1. 1.
  Pit stop stratejisinde hata yapan Fernando Alonsonun 20. turda pite daldıktan sonra bir türlü pite girmek bilmeyen raikkonen'e yönelik sarf etmesi muhtemel atasözü tadında ukte!

  --spoiler--
  Kendimden uzuuun bir anı; *

  Olay bende şöyle gelişir; yakın zamanda internetten edindiğim ispanyolca olan* Formula One 2006 isimli oyunda haftalarca deneme yaptıktan sonra ilk defa bu gece başına adam akıllı geçtiğim 57 turluk Bahreyn Grand Prix'i sırasında tüm lanetin üzerime yıkılmasına sebep olan giriş cümlesidir bu ukte. *

  ilk olarak oyunun 57 turdan ibaret olduğunu bilen ben tarafından "ulan 2 pit-stop sallarım cukka puanları atarım cebe. Hadi bismillah!" diyerek renault'un yakıt deposu 95 litreye çıkarılmış, depomuz doludur 1:34:00ün altına inemeyiz diyerek de 7. cepte oyuna başlanmıştır. Türk yiğitliğiyle ilk düzlükte hafif schumacher sıkıştırılarak 3. sıraya çıkılmış, derken fisichella denen çaylağın eline verilmiş, biraz kasmakla beraber raikkonen abiye de şukela bir sol çekilmiş ve tıngır mıngır ilerlenmektedir.

  Derken yarım saat hatasız sürüşle geçmiş benzin göstergesi alarm vermiş, ispanyolca olan lanet oyunda * işler pit stopa gelmiştir. O vakte kadar kasılıp büzülüp raikkonen'e 13 müthiş saniye fark atılmıştır. Fakat olay sonrası birkaç tur sonra bizim pitten dolayı öne geçen raikkonen bir türlü pite girmemektedir.

  - dizel mi kullanıon lan allahsız!
  - Depo yerine tank mı taktım kodum aletine!
  Gibi binimum saldırılarla sabır taşmakta terler boşalmaktadır bünyeden. Ki bu 15 turluk olay sorasında 0,354, ne bileyim 0,125 saniye arkandan gelen fisichella diye bir bok kafalı vardır ki aman aman. Ulan düşman takım olsan yapılmaz. Solumdan viraja girmeye çalışmaktan, düzlükte dikiz aynasının bir sağına bir soluna geçmekle uğraşmaktan sinirlerimi iicen germektedir.

  30kusuruncu turda artık günün lafı, formula 1 oyun kariyerimin uktesi gelir;
  (yüksek seste el havaya kalkarak)

  - raikkonen pite gir lan allahsız!

  Oysa raikkonen kardeşim taaa 37inci turda pite girmiş bi kaç tur fisichella adisiyle beni baş başa bırakmıştır. Ben de albers ve liuzzi'ye tur bindirirken fisichellayı araya sıkıştırmış 5 güzel saniyesini alıp Renault arabamla şaha kalkmışımdır.

  Ama allahsız raikkonen stratejide elime vermişdir. * Benzinim ikici kez bitip pite yollandığımda eleman 2 saniyecik arkamdadır ve ben çay molası verirken basmış geçmiştir üstüme. Ben son stoptan fisichella'nın 1 saniye önünde çıkmış. - Çekil kıçımdan lan Allahsız takım arkadaşım, diyerek kapatmışımdır ama nafile. daha bitmediiii! ikinciliğe bile razıyken 50. turda boşalan arka frenlerim sayesinde de* virajları Tokyo drift havasında almaya başlamış elemana bir tur sonra teslim olmuşumdur. Neyse türküz, eziğiz üçüncülüğe de razı oluruz derken 12 saniye arkada şanslı slevin schumacher belirir! iki tur kala o da elime vermiştir ben drift üstüne drift atarken en sonunda da dellenip sondan bir önceki turda frenleri yarı gücüne düşmüş bir renaultla Bahreyn Grand prix'sinin uzun düzlüğünün sonunda 320ye çıkmış ama düzlük sonunda yeni başladığım kariyerime veda etmişimdir!

  bu da gülünesi, ağlanılası, film gibim anımdır!
  --spoiler-- *
  10 -1 ... meo
 2. 2.
  (bkz: hakan şükür futbolu bırak lan allahsız)
  2 -1 ... ee caylar kimden
 3. 3.
  oha be prekazi ve yok artik lebron james i hatirlatan entry
  2 ... cooldiver