bugün

entry'ler (941)

evlenmemek için bir neden söyle

Aslında konu basit ama kimse kabullenemiyordur. Kişi kendini süzmeli, kendinde başkasıyla hayatını birleştirecek yeterliliği görmeli. Çok yoğun çalışma bahaneleriyle evleneceği kadına vakit ayırmamanın arkasına sığınarak her şeyi cehenneme cevirmemeli.Veya ekonomik dertleri çok ciddi sorun edip sanattan, seyahat etmekten geri kalmayacak hale gelmemeli. Anlıyorsunuz değil mi dostlar ? Belli bir noktaya kadar gerçekten evlenmemek için çok sebep var. O noktalar aşıldıktan sonra bir kadın veya bir erkeğe onu tanımak ve onunla hayatı birleştirmek adına yol alınabilinir. Ekonomik sorunları aşamamak ve eş olunacak kişiye nasıl vakit verebileceğini ona pozitif bir hayatı nasıl vereceğini öğrenmemek evlenmemek için en büyük sebeptir.

açık oyladığı halde mesaja cevap vermeyen kız

Kız değildir. Sözlükte ki kızların nesli 2016 da tükenmiştir. Açık oylayan deccal dır.

allaha küfür edince yok atatürke edince var

Yanlış tespittir, ikisinin yeri çok farklıdır ikisinede küfür edilmesi sağlıksız bir beyin ürünüdür. Hayatta başarılar dilerim.

dolar

Günlerdir süren merkez bankası çalışmalarının sonucu 3,99233472 Türk Lirası 1 $ a karşlılık gelmektedir. Bugün her şey çözülse ve dolar maksimum hızda düşmeye başlasa 5 yıl sonra 2.5 lere anca düşecektir. Hayal kurmaya gerek yoktur. Ekonominin durumu bellidir. ithalat ihracat yapan tüccarları ciddi dönemler beklemektedir.

beni sevme ben kötü biriyim diyen kız

Kısaca 'beni seversen seni aldatırım harıl harıl cinsel ilişki yaşar sonra paranı yer ve seni tribe sokarım' bilgisini önden veren, yaptıktan sonra 'e ben sana demiştim faruk ?' diyecek kadın modelidir. En azından delikanlıdır, yalan konuşmaz, kafadan söyler durumu kararı size bırakır.

gitar

An itibarı ile altın, petrol, dolar, bitcoin gibi bir çok yatırım aracından daha hızlı yükselişe geçen bir müzik aletidir, doların ülkemizde ki artışı göz önünde bulundurulduğunda 1 yıl önce 1000 TL gibi bir fiyata alınan gitarın şu an ikinci el piyasasında 1800 TL ye satılıyor olması ise ülkede çılgın bir piyasa dalgalanmasının olmasına sebep olmuştur. insanların satın alırken en çok dolandırıldıkları müzik enstrumanı ünvanını hala korumaktadır.

rob dougan

Bu saatlerde sözlüğe girdiğimde her seferinde dinlediğim muazzam kafa yapılı sanatçıdır. Kendini saklar, göz önünde olmaz sadece müziğine bakar. Eyvallahı yoktur.

atatürk ün ateist olma ihtimali

Mars gezegeninde aşk var mı ? Diye tartışmak kadar gereksiz bir tartışma konusudur. insanların merakları bunlara yönelik oldukça başarıları, ilmi bilimsel katkıları göz ardı kalacak, hak edilen değeri görememeye devam edecektir Atam. Bazen düşünüyorum ve neden ülkemin insanının boş şeyler tartışmaktan bu kadar zevk aldığını anlayamıyorum. Sanat, ekonomi, bilim, kişilik gelişimi, psikoloji üzerine tartışmak yerine tavla, din ayrımcılığı, stres çarkı ve kurtlar vadisinin tekrar başlayıp başlamayacağı tartışılıyor. Atatürk'ün ateist olma ihtimali kimseyi zerre kadar ilgilendirmeyecektir.

hiç sevgili olmadan gençliğin bitmesi

başarısız girişimcilik örneklerinden sadece biridir.

uzun süredir aranılan ve bulunamayan şeyler

Sözlükte anlamlı bir sol frame. Uzun süredir sözlüğe girmemiş, 6 ay aradan sonra girip tekrar bakmak istediğindeyse iğrenç, mantıksız, boş, saçma, gereksiz bir sürü konunun doluşmuş olduğu sol frame i görüp aradığını bulamayıp bir 6 ay kadar daha sözlüğe veda eden yazarın arayıp bulamadığı o gece konularıdır.

guitaristurkey

instagramda açılmış en büyük gitar platformudur tüm gitaristler için harika bir platform olmuştur ellerine sağlıktır.

sözlük yazarlarının itirafları

Aşık olamıyorum sözlük. Etkisi kolay geçiyor bir kadının. Aşık olamıyorum korkuyorum. Yıllar geçti acıların üstünden ama aşık olamıyorum. Korkuyorum işte.

özlenen yazarlar

O kadar çoklar ki.. Ne anlamlı ne güzel sohbetlerimiz vardı onlarla, ben sözlüğe yıllar sonra döndüm, onlar yoktu.. 4. nesillere selam olsun.. Bir sürü nick i dökemem buraya kahroldum şu an sözlük.

rollercoster

O dönemlerden herkes hesapları kapatmış zaten boşa serzenişe giriştim özür dilerim.

gecenin öğütü

Sağ elinizi çok kullanırsanız, lifleri koparır ve bir daha yapamazsınız.. Korunun...

rollercoster

Ulan yazıklar olsundur bu sözlükte toparladığım insan sayısı yıldaki gün sayısından fazladır insan nick altı girerdi bu nedir be bomboş hesabı mı kapatıp gitsem ?

oytunkaran vs sandro

J- imamhatipler kapatılsın.

unutulan güzel şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=HvyCMgAajqk ben yaşadığım sürece unutulmayacaktır.

kürt olduğum için iş bulamayabilirim

insanlar insan olduğu için iş bulamazken bu şekilde bir tutumun hoş olmadığı başlıktır. Gözüm tutmamıştır.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

Sekse köle olmamaktır. Daha büyük bir ego tatmini ve daha büyük bir hazdır.