bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hiç kimsenin dinlemediği abuk şarkıları bulup, çıkarıp çalmada bir numara olan, bursa'nın yerel radyosu...
  ... ferrole
 2. 2.
  insanların dinlememesine bağlantılı olarak artık sadece reklamdan ibaret olmaya yüz tutmuş radyodur.
  oysa ki ne kadar güzel okulumuzu temsil eden bir radyodur. nasıl mı? her gün saat 12 ila 1 arasında üniversitemiz radyo televizyon topluluğundan* arkadaşlarımızın sunduğu program ile.
  önemle duyurulur bu reklam içerikli bir entry olmamakla birlikte yukarıda adı sanı geçen herhangi bir topluluk veya radyo üyesi olunmamakla beraber kendilerinden para dahi alınmamıştır. sadece gönül işi, duygusal yani, sadece duygusal anlıyacağınız, ya da ben çok konuşmayım...
  ... chemsuk
 3. 3.
  yerel bir radyo olmasına rağmen sloganında türkiyenin en hayat dolu radyosu olduğunu iddia eden, bir zamanlar uludağ üniversitesi rtt * tarafından hafta içinde yayın yapan, fakat daha gönüllü ve yetenekli arkadaşlar aradıklarını söyleyerek buna bir son veren, bütün çalışanlarının soğuk tavırlarıyla insanı geri iten radyo.
  ... wicker park
 4. 4.
  şarkı arşivinden çok reklam arşivine sahip, bir saat içinde sadece 2 şarkı çalabilen 97,0 frekansından yayın yapan frekans kirliliği yaratan radyo. geceleri yabancı müzik yayını yaptığı zamanlardan kalma çok güzel cingılları vardı. küçük balıklı'da ki sıradan bir oto tamircisinin reklamını bile parasıyla değil mi kardeşim mantığıyla verebiliyorlar.
  ... jerky
 5. 5.
  90 lı yıllarda bursada yaşayan liseli gençlerin vazgeçilmez radyo kanalıydı. murat makar ın sunduğu programa kilitlenir, televizyon falan izlemezdik o zamanlar. Şimdi istanbulda olmama rağmen 2 gündür internet üzerinden yeniden dinlemeye başladım. Frekansı 95.7 olmuş. Frekansı gibi kaliteside düşmüş. Reklamdan başka hiç bir şey yok.

  Yazık olmuş, hiç olmuş.
  -1 ... tutsikimiyancek
 6. 6.
  iki yıl önce, Uludağ üniversitesi öğrencilerinden en iyi yerel radyo ödülünü almıştır.
  ... vodkadangeldik
 7. 7.
  Medya S bünyesinde yer alır.
  ... vodkadangeldik
 8. 8.
  ilk özel radyolardandır.
  ... vodkadangeldik
 9. 9.
  bursanın radyolarından. laf arasında programı varken rastgeldim, çok hoşuma gitti.
  1 ... odunluzikkim
 10. 10.
  yayın tarzını değiştirerek tamamen yabancı müzik yayınlamaya başlayan bursa radyosu. frekansı 95.7'dir.
  ... templeton peck