bugün

Zevkle oynamaya devam ettiğim oyun.
Hatta düşman arıyorum, var mı oynamak isteyen?
bir oyunun varabileceği doruk noktası(bence). grafikler, senaryo, soundtracklar eksik olan hiçbirşey yok.

red alert 3 faciası yerine ra2'ye yuri's revenge gibi ek genişleme paketleri yapsalar inanın daha makbule geçerdi. ra3 ve ra2 arasında dağlar denizler kadar fark var nerdeyse.

ne varsa eskilerde var derler ya doğru aslında. o kadar pc oyunu çıkarırlar, pek çoğunu oynamasam da hakkında bilgi sahibi olurum az çok. hiçbirisi bir ra2 etmez.
halen büyük bir zevkle oynadığım strateji oyunu.
Unit lost diyen kadının sesine hayran olduğum oyun.
halen zevkle oynuyorum bende efsanedir yeri doldurulamaz,bi star craft broodwar değildir yapay zekası ama candır.
daha iyisi hiçbir zaman olamaz arkadaş. 33 yaşındayım. hala ara ara açar bi skirmish patlatırım. şimdi moda olan kule savunma oyunlarında ne o öyle, bi bölüm gelir geçmen mümkün değil amk ille kristal alacaksın 10 liraya bilmem ne falan hep tuzak. red alert öyle miydi? aslanlar gibi oyun. yok yok. şu anda da açtım oynuyorum. Helal olsun westwood, gözlerinden öpüyorum.. her yerinden öpüyorum her yerinden
age of empires den kesinlikle daha iyi olmayan oyundur. oyundaki en sevilen özelliklerden birisi de tesla kuleleridir.
bugün bile tadı kaçmayan efsane RTS oyunu. o sovyetlerin replikleri var ya...
oyun 2001 yapımı, bak 14 sene geçmiş hala oynarım bu oyunu. gta v' in vermediği hazzı yaşatır bana. üzerinden bi 10 yıl daha geçse oynanır bu oyun.
Tarafını seçip başlayıp kulelerinşa edip adamlar köpekler koyup karşı safı yenmrniz gereken komut oyunudur adamlar tamamen sizin kontrolünzde multiplayer yapinca tadına doyulmaz bi oyundur.
bugün origin de bedava dağıtılan oyun.

edit:oyun on the house da gözüküyordu kaldırmışlar.allahsız ea.
Geçen gün arkadaşlarla oturup muhabbetini döndürdüğümüz oyundur. Libyanın patlayan tankları amerikanın asker gondermesi. ilk para cevherlerine dalan arkadaş. Para arabalarına saldırıp arkasından nükleer atan arkadaş hepsi bir strateji örneği saygı duyduk ve gözlerimiz yaşardı hocam. Ruhu şad olsun Knight Online Counter Strike 1.3 1.5 Half Life.
sovyetlerle tum allied( muttefik) kuvvetlerinin deyim yerindeysd anasini belledigim, efsanem olmus oyundur. hala da oynarim. not: kirmizi dsha karizmatik ve guclu geldi ondan yani yoksa gomunist degilim.
windows 7 - 64 bit yüklemeye çalıştığım ancak uyumsuzluk nedeni ile çalıştıramadığım westwood oyunu.* internet dünyasının altını üstüne getirdim ancak bir sonuç yok. var olan tüm seçenekleri denedim tırt diye ses geldi. sorunun nasıl çözüleceğini bilen yazarların yeşillendirmesi dileğiyle en yakın zamanda oynamak istediğim oyun.
Win 7 32 bit ile oynadığım oyun. Prism tanklari ezer gecerim. Artic circle da 7 brutal bota karsi tek kazanirim.
yurı's ravenge paketini de yükleyin. yılların eskitemediği ve eskitmeye cürret dahi edemeyeceği efsanevi oyu.
multi oynamak isteyen var mı?
özlenen oyundur. lan ne günlerdi be. evet.
win 7 de yükleyip uyumluluk modlarını tek tek denememe rağmen grafiklerin çok yavaş ilerlemesi sebebiyle oynanamayan oyun. bilgisayar kurtçukları bi el atın.
uyum sorunu yaşatabilecek oyun.

(bkz: red alert 3) için böyle bir sorun yok.
En çok özlenen oyun. Evet.
ilk ciktigi zamanlarda grafik, ses ve strateji oyun türü bakımından en iyi video oyunuydu.cocuklugumu bilgisayar basinda gecirmeme sebep olmustur, halen daha arada bir vakit öldürmek için oynanilan oyunlarda başı çeker..
hell march hala insanı gaza getirecek etkidedir.

edit: https://video.uludagsozluk.com/v/hell-march-19332/
Kirov reporting sesi ile yusuf attıran oyun. Hemen hava savunma sistemleri iki katına çıkarılır.
"unit ready" sesleri kafamda yankılanıyor şuan. öyle bir güzel oyundu.