bugün

frekansı 96.2 olan ntv destekli, sıkılmadan saatlerce dinlenebilecek nezih radyo.
maalesef istanbul dışında internet ve digiturk dışında dinleyemediğim ama istanbul'a gidince de vazgecemediğim güzel radyo.
internet üzerinden dinlenildiğinde genelde sorun çıkaran ve resmi sitesinde top5 bölümünü çok nadir değiştiren radyo
pazartesi geceleri laneth ismindeki programla çoşmamıza sebebiyet veren en kaliteli müziğin çalındığı güzel radyo kanalı.
(bkz: south park)
kulaklarımıza kaliteli müzik doldurmakla görevli 96.2 fm bandı. uyurken bile dinlenesi
kaliteli müzikler yayınlayan modern hayatın sesi... fakat yeni internet sitesinde canlı dinle ibaresini bulunmamaktadır, yoksa ben mi yanlış gördüm? eğer öyleyse internet
üzerinden dinlemeyi neden kaldırdıklarını merak etmekteyim.
http://www.radioeksen.com/
çok kaliteli bir radyo kanalıdır, saatlerde dinlenilmesi durumunda bile sıkıntıya sebebiyet vermez. pazartesi geceleri laneth adlı program çok başarılıdır, müzik terapi yapar. * * *
cnbc-e de south park başlarken,reklam arasında ve bittiğinde ismini duyabileceğimiz bir radyo.
an itibari ile, tam emin olamamakla beraber, güven yıldız ya da ayça şen adında meymenetsiz bir kadının "kendin söyle kendin gül" espirileri yaparak yayını öldürdüğü program.
"a drinking song" parçasını sevmeme vesile olan radyo kanalı.
istanbul trafigini bazen çekilebilir kılan en baba radyo kanalı. çizgisi ve kalitesi sabit.
internet başında geçirdiğim akşamlarda yeni şeyleri keşfetmeme yardımcı radyo kanalı. takdir ve teşekkür ediyoruz.
hayatımın sesi olmuş radyodur.
son zamanlarda çok sık dinlediğim radyo kanalı.
ayni sarkilari devamli olarak calmaya baslayan radyo kanali.
hafta içi 17.00 - 19.00 arası daha çok ilgi çekici olduğunu düşündüğüm radyo frekansı *
boğuk sesli djlerin yayın yaptığı * * * radyo kanalı.
an itibariyle mystery Of Love'u çalan baş tacı edilesi radyo kanalı.
http://www.radioeksen.com/stream/live.asp# adresinden canli dinlenilebilen kaliteli radyo kanali.

edit: yayin kalitesi gayet kaliteli internet uzerinden
kesinlikle türk dinleyicisine hitap etmediğini düşündüğüm radyo kanalıdır.an itibariyle top 40'taki ilk üç sıradaki parçalar şöyledir;

BAT FOR LASHES -WHATS A GIRL TO DO
SUPER FURRY ANIMALS -SHOW YOUR HAND
RUFUS WAINWRIGHT -RULES AND REGULATIONS

gidin yükleyin ve dinleyin bu parçaları.kesinlikle ingiliz ya da amerikalı ya da hiç olamzsa ingilizce bilen insanların oluşturduğu bir müzik kültürü var.bu melodiler bize göre değildir.bize göre olması için çok uzun yıllar o parçaları dinlemeliyiz ki biraz olsun yaklaşalım.* *
ahhh ahhh.. şu sıralar çaldığı parçalarla (iron maiden,aerosmith,garbage) ortaokul yıllarına götürmüş radyo istasyonudur.buradan tüm yetkililerine sesleniyorum!

Bayramım çok mutlu geçiyor lan! seviyorum seni radyo eksen,eksenim oldun etrafında dönüyorum.
firefox için eklentisi https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4188 adresinden indirilebilen başarılı radyo. bu eklenti ile o an dinlemeseniz bile firefox un sağ alt kısımında çalan parçayı anlık görebiliyorsunuz, üzerine sağ tıklama ile açılan menüden de dinleme veya değişik işe yarar fonksiyonlara ulaşabiliyorsunuz.
kapı açılışı adlı programı sunan dj'nin söylediklerinden bir bok anlamadığım ancak güzel şarkılar çalan radyo.