bugün

Merte kan lazım bakın gencecik cocuk losemi asil bununla ilgilenelim baska kanlarla değil.
bunu normal görüyorlar ya ben anlamıyorum. arkadaş doğal moğal tamam da söylemek zorunda mısın? dışkıladığını da söyle madem. tuvalete gittim diye durum at facebooktan
Sürekli görmekten sıkıldığım başlıktır . Kardeşim anladık regl oldunda sonuçta her ay oluyor niye ben regl oldum diye entry giriyosun ?
Harunlar regl oluyor mu lan?
24 yıldır bir defa bile söylemediğim sözdür

Çünkü erkeğim * *
Bugün de regl olmayan paradise05 in sevinci tüm şehit haberlerinin, bombalamaların ve fenerin elenmesinin acısını unutturdu bize.

Saol paradise05 şu acı günlerimizde bize mutluluk veren haberlerle gelmeye devam ediyorsun.
geldi yine...
böyle giderse sözlüğü bırakıcam ha.
hayırlı uğurlu olsun nice regllere.
Geldi yine gözümün nuru.
Yettim bacım.

görsel
Oley diyenin kafasına vurulmalıdır. 4 5 gün seksten mahrum bırakacaktır efendisini.
Bize ne! Her kadın ya da kızın belli zamanlarda olduğu ve kimseye söyleme gereği duymadığı şey. O kadar korkuyorsan bazı durumlardan korunmayı dene.
görsel
menapoza girmediğin her gün için sözlük yönetimine küfürler edilecek.

adolf05 hitler
Seks yapan kadınları eğer korunmadılarsa rahatlatacak haberdir. Böyle şeyler olabiliyor.
Abi basurdur seninki.
Paradise05 gelmeden hortlatilmasi gereken sevinç nidası.

Sana bu zevki yasatmayacagiz.
(bkz: mal)
Yasak aşk yasamissa got korkusuna sevinme cumlesidir.
Bir sevinç nidası.

Paradise gelmeden parsellemek.
ooooooooo regl olduun olleeeeeyyy regl oldun oley regl oldun oley regl oldun oleeeeeyyy.
oha amk daha geçen gün olmadın mı diyecektim ki paradise değilmiş. hayırlı kanamalar efenim.
amenore sıkıntısı olan kadınlar dışında kimsenin söylemesine gerek olmayan durum. Yoksa her haltı yedim ama hamile değilim anlamına gelebilir.
Hamile değilim demenin bir diğer şekli.