bugün

yer yüzünün en aşmış çizgi film animasyonudur araştırın izleyin direk *
" hımm bir odtülü daha ne güzel.. " yazarı. hoşgelmiş.
sürpriz parti genel başkanı.
çok kral adamdır.

edit: belki de kızdır.

edit 2: erkekmiş.
metallica'yı sevmediğini her metallica dinlediğinden belli etmekten başka bir şey yapmayan (ki zaten kötü bir şey değil) ve kaliteli müzik anlayışı 'uuu yeee metallika' dan öteye götürebilmiş bir yazardır. metallica sevmez müzikten anlamazdır evet. zaten dark side of the moon albümü de bütün metallica albümlerinden kötüdür.
bazı insanlara virtüözlüğün kesin yargılarla kimseye takılmadığını, virtüözlük denen bir sınavı geçen insanların virtüöz olduğu gibi bir gerçek varmış gibi düşünen insanların öyle davranmaması gerektiğini anlatması gereken yazarımızdır.

(bkz: kime göre neye göre)

edit: imla hatası.
bir lise bebesi olarak söylemek isterim ki;

(#1958988) entrysi mükemmeldir. geçen gün beğenmiştim, şimdi yazıyorum.

edit: lise bebesi ben değilmişim. diğeriymiş. ahahaha.
metallica yı bilmeden metalci olduğunu sanan arkadaştır. denyodur. linç edilesi insandır.
metallica'yı anlayamadığı için bunalımlara girmiştir. ne kadar kötü durumda olduğunu bir allah bilir.
(bkz: martin solveig)
kayahan'ı çocukken çok seven yazar.
kendisi eminim ki ajdar anık manyağı. ne de olsa metallica sevmeyen herkes ajdar manyağı sayılıyo. ihihi.
sanırım bir sidik yarışması varmış bilmeniz gerekir ki; en uzağa ben işerim siz boşa uğraşmayın...

metallica kim lan?
işin garibi tüm albümleri indirmesine rağmen metallica'yı sevmeyen yazar.
metallica sevmek gibi bir zorunluluk olmadigindan secimlerine saygi duyulmasi gerekilen yazar.

not 1: sen dinle kardesim sanane elalemin derdi seni mi gerdi.
not 2: hepimiz rejedtediz.
not 3: tanimam etmem. *
eski günleri hatırlatan başlık. ben deyim 500 yıl önce, siz deyin 2000 yıl önce.
kimya laboratuvarında bölümce verilen raporlara rejected yazar geri elimize verirlerdi. uslanmaz yine aynı raporu veririz, asistanlar bıkmaz aynen rejected yazar... ne günlerdi yaa...
ayrıca nba'de blok hareketine takılan isimdir rejected.

örneğin : rejected by ben wallace
hakkında bu kadar entry girilince , moderasyonun hazır seçim yasakları devreye girmişken canıııım yazarlarımızın canları sıkılmasın diyerekten sözlüğe eklediği bir aparat zannettiğim buton.değilmiş.
ajdar'ı da önyargıyla dinlediği için sevmemiştir. hem de o kadar güzel sesi varken ve muzu süper yiyebiliyoken. muz yeme yeteneğine saygı...
iyi bir arkadaştır bu rejected. *
(bkz: saloon of rejected)
metallica sevmemesi konusunda hiç birşey denemeyecek yazardır. ama tutupta gitar çalmayı bilmiyor kötü vokal demesinide doğru bulmadım* hatta metallica sevmemesi çok normal bişeyken yazdıklarıyla daha yeni metal müzikle tanışmış 'sertiz biz aga sevmeyiz biz metalika' durumuna düşürmüştür kendini. metallica hakkında iyi yorumda yapsan kötü yorumda yapsan her zaman kötüsündür bunu bilmesi gereken yazar :D
kendisiyle odtü vasıtasıyla tanıştığım, yardım etmeyi seven ve canayakın insan.**
27 temmuz 2008 günü onun için gayet sıradan bir gün olan yazar.
güzel dudaklarını daha iyi görelim diye hiçbir masraftan kaçınmamış, bıyıklarını kesmiş bir insandır.
ayrıca tam dayaklıktır. dövücez bi gün sözümüz var.