bugün

Ben hayatımda hiç içki içmedim ama bi 35'lik yuvarlayabilirim.
hırsız mırsız

soyguncu tecavüzcü falan değilsen

varlığının ne hayrı var ki ?

yokluğundan neyimiz eksik olabilir ?

gerisi için sorun büyük tabi.
korkuyorum sözlük. sanki 600 küsür yıl osmanlı devleti, 100 yıllık cumhuriyetimiz yokmuş, bir anda erdoğanla birlikte var olmuşuz gibi.
(bkz: bayram).
(bkz: her şey çok güzel olacak)
Livada çok güzel bir pasta var. Ondan alacağım ben.
Hayat devam edecek.
güncellenmiş bir recep tayyip erdoğan yetiştireceğiz.
Politik komedi.

Özgürce yapacağız.
Seçim yapacağız.
Davulla, zurnayla kutlama yapacağım, tabii aynı zihniyettekiler başa geçmezse.
Şimdi ben o günün programını belirledim eğer böyle bir şey gerçekleşirse önce seçim sonuçlarını birkaç kere daha kontrol edeceğim ardından arkadaşlarla bir kutlama sabahlara kadar ondan sonra yeni güne merhaba.
siz ne yaparsınız bilmem de ben göbek atacam ulan açacam müziği zabahlara kadar oynayacam.
Bizim ne yapacagimiz onemli değil, balli ihaleleri alan șirketler ne yapacak, ișsiz kalacaklar.
Atatürk gitmiş sen RTE diyorsun..
Kişiler gider, bâki olan yüce devlettir.
ulan 2 haftadır birilerini geçim derdinden ettiği intiharları dinliyoruz hâlâ halk yiyecek ekmek bulamaz diyo, len geri zekalı insanların ağızlarındaki lokmaya kadar çalıyolar çomar mısın, cahil misin bilmem ama bi beyin yoksunluğu var aq
Bütün muhalifler toplanıp şükür namazı kılacağız. Müslüman değilim ama bende iştirak edeceğim.
biz yeni cumhurbaşkanı seçeceğiz. sizi bilemem, hani şu edindiğiniz malların, hakkını yediğiniz insanların, bankamatikten aldığınız maaşların, bu memleketin değerlerine ettiğiniz lafların filan hesabını sorarlarsa, avukat tanıdıklar var, ama girerler mi bu işe bilemem.
After party.
https://youtu.be/8tgNBWXnVn4 ne yapacağımız belli.
görsel
Bir merak.

Nereye giderse?
kutlama yapacagiz ama asla anma yapmayacagiz.
party hardy.