Popülist siyasetçi.
3 defa seçim kaybetmiştir.

1986 istanbul milletvekilliği, seçimi kaybetti
1989 beyoğlu belediye başkanlığı, seçimi kaybetti
1991 istanbul milletvekilliği, seçimi kaybetti
dinazorlar bile hatırlamaz lan bunları.

tayyip the undefeated. champion of the rize. bringer the roads. first of his name. admiral general. khaleesi of the white sea*. breaker of the rules and father of the %51.

ecnebilerce böyle bilinir.
bi değişik anacaklar bu ağabeyi.
türkleri bitirmeye ant içmiş gürcüdür. biz türklerin asla lideri değildir. araplaşmış türklerin ve kürtçülerin gerçek lideridir.
reis anlık reklam kuşağına geçti.
korona tedbirlerini dinlemek için açtık, yol köprü kavşak maşallah anlatıyor da anlatıyor reis.
Sen önce bulunan aşı için sipariş ver hayatımın anlamı. para yoksa sarayı satalım, yerleştirelim 1+1 sobalı eve hak ettiğin gibi seni de. Müslüman zorlukta şükredendir. Herkese yetecek kadar aşı alırız bu şekilde.
Guran okuya, guran okumasa hayatta oy vermem ama guran okuya, allahlı guranlı adam gevura mı oy verek. Hüloğğğğ.
yine patronlara şirin gözükmek için tatlı yasakçıklar getirmiş zat.işçilerin sağlığını zerre düşündüğü yok.
israf haramdırın en güzel karşılığı olan bıyıklı.itibardan tasarruf olmaz diye diye hazine ve örtülü ödeneği halkın gözünün önünde soyuyorlar bizim salak millet de hala alkışlıyor bunları.

O salaklardan biri eksiledi,sizin beni eksilemeniz benden bir şey götürmez size çok şey kaybettirir.
güneydoğuda yapılan operasyon katliama dönüştüden sonrasını okumadım.

(bkz: okuyamadım kardeş durumumuz yoktu)
türkiye'nin cumhurbaşkanı.
ilk yılları efsane, son yılları ise kestanedir.
20 yıldır ülkeyi yönetiyor.

her sene yeni bir eğitim sistemi

her sene yeni bir sınav sistemi

her sene yeni bir ekonomik paket

her sene 5000 tane içi boş açılış töreni

her sene yeni bir yargı reformu

her sene kabinede değişiklik

olm bi ayarı yok mu bu işin?

beceremiyorsan in artık, bilen biri kullansın...
yalnız değildir. bahçeli'si var. çakıcı'sı var. en olmadı zindandan damadı getirttirir, okey çevirirler.
stalin'le akraba çıksa şaşırmayacağım türk düşmanı diktatör. tong yabgu'nun inlettiği gürcülerin soyundan geliyor büyük ihtimal.
Şuanda neredeyse atatürkten bile daha yetkilidir. Hatta son dönem osmanlı padisahlarindan daha çok yetkisi vardır. Bu yetkiyi kendisine halk verdi ama etkiyi gösteremedi. Başkanlığı bence hak etmişti ama bu fırsatı iyi kullanamadı. Başkanlıkta ısrar ederse ilk secimde gider veya anlaşıp akpden vazgeçip parlamenter sisteme dönülür ve kendisi yetkileri sınırlanmış halde bir dönem daha cumhurbaşkanı olur.
The world leader.
Türk milletini bitirmeye ant içmiş gürcü. kesinlikle başımıza gelen en kötü kişiler listesinde ilk üçe oynar.
tanrı'nın türk milleti'ne kötü bir şakası. hem de çok kötü.
Konuştukça borsayı düşürendir kendileri. (bkz: sayın cumhurbaşkanımızı en çok benim sevmem)
Bilmeyen vardır istanbul belediye başkanlığı yaptığı dönemde yazdığı kitabı olan ulusların zenginliği ismindeki kitabı beşinci baskiyi yapmış olup 933.538 adet satmistir. Ayrıca son 2 ay içerisinde sonax TÜVTÜRK ve yabancı firma crystal palace anket şirketlerinin yaptığı anketlerde yüzde 56 ile 68 arasi oy alarak gönülleri tazelemistir.
uzun adamlar külliye'de buluştu.

görsel

dünya lideri erdoğan, dost ve müttefik ülke katar emir'ini kabul etti.
"yolu yolu yolumuz, davası davamız olan büyük lider" şeklinde sevildiği gözlemlenen kişidir. yalnız onun 2023 den sonra yolu çok büyük ihtimalle ismi lazım değil bazı adalara falan doğru gözüküyor. oralara sizi almazlar baştan söyleyeyim..
çok yakışıklı ve karizmatik ayrıca uzun boylu.

komple erkek.