bugün

yalçın küçük'ün iddiasına göre tayyip erdoğan epilepsi hastalığına sahiptir. tayyip erdoğanın "kan şekeri düştüğü" gerekçesiyle güven hastanesine kaldırılması zamanında onunla ilgilenen doktor'un nörolog olması bu iddiayı güçlendirmekte *.

kan şekerinin düşmesine nörologlar bakmaz. öte yandan epilepsi hastalığı bulunan bir insanın bir ülkenin başbakanı olarak görev yapabilmesi ne kadar mümkündür.

(bkz: caligula)
(bkz: saralı cumhur)
ayrıca makam aracında kilitli kalması durumu tamamen geçirdiği nöbeti gizlemek amaçlı tezgahlandığı da söylenmektedir.
ve çakısıyla tırnaklarını temizlediği görüntülerde şuurunun kapalı olduğu da iddaa edilmekte. hepsi mantıklı iddalar olup bazı tanış uzmanlar tarafından doğrulanmıştır.

yeni seovi için not (bkz: oylama yaparken 10 sn kurali)
Yalçın Küçük'ün ima ettiğine göre başbakan Recep Tayyip Erdoğan sara -bir başka değişle- epilepsi hastasıdır. Ayrıca yine Yalçın Küçük'ün başka bir iddiasına göre de Dolmabahçe görüşmesinde dönemin genelkurmay başkanı Yaşar Büyükanıt'ın çantasında Başbakan'ın bu hastalığına dair belgeler bulunmaktadır. Yalçın Küçük bu iddiasına seçimden sonra Başbakan'ın Hatay'da herkesten uzakta yaptığı tatilin bir tedavi süreci olduğunu da ekler.

Bunun haricinde başbakan'ın arabada bayılması olayını da dikkate alırsak başbakanımızın sara hastası olması çok ciddi bir iddia olarak karşımıza çıkmaktadır.
fevri çıkışları ve olur olmadık zamanlarda arabanın içerisinde mahsur kalması bu yüzdendir.
(bkz: sara nöbeti)
üzüntüye gark olmamıza sebep veren olaydır.
(bkz: sonuç)
Yalçın küçük'ün dünkü iddialarından sonra açıklama yapmak ihtiyacında bulunmuştur. Bu da iddiaları kuvvetlendiriyor. sözlüğü takip ediyor da olabilir. *

http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2009/06/20
cumhurbaşkanlığı seçimlerinin bir gece öncesinde sara nöbeti geçirmiş ve gizlice güven hastanesine kaldırılmıştır. ziyaretine ise sadece yaşar büyükanıt alınmıştır. rte yi yatakta bitik bir şekile gören tek kişi büyükanıt tır.
başbakanın iki gündür kayıp olmasını açıklayabilecek varsayım.
...
edit:
bu entry, kamil'in (#9448481) nolu entrysinden ilhamla yazılmıştır.
önemsenmemesi gereken bir iddiadır. iddia sahibine bakılmalı. yalçın küçüğe göre kendisi de vatan severdir.
türkiye'nin yüzde 58 lik kısmını çok üzer diğer kısmının bir bölümünü de biraz üzer bu haber.
"sakın, sana kötüsün diyenlere aldırma. bana da gerizekalısın diyenler oldu. ve ben, atomu parçalayıp ellerine verdim"

(bkz: albert einstein) ...
hasta veya deyil. bu adamın cesedinin bile mevcut siyasi aktörlere fark atacağını göz önünde bulundurursak pekte ehemmiyeti olmayan bir detaydır.
(bkz: ay çok üzüldüm)
Bir rivayete göre ilaçlarını almayı unutunca makam aracında sara nöbeti geçirmiş ve aracın camı korumalarınca kırılarak dışarıya çıkarılmıştır.
Var ise kendisinin rahatsızlığı asla siyasi istismar konusu olmamalııdr,ancak hükümetin başında bulunan ve hatta 'başkanlık' merciine talip bir kişinin sağlık durumunu halkı ile açıkça paylaşması gerekmektedir.
kuvvetle muhtemel iddaa. ancak;

