1. 1.
  *
  cinselliğin ayıp ve yasak olan toplumuzda yasak olan ilgi çeker felsefesiyle yola çıkan reklamcı kardeşlerimizin ürün satsın halk sulansın stratejisidir.
  1 ... pafküf
 2. 2.
  streight reklamından fazlasıyla anlayabileceğimiz başlık konusu.
  -1 ... allianoi
 3. 3.
  kadınların bilerek ve isteyerek bu kadar kullanıldığı televizyonlarda artık kaçınılmaz olmuş bir durumdur. kadınların reklamlarda oynamasına kimsenin bir sözü olmayıp, orasını burasını açıp 70 milyonun gözü önüne çırılçıplak çıkartılması ahlaki ve dini değerlerimize hiç yakışmayacak bir durumdur. cinsellik iki kişi arasında gizli yaşandığı taktirde bir değere sahiptir. bunu başkalarının önünde yapıp da milleti tahrik etmek çok gereksiz ve yanlıştır.
  1 ... crazyever
 4. 4.
  seks=para mantığıyla hazırlanan reklamlarda seks objesi olarak kadınlar en olmadık, cinsellikle uzaktan yakından alakası olmayan ürünlerin pazarlanmasında bile kullanılmakta. kadın-erkek eşitliğinin sözde(!) daha önemli hale geldiği günümüzde kadınların daha çok pazarlama aracı haline gelmesi ilginç. aklı mantığı olan her insanın farkedeceği bu eski çağ zihniyetine dönüşün ilk başlangıcını yapanın dünyaca ünlü bir feminist lider* olmasıysa apayrı bir konu. feminizm denince (en azında b.ku çıkmamış haliyle) kadın erkek eşitliğini savunmak gelir. ama bu teyzemiz bir firma teklifinin üzerine * sabun yada şampuan reklamı için bir reklam hazırlamış. ve bu reklamın günümüz reklamlarından cinsel ima açısından geri kalmadığı aşikar. sonuçta kadının beklediği gibi ürünün satışları patlama yapmış. günümüzde bile kadınlar bu durumdan rahatsız olmadığı gibi durum gayet kanıksanmış ve neredeyse içinde cinsel ima olmayan reklama rastlamak zor, tıraş bıçağı reklamalarında dahi* x markasıyla yeni traş olmuş bir adamın arkasında hemen bir kadın görünüverir ve adama sarılır öper vs... burda verilen mesaj: işte eğer bu marka traş bıçağı kullanırsanız sizide böyle taş(!) gibi kadınlar okşar vs vs... kadınların kullanacağı bir üründe güzel bir kadının gösterilmesiyle verilen mesajsa: işte x marka ürünü kullanırsanız bu kadın kadar çekici olursunuz ve bütün erkekler size bakar. kısacası görüp görülebilecek en büyük haysiyetsizliklerden birisidir cinsellik yüklü reklamlar. insanları mantıklı düşündürerek ürünün yararlılığına ikna etmek yerine ağızlarının suyunu akıtarak, beynin temporal lobuna değil direk amigdalasına saldırarak tavlamaya çalışırlar. erkeklerin dikkatini çekebilecek tek şeyin seks, kadınlarıysa "bütün erkekler bana bakmalı" zihniyetine yavaş yavaş sürükleyen aptallıklar yumağı. **
  1 ... danixadem
 5. 5.
  (bkz: vivident) her reklamında yapar bunu.
  3 -1 ... kechy
 6. 6.
  bir ara bir uçuş firmasının reklamı vardı . 69 ' u çok seveceksiniz falan diye . reklamcıların kutsal bir lafı vardır beyler . Sex her zaman satar .
  3 -1 ... bayanego
 7. 7.
  http://radorecdn.bobiler....ut_reklami_175457056a.jpg
  ... taharet pozisyonu