bugün

beşiktaş futbol komitesi başkanı serdal adalı nın özlü sözüdür, sabah sabah güldürdü beni.
(bkz: maicon kalmadı hilbert verelim)
linkte verelim tam olsun.
http://www.sporx.com/futb...2/?takim=102&ref=AKM3
(bkz: bir gece ansızın 81 quaresma 82 maicon 83 kaka)
(bkz: zaytung)

fazla ciddiye almaya gerek olmadığını düşündüğüm cümle, zira, tavuk mu alıyon la bazardan?
söz sahibi şahıs kesinlikle şunu haketmiştir.

(bkz: yavaş gel saçın başın dağılmasın)
normal beşiktaş camiası açıklamasıdır.

meşhur uefa kupası maçından sonra bu boltonu orda yeneriz,

yine meşhur 8-0lık liverpool - beşiktaş maçı sonrası sinan engin'in: 8 yemek değil atmak ayıp demesi,

sergen in uruguay'dan nasıl üç gol yenir uruguay kim avrupa'da ne başarısı var uruguay'ın demeci,

gibi türevleri çoktur.
maicon da olmasa messi yi alacam, diyecek.
haddinden fazla gaza gelmiş yönetici sözü.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
beşiktaş'ın, sırf transfer yapmak için transfer yaptığını bizlere gösteren bir açıklamadır. maicon, sağ bekte oynar. quaresma, sağ açık ve sol açıkta oynar. ne alaka şimdi? bu takımlar eksik gördükleri yere göre transfer yapmıyorlar mı? yoksa amaç sadece yıldız futbolcu mu getirmek?

ayrıca, maicon'u almak o kadar kolay bir iş değil.
birde utanmadan "quaresma yeşil ışık yakınca maicondan vazgeçtik" demiş.

(bkz: yok ebesinin amı serdal adalı)
doğrusu için;
(bkz: quaresma olmasaydı babayı alacaktım)*
--spoiler--
bunu duyan maicon üzüntüsünden kahroldu.
--spoiler--
görsel
bir benzer açıklama için
(bkz: Schusteri değil Mourinhoyu getirecektim)*
--spoiler--
Portekizli yıldızın transferi için tam 6 kez italya seferine çıkan ve sonunda bu önemli oyuncuyu siyah beyazlılara kazandıran Adalı, Quaresma olmasaydı, Maicon'u alacaktım dedi.
--spoiler--
ulan quaresma'ya 6 sefer yapmışsın maicon için heralde 6 yıl uğraşırdın 34 yaşında gelirdi.
bir beşiktaşlı olarak benden gelsin.
canım serdarcım, yavaş al da, alan yerlerin ağrımasın.
(bkz: rüyalarda buluşuruz)
taraftarları gaza getirmek için söylenmiş talihsiz bir açıklama. ciddiye almamak lazım. serdar adalı'nın quaresma transferindeki başarısını göz ardı etmek için söylemiyorum. lakin şöyle de bir durum var ki maicon denilen adamı real madrid istiyor, hem de çok ciddi bir şekilde. çok da büyük paralar veriyorlar. maicon, inter taraftarları rahat olsun burda kalıyorum dese de bu transfer büyük ölçüde gerçekleşecek. kaldı ki inter'den ayrılırsam real madrid'e giderim de dedi bu adam. sen hala neyden bahsediyosun serdarcım? hemen havalara girme. adam ol efendi ol. ha bir de quaresma geldikten sonra bunları söylemek kolay tabi.
(bkz: yavaş yerleş yaş)
(bkz: maicon mu maicon ne arar la beşigdaşda)
(bkz: uyandığımda ter içindeydim)
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: yok artık hüseyin bolt)
querasma nın geldiğine şükür diyeceğine yaptığı açıklama son derece komiktir.
(bkz: beşiktaş maicon dedi real madrid panikte)
(bkz: adamın alışı kuvvetli beyler)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar