bugün

kadınların bile kendine dayanamadığı buhran dönemler. karşı cins nasıl çeksin arkadaş.
(bkz: hırrrr)
bazen kadınların sonuna kadar kullandığı bahanesidir.
edit: yedim lafımı.
bütün aya yayılmadığına şükretmeli er kişi.
bi kaç gün çekiceksin nazlarını yapacak bişey yok.
Erkeklerdeki orgazm sonrası pişmanlık duygusu kadar ilginç bir durumdur...
Düsman basina. Kadın olmaktan o an bıkkınlık getirir.
3'e ayrılır;
1. hasta olacağım.
2. hastayım
3. hasta olacağım.
hiçbir zaman arası yoktur ve olmayacaktır. illallahtır.
bide pis kokarlar sirke ile turşumsu tadında,kız biraz acemi yada salak varlıksa karşı tarafı asabiyet yumağına sokabilir.
Ayın belli dönemlerinde gelen bu davetsiz misafirin asabiyeti atomu parçalar , suyu kaldırır uzaya çıkarır . Benim aklım var diyen her erkek bu asabiyet karşısında ya sabır taşı yada defolmalıdır. Sonra demesin vay efendim ben niye öldüm. Gerçekten zor ve elde olmayan değişimlerdir.
bir de yalan dünya nurhayat ın üzerindeki regl asabiyetini düşünsene.

dırdırın tanımı sonsuza kadar değişebilir.

(bkz: hızlı ve öfkeli)
kadınların bilincinin kapalı olduğu hatta hulk'a dönüştüğü durumdur.
isteksiz aksiliktir. kimse hoşnut olmaz budurumdan ama kendine engel olan az sayıdadır.
bir erkek olarak, ben bile geriliyorum. düşünün ki onları. yaşadığı sıkıntıları...
kadınların kukusu gibi, kukusundan dolayı olabilecek şeyi abartma durumudur.

- aşkım sevişelim mi

+ ay zaten reglım ( bakın i değil, ı ) git başımdan üff slk
asabiyetten çok bazen duygusallıkla boğuşur bazı kadınlar. yahu her ay insan depresyona girer mi? kpssden sonra ne yapacağım diye düşünüp ağlamaklı olur mu? eski günlerini düşünür mü? zordur kadın olmak zor bazıları göre çok kolay gibi görünse de.
erkekler için karın ağrısının başlangıcıdır.*
(bkz: ben mi kanattım)
kendilerini anlayamadıkları bir durumun içindeyken başkalarının kendilerini anlayamamasına deli olmalarının nedenini anlayamadığım ruh hali.
bunun asıl regl öncesi asabiyeti berbattır. nedensiz bir şirretlik hakim olur reglden önceki 3-5 gün. regl denen meret de bir hafta sürüyor. e bittikten sonraki birkaç gün de hatun kişisi yine mızmız. eee geriye ne kaldı amk?
genelde 25 yaş altında kızlara görülür çünkü abartmaya meraklıdırlar.
her ay ağrıdan ötürü acil serviste bir görünüp geliyorsanız normaldir asabiyet. diğer durumlar içinse; (bkz: abartma)
-dokunsalar ağlayacakmış hissi,
-kendini çirkin ve kilolu hissetme,
-her şeye alınma duygusu,
-aşırı hassasiyet, duygusallık,
-sevilmediğini, önemsenmediğini düşünmek.

bu tür duygular çok yoğun şekilde hissedilir ve ciddi bir bunalım olur. Erkekler anlayamaz, çok çok çok zordur.
sürekli kendini tekrar eden sinir dalgalanmaları. ama lütfen bayan arkadaşlar regl döneminde uyarıcı bir tabela falan asın yaklaşmayalım yanınıza. nedir yahu sizden çektiğimiz, bir anınız bir anınıza uymuyor bizim suçumuz ne. canınız isteyince konuşuyor istemeyince olayı götünüze bağlıyorsunuz. lütfen o münasip yerinizi iletişimden uzak tutun.
intihara yol açabilir, etraftaki herşeyden nefret edersiniz, herkesle kavga yapmak birini dövmek istersiniz. depresyona girip kendi kendinize, en küçük birşeye ağlarsınız.
içerik bulunamadı.
Kadınların kontrolünde olmayan durum. Tıpkı bu dönemde ağlamak ve canınızın tatlı istemesi gibi bir şey. Bir de erkekler pek yorum yapmasa iyi olur zira anlayamazsınız.
(bkz: anlayamazsınız)

(bkz: hem de ne)