıştır. sonuç olarak bu film izlenmelidir ve soundtrack ları da muhteşemdir.
trainspotting in yanında pek bi numarası olmayan ama insanların hakkında guzel yorumlar yaptığı bir uyusturucu filmi .
filmini bilmiyorum da, müziği çok hoş olan şarkı. ayrıca sinan çetinle fenomen adlı program bu müziği kullanmıştır.
bobiler.org'dan hsynz'nin adına süper bir afiş tasarladığı filmdir.*
http://goo.gl/3nEII
güzel film, güzel senaryo, güzel oyunculuk. bir trainspotting değil.
lise çağında ki gençlere izletirilmesi gereken ibretlik film , madde bağımlılığının sonu budur işte üstad .
ana konusu "ssevgilini üzme" ve "uyuşturucu kullanırsan kolun kopar" arasında gidip gelen film.
sanırım bu filmi bir kere izleyen bir daha uyuşturucuyu filan geçtim, aspirini bile zor alır.
gerçekten çok iyi bir film.
biraz da mutsuz sonla bitsin ama değil mi? tadı ayrı güzel.
izledikten sonra kasvetli bir ruh haline büründüren film.
Filmin en güzel tarafı müzikleri sadece.
tv kolik bir annenin akıl hastanesinde son bulan yaşamı, uyuşturucu bağımlısı çocuk ve sevgilisinin etrafında dönen felaketler silsilesi. bu bağımlılıkların bir aileyi nasıl darmadağın edebileceğini anlatan biraz da ders vermeyi amaçlayan izlenmeye değer film. ayrıca müzikleri de bir o kadar etkileyicidir.
hayatında aspirinden gayri hap kullanmamış * olan beni bile ürküten filmdir. bunca sene nasıl izlememişim diye düşünmedim değil. bilhassa içinden geçmekte olduğumuz kritik modern zamanda * mümkün olduğu kadar çok kişi izlemeli. yalnız yaşama sevincim gitti lan. hemen kendimi dışarı atıp biraz hava almalıyım. mevsim ilkbahar ne de olsa.
yaşam ve ölümü aynı kesitte sunan enterasan yapıt.
insanı çok farklı düşüncelere götürebilen film.
''Yok ya bir film bir insanı ne kadar etkileyebilir ki?'' demeden hemen önce! Moralin bozuk ve yalnızsan uzak dur bence, yok ben daha da dibe batmak istiyorum diyorsan, ''Requiem for a Dream'' seni bekliyor... Clint Mansell'in, içini kemirecek olan melodisi ''Lux Aeterna''ya kulak ver, video filmle ilgili önemli anlar içermektedir! http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150121449029396
oldukça başarılı bir film. Ciddi ciddi güzel fakat çok şişiriliyor gibi geliyor bana. Hayatımın filmi falan asla diyemem.
filmdeki karakterilerin ruh dünyalarını , çaresizliklerini, zayıflıklarıni içine düştükleri berbat durumu seyirciye adeta yaşatıyor. soundtrack ı zaten efsane. hep zirvedekilerin , başaranların (scarface,goodfellas...) anlatıldığı filmlerin aksine bu filmde arka planda kalanları anlatmıştır . hayatın zorluklarından şikayetçi bireylerin, daha zoru ne kadar olabilirki sorusuna güzel cevaplar sunabilir. çok gerçekci bir film .
jared Leto'nun pamuklara sarılması gerektiğini bir kez daha ispatlamış olan güzelim filmdir bu. ölmeden önce izlenmesi gereken filmlerin başında gelmesine rağmen her bünyenin kaldıramayacağı, bunalımdan bunalıma koşturabilecek sahneleri de mevcuttur.
kendinizi çok mu iyi hissediyosunuz, çok mu mutlusunuz ve bundan rahatsız mısınız işte bu film kendinizi bok gibi hissetmeniz için çekilmiş gerçekten etkileyici bir filmdir.
en yaratıcı yanı karakterlerin içim sonrası görüşlerini iyi tasvir eden kameralarla yapılan çekimleridir. sinemaya meraklılar tekrar tekrar izlemişlerdir/izlemelilerdir.

yönetmen için ; (bkz: Darren Aronofsky)
Yönetmenliğin ve oyunculuğun zirve yaptığı izledikten sonra uzun bir süre etkisinden kurtulunamayan bir başyapıt.
ismini görduğum zaman bile, mideme yumruk yemiş hissi uyandıran muthiş film.
iyi de eyc aldıktan sonra göz bebeği büyümez, küçülür.
muhteşem bir müziğe sahip olan film .
yalnızlığı bağımlılıkla avutmaya çalışanların sonunu anlatan film. tüyleri diken diken ediyor.

bir de atv anahaberin müziğini çalmışlar. *
Clint Mansell'in eşsiz bestesi Lux Aeterna! insanı dibe vurduran film... Ve benden özel bir mix çalışması Requiem for a Dream için, iyi seyirler. http://www.facebook.com/v...o.php?v=10150121449029396