bugün

del bosque ile birlikte şampiyonlar ligi kupa aboneliği kaldırılmış takım.
galatasaray ile kiyaslanmasi hic de dogru bulunmayan takim. *
hem zaten ayni paralelde seyreden takimlarin birbiriyle cakismasi/kesismesi mumkun degildir bi kere. *
parayla saadet olamayacaginin canli kaniti olan ispanyol futbol takimi.
deplasmandaki recreativo maçını uzatmalarda zar zor kurtaran.. barcelona nın, atletico madrid e 6 atmasıyla sessizliğe bürünmüşlerdir.. e bu hafta deportivo, o olmadı deplasmanda real zaragoza nın elineden kurtulmaları imkansız gibi görünüyor.. hala şampiyon olacaklarını düşünenler için üzülmekten başka bir şey yapamıyorum..
ingilizce "gercek madrid".
ispanyolca'da real, "krala ait" manasını taşır.. bu yüzden ingilizce değendirilemez ve "gerçek madrid" tanımlanması yapılamaz.. yani benim bildiğim real madrid ispanyol klubü ya, ondan yani..

alakalaı olarak; (bkz: franco)
bi ay icinde don santino corleone'yi formasini alirken gorecegimiz takim.

allah'in izniyle bu sene 30. sampiyonlugunu kutlayacak avrupa'nin yok yok dunyanin en buyuk takimi.

dunyanin en cok kupa alan takimi..
faşist diktatör franco sayesinde sayısız kupası olan, bütün yıldızları bir zamanlar yine faşist franco sayesinde bünyesine toplayan, bu sebeptendir ki barcelona'nın en büyük olmasına bizzat yardım eden ispanyol kulübü.. çok övündükleri kupaları için;

(bkz: halamın bıyığı olasaydı amcam olurdu)
figo'yu barcelona'nin elinden alisi franco'nun donemine denk gelmemis takimdir. cok ovundukleri kupalari icin;

(bkz: yaz yaz bitmez)
figo'nun transferi için sadece tek bir söz söylenebilecek nam-ı diğer galacticos ;

tümer metin

aynı zamanda akla parayla saadet olmaz şarkısını da getiriyor bu hınzır takım..

bu dünya senin olmaz
ettiğin yanına kalmaz
söylemiştim madrid'im (barca'nın sevgilisi babında)
parayla saadet olmaz
ugruna taraftari olmayanlarin bile iyelik ekiyle sarkilar uyarladigi takim.. *
taraftarı olmayanların bile sevgisini kazanmış takım.. ee barcelona'nın sevgilisi olmak her takıma nasip olmuyor..

(bkz: seni ben ellerin olsun diye mi sevdim)
(bkz: sen olmasan madrid ah bu hayat çekilmez)
taraftari olmayanlarin bile sampiyon oldugu zaman formasini satin alacagi takim..

(bkz: dilimde sarkisi askin)
30. sampiyonlukla birlikte 3. yildizi takmaya hak kazanacak dunyanin en buyuk futbol takimi..

ayrica istatistiklere gore kendi ulkesinde ve uluslar arasi alanda en fazla kupa kazanan takim.. ehmm..

(bkz: viva madrid)

ayrica;

http://www.youtube.com/watch?v=98gjIlR4LdI
2006-2007 la liga sezonunu sampiyonlukla tamamlayarak bu sevinci 30.kez yasama serefine ulasan kulup.
zaferlerin takımı.
yıldızlar karması
bu akşam şampiyon olarak beni havalara uçuran takım. aslında öyle fanatik real madrid'li değilimdir. barcelona düşmanlığından olsa gerek bu sevincim.
sırf roberto carlos'u kadrosunda barındırdığı ve garibanın (gariban????? neyse...) gelmeden son bir şampiyonluk görsün diye desteklediğim düşman kardeş.

(bkz: birgün herkes atletico madridli olacak) *

ayrıca tebrik ederiz, la liga'nın taze şampiyonu.

edit: adi barça sen misin bize 6 atan, oh olsun sana.
dünya karması oluşturup hiçbir şey kazanamadıktan sonra bu sezon başından itibaren transfer politikasını değiştiren ve sadece takıma sahada katkı sağlayacak oyuncular transfer eden takım. bu politika ile ilk senesinde şampiyonluğa ulaşmıştır.
galacticos devrini sampiyonlukla sona erdiren fifa tarafindan da yuzyilin takimi secilen futbol klubu.

(bkz: campeone)
mesnetsiz oligarşik gücün, kral ve şürekasının kıl, gıcık antipatik ve sevimsiz takımı...
(bkz: viva barça)
okay karacan'ın bu geceki ilk madrid golüne yaptığı şike yorumu ve güntekin onay'ın fanatik barcelona taraftarlığına rağmen gecemi zehir etmemiş ve bizlere 30. şampiyonluğu hediye etmiş efsane. campeone campeone oooooo.
fifa tarafından yüzyılın takımı seçilen ve aşağıdaki amblemi formasında taşımasına izin verilen kulüp.

http://www.realmadrid.com...tipomejorclubsigloxxp.jpg
sarıklı takım

(bkz: gonüllerin şampiyonu)
(bkz: sevilla)