bugün

bana nedense aitor lopez rekarte yi çağrıştıran takım. sociedad benim için aitor dur arkadaş, bırakmıştır büyük ihtimalle gerçi ama, böyle de düz insanım ben.
bu hafta deplasmanda düşmemeye oynayan cadiz'i 3-1 yenerek bitime 2 hafta kala 2. ligde liderliğe yükselen ve bu hafta evinde celta vigo'yu yendiği takdirde 3 sezon sonra la liga'ya dönmeyi garantileyecek takımdır.
bir ara la liga'da şampiyonluğa oynayan iki sezon sonra küme düşmemek için mücadele veren ve nitekim düşen takım.
(bkz: sivasspor)
la liga'ya çıkamayasıcalar. bunlar şampiyon olarak çıkmak ister bu hafta kesin kazanırlar dedim 4 yedi şerefsizler. oran da iyiydi aq.
ispanya ikinci liginde ligi 1.nci bitirmekle beraber iddaa da kendisine oynadığım hiçbir hafta,bir türlü galibiyet alamayan uyuz bi ispanyol takımı....
sezona iyi başlayıp bir ara alt sıralara gerileseler de hemen toparlanan ve 10 maçta topladığı 16 puanla 7. sırada bulunan la liga takımı.
hak ettiği yerde olan, segunda division'da sırıtan; la liga'da ibneleşen takım.

içerde yine iyi idare ediyorlar ama deplasmanda çok zayıf kalıyorlar. üzülüyorum böyle 1-0 öne geçip 1-1 berabere kaldıklarında ya da çatır çutur gol yiyip yenildiklerinde.
(bkz: Javier de Pedro)
halen ismini duyunca nihat ve kovacevic ikilisini aklıma getiren takımdır.
nihat lı kovacevic li, de pedro lu valery karpin li adını hatırlayamadığım sevimki kısa boylu kel sağ bekli kadrosuyla zamanında pek maçını izlettirmiş, sempatik takımdır.
nihat kahveci, kovacevic, karpin, de pedro, westelveld, rekarte, aranzabal, gabilondo ve bu isme dikkat xabi alonso ...

"bu kadroyla zamanında takım oyunu böyle oynanır" diyen kulüp.
(bkz: bat bi hiru lau bost sei zazpi real)
iki haftadır duraklama dakikalarında maç kazanıyorlar, geçen hafta betis deplasmanında duraklamalarda inigo martinez'in hayvan golüyle kazandılar, bugün de aynı skorla, aynı tarifeyle bu sefer malaga'yı 3-2 yendiler hem de 89. dakikaya kadar yenik götürdükleri maçta. bu sefer de duraklamalarda ifran dehşet gol attı. seviyorum kendilerini, yolları açık olsun.
acilen kovacevic ve nihatın oyuna girmesi lazım.
bugün, 10 ocak 2013'te oynanacak maçta atletico madrid karşısında galibiyetine 5.50 oran verilen takım.
avrupa da sempati duyduğum tek takım.
zamanında darko kovacevic yüzünden sempati duymaya başladığım takım. nihat kahveci'nin de etkisi oldu tabi. la liga'da deportivo ve real sociedad'lıyım.
20 ağustosta beni şaşırtan takımdır. Lyonu deplasmanda yenmiştir. Bemim kuponuda yatırmıştır.
şampiyonlar ligi kura çekimine 1.torbadan katılması beklenen rakibini deplasmanda 2-0 yenmiştir. lyon'u eleyip şampiyonlar ligi gruplarına kalmayı başarırlarsa 4. torbadan kura çekimine katılacaklardır.
play-offta lyon deplasmanında 2 şahane gol atmış ispanyol takım.
Xabi alonsoyu dünya futboluna armağan etmiş sempatik ve mütevazı ispanyol takımı.

grizman ve xabi prieto sevdiğim oyunculardır.
antuan griezman , xabi prieto gibi oyuncuların bünyesinde barındıran ispanyol takımı. Nihat sağolsun ispanyada desteklediğim avrupadada sempati duyduğum takımdır.
Ayrıca yeni transferi bosnalı genç oyuncu (bkz: seferoviç) ve carlos vela ikilisi çok can yakacak.
nihat- kovacevic ikilisiyle hatırladığım takım.
bayer leverkusen deplasmanından puanla dönen takim.
dünyanın en salak gollerinden birini yiyen takımdır.

http://youtu.be/PUEkSpVvo4w
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar