bugün

coşkun bir sıfattır kendisi. sözlük hayatına beni alıştıran kişilik olarak kendisine olan sevgi ve saygım sonsuzdur. ortamda bir adet ramirez mutlaka bulunmalıdır ki muabbet şenlensin.
(#198715) entrysine ragmen verdigim kelimeye turkce karsılık bulamayan, msn'e cok iyi ekleyen, diger ozelliklerini desifre etmek istemedigim, anlatılmaz yasanır yazar*
henüz çok fazla tanımadığım ama tanıdığım kadarıyla çok cana yakın ve sempatik, sözlükte biraz daha fazla yazmasını istediğim sevgili yazar.
dünyanın en iyi klasik gitarlarını üreten firma. Eskiden daha iyi oldugu soylenir. Ayrıca R4 modeline sahibimdir.
çevresindeki insanların ramiiiii nolur biz de o t-shirtlerden yaptıralım seslenişlerine maruz kalan gece gece beni benden alan gülmekten uykumu kaçırtan şahsiyet.
yarın maliyeti tarafımdan karşılanacak bir adet naneli nargile içecektir kendisi. ayrıca beni sözlüğe kazandırmasına rağmen kendisinden daha fazla entry girmiş olmam benim değil onun terbiyesizliğidir.* işte böyle bir adamdır kendisi, yorumu size bırakıyorum.**
(bkz: jose ramirez)
sadece ikinci zirvesine gelmiş olmasına rağmen bir hayli kaynaşan yazardır. ayrıca ikinci nesil yazar olup bu zamana kadar sadece iki zirvede bulunmuş olması da kendi ayıbıdır.*
nickini bir türlü hatırlayamayıp ona buna sorduğum, en sonunda haa evet oydu diye tepki gösterip nick altı entrylerine hücüm ettiğim, zirvede çay ihalesi kendisine kalan, kibar mi kibar, efendi mi efendi yazar kişilik.
ankara'da yaşayıp, uludağ sözlük üyesi olup hem de 2.nesil) zirvelerle şu ana kadar bir alakası olmamış sözlük yazarı iken olaya el atmamla birlikte artık o da milli olmuştur. gayet de memnun kalmıştır ama, gözleri öyle diyordu.*
hedef kitleye (20,f,ankara) uludağ sözlük'ün reklamını beraber yapmak istediğim... *
(bkz: adam gibi adam)
(bkz: tüh erkekmiş)
uzuuun bi süre karşılıklı oturup doğru düzgün konuşmadığımız, ders saatleri konusunda benimle aynı dertten muzdarip, çayı içecekmiş havası verip yanlışlıkla alınca, nereye koyacağına kara veremeyen, bu haliyle beni baya güldüren, iyi kalpli olduğu yüzünden belli yazar. bi dahaki zirvede görüşmek üzere diyor ve iyi geceler diliyorum. *
Metal fırtına kitabında baş kahramanımız gökhanı güney amerikada esir alan adamın adıydı yanılmıyorsam.
kendisi call of duty modern warfare 2 nin başrol oyuncusudur. herkes size ramirez diye bağırır. bir süre sonra yeter lan ne ramirez miş diyip bilgisayarı kapatırsınız.
son entrysini 2 yıl önce giren ikinci nesil yazar.