bugün

ülkücü gençlik derneği istanbul il başkanlığında bulunmuş bir kişidir. ümit doğanay ve cavit orhan tütengil cinayetlerinde adı geçmektedir.
gençlerbirliği'nin sezon başında sakaryaspordan transfer ettiği 1977 doğumlu kaleci. son haftalarda takımının kalesini gökhan tokgöz'den devralmış durumdadır. ilk olarak sakaryaspor'un süper lig'den düştüğü sezon görev aldığı maçlardaki performansıyla dikkat çekmiştir. eski takımının süper lig'e tekrar çıkmasında önemli rol üstlenmiştir.
2009-2010 sezonunda konyasporda forma giyen recep'in en belirgin özelliği her yediği golden sonra küfür etmesidir.
tekirdağlı olan kaleci gol yedikten sonra küfür etmesi trakyalılığından gelir.

not: trakyalıyım sonuna kadar.
adı şike iddialarına karışan konyaspor kalecisi. ilhan cavcav kendisine sahip çıkmış ve o bizim damadımız asla böyle bir şey yapmaz demiştir.

http://www.ajansspor.com/...i_seviyorum.html?ref=flas
sakaryaspor'da da bir dönem kalecilik yapmış olan vasatın biraz üst seviyesinde olan kaleci.
dün telegol programına bağlanarak, şike iddialarına cevap veren kişidir. benim şike yaptığım kanıtlanırsa futbolu bırakacağını söyleyerek kendisine güvenen kalecidir.
gün itibarı ile gözaltına alınmıştır.
(#7415211) nolu entryde de bahsedildiği gibi karabükspor konyaspor maçından sonra telegol canlı yayınına çıkmış. hakkındaki iddiaları hiç utanmadan yalanlamış, programına çıktığı adamlara yok serhat abicim yok sinan abicim gibi şirinlikler yapmış, 4 gol yediği karabükspor maçından sonra tribünler bana şikeci recep diye tezahürat etti moralim bozuldu diye şikayette bulunmuş, sinan engin tarafından takma kafana halkımız böyle işte şeklinde teselli edilmiş şahsiyet.

eeee recep hani yapmamıştın. hani şikeci değildin. nolacak şimdi... nolacak...
şike yaptın bari tvlere çıkıp inkar etmeyeydin...
Tahliye olduktan sonra yaptığı konuşmasında ''yedek kaleciydim bahsi geçen maçta nasıl etki edebilirim maçın sonucuna resmen Çölde gezerken kutup ayısıyla karşılaştım''gibi bir cümle kurarak içinde bulunduğu durumu net olarak belirtmiştir