-kimseye hastalığını açıklamak durumunda değildir. (bkz: cahillerdeki tıp merakı)
-epilepsi grip hastalığı gibi değildir. geniş bir spektrumda en hafifinden en ağırına kadar bir kümedir. (bkz: otomatizma) (bkz: absans tip nöbet) {halk! anladın mı? anlayabileceğin şekilde anlattım}
-bülent ecevit ölüyken başbakanlık yaptı, ona bir şey dedik mi?
-1 senelik aksiyonu; bu adamın 1 günlük aksiyonu etmeyenlerin eleştirmesi de ayrı bir trajedi.
-iddaa sahibinin kendisi; yalçın küçük ise şizofren, hemen hastaneye mi kapattık?
(bkz: Kötüye bir şey olmaz)
(bkz: recep tayyip erdoğan ın kolon kanseri olması)
(bkz: recep tayyip erdoğan ın akciğer kanseri olması)
(bkz: recep tayyip erdoğan ın sara hastası olması)
recep tayyip erdoğan'ın sana hasta olması diye okunma ihtimali yüksek cümledir.
aaaa... hasta olan adam, nasıl başkan olmaya kalkar ?

hasta lan hastaaaa !

bu hastalık öldürmez ama çevresindekilere ölümden kötü anlar yaşatır...

sara hastası olan adam ne zaman doğru düzgün düşünebilir ki ?
tahmin ediyordum ama bu kadarını da etmiyordum..

görsel
tahmin ediyordum ama bu kadarını da etmiyordum..

görsel

ERDOĞAN EPiLEPSiDEN KAYNAKLI BiRÇOK KiŞiSEL BOZUKLUK YAŞIYOR

Erdoğan’ın sahip olduğu Epilepsi (Sara) hastalığından kaynaklı birçok kişilik bozukluğu içinde olduğu dile getiren Dr. Açıkalın, Erdoğan’da beliren birçok özellikte Epilepsinin büyük etkisinin olduğunu söyledi. “Beyin içinde bulunan sinir hücrelerinin olağan dışı bir elektro-kimyasal boşalma yapması sonucu ortaya çıkan nörolojik bozuklardır” diyerek hastalığı tanımlayan Açıkalın, Epilepsi nöbetlerinin farklı şekillerde ortaya çıktığını söyledi.

‘EPiLEPSi HASTALARINDA SOSYO-PSiKOLOJiK PROBLEMLER YAŞANIR’

“Epileptik hastalarda psikiyatrik ve sosyo-psikolojik problemlerinin görülme sıklığı tam olarak bilinmese de bu hastalıktan kaynaklı yüzde 20-25 arasında sosyo-psikolojik sorunların yaşandığı tahmin edilmektedir” diyen Açıkalın, hastalığa sahip kişilerde nelerin yaşandığını şu şekilde sıraladı: “Bu hastalar işsizlik veya işlerinde verimsizlik sorunları da yaşamaktadırlar. Hastaların yüzde 10 civarındaki bir bölümü psiko-mental defektler ve bozuklukları nedeniyle psikiyatrinin süjeleri olmaktadırlar. Bu hastaların sosyal ilişkilerinde de arkadaş çevreleri, eş ve çocuklar, akrabalar ve iş bağlamında da çok ciddi sıkıntıları vardır. Epilepsi hastalarında hem nevrotik bozukluklara hem entelektüel kifayetsizliklere hem de kişilik bozukluklarına rastlanmaktadır. Epileptik hastaların saldırgan bir karakterleri vardır.”

http://www.turkishnews.co...ogan-epilepsi-hastasidir/
tamam kendisini hiç sevmem ama allah şifa versin. insanız heralde. umarım da yalandır. sevgiler..