1. 1.
  renault'nun en küçük otomobilidir. 1.2 lt motoru 65 hp üretir. böyle bir araç alınacaksa diğer motor seçeneklerine bakmaya bile gerek yok. nissan micra, toyota yaris gibi rakipleri piyasada yer alır.
  ... yozishanko
 2. 2.
  1.4, 1.5dci ve 1.6lt motor seçeneklerine de sahip araçtır.
  euroncap testlerinden 5 yıldız almış olması sürücü ve yolcu güvenliği anlamında tatmin edici olsa da, aracın kaporta kısmı pek sağlam değildir.
  ... whereismywings
 3. 3.
  2008 modelinde, gösterge paneli dandik ön konsolun hemen üzerindedir. bu durum insana aracı kullanırken lunaparktaki çarpışan arabaları kullandığı hissi verir. gerek gösterge baneli gerek ön konsol kesinlikle şoför odaklı değildir. e peki "kim odaklı" olması gerekir? bu sorunun muhattabı renault mühendisleridir.

  (bkz: passaparola)
  ... beyazyelkenli
 4. 4.
  ortadan gösterge konsoluna sahip araçları yapan mühendislere ayarım kardeşim. ne ayaksınız. yapmayın etmeyin gerizekalı mısınız niye ortaya koyuyorsunuz arkada seyahat edenler de aracın ıvırını zıvırını kontrol edebilsin mi istiyosunuz. işte modus te bu araçlardan biri. komple cam tavan süper bi şi tabiii bu sınıf bir otomobil için. scenic in kardeşi gibi görünmesi de ilgi çekici. (bkz: scenic)
  ... kocamann
 5. 5.
  son derece çirkin bir dizayna sahip araçtır fakat küçük bir araç olmasına rağmen hayret edilecek bir sağlamlığa sahiptir. sağlamlığı aşağıdaki video izlenerek anlaşılabilir.
  http://www.dailymotion.co...h-test-volvo-940-gle_auto
  ... never neverland
 6. 6.
  çok acayip bir şekli var.acaba bunu tasarlayanların kafası nasıldı diye merak ettiğim,ama yine de dışarıdan çok sevimli görünen böcekten bozma araba.....
  ... dr kelebek