bugün

tr. dosyalarımı kurtar

bilgisayarda shift+delete attığınız, geri dönüşüm kutusundan da postaladığınız artık gitti sandığınız dosyaları kurtarmayı (en azından) deneyen program. küçük çaplı dosyalarda işe yarıyor, fakat kardeşiniz tatilde tüm türk sanat müziği arşivinizi sildiyse geri gelen dosyalar biraz kalitesiz olabiliyor. *

lazım falan olur sitesini de verelim. http://www.recovermyfiles.com/
dijital ortamda 'eski sevgili canlandırma' programı olarak da bilinir.
uyku sersemliği ile sildiğim film arşivimi bana kavuşturan program.
silinen koca bir hard diske tekrar kavuşturan program, 95 gb ın yüzde yüzünü tekrar getirmekle kalmadı, gençlikten kalma bir arşivime de kavuşturdu beni.
Ama formattan sonra hemen kapatın bilgisarayı, şöyle bir sakinleşin, ne yapacagınıza karar verin ve kesinlikle diskin üzerine bir şey yüklemeden programı çalıştırın. tabiki crack inide bulmak lazım.
%90 kurtarma oranına sahip efsanevi programdır. özelleştirilmiş farklı varyasyonları olmakla birlikte en genel receover my files tır.
lisans anahtarı oladan işe yaramayan program.
formattan sonra geri getirmek istediğiniz dosyaları getirmek için kullanılabilir olan program.
format attıktan sonra ve/veya herhangi bir dosyayı sildikten sonra eğer üzerine veri yazılmamışsa başarılı bir şekilde onu kurtarabilen program. yalnız full sürüm yoksa dosyayı sadece bulur, kaydetmez.
licence key'i nasıl bulacağımı merak ettiğim program.
acil yardım pls